YAZLIK GİYSİLER İÇİN KUMAŞ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Yazın hangi kumaş serin tutar Terletmeyen kumaş hangisi Yazlık kumaşlar hangileri Yazlık elbise hangi kumaştan dikilir

Kumaş satın alanlar yaz dönemi, gardırop ve bir şeyleri dikerken kullanılan kumaşlar üzerinde özel taleplerde bulunur. Hafif ve mümkün olduğunca rahat olmalı, aşırı ısınmaya karşı koruma sağlamalı ve cildin tahrişini önleyebilmelidir. Uzmanlar, gelişmiş antibakteriyel özelliklere ve artan higroskopikliğe sahip kumaşların tercih edilmesini tavsiye ediyor. İyi hava geçirgenliğine sahip çabuk kuruyan malzemelere bakmaya değer. Ancak yazlık giysiler yapmak için hangi kumaş en iyisidir ve her şeyden önce piyasada bulunan seçeneklerden hangileri dikkate alınmalıdır? Bu konunun tüm inceliklerini daha ayrıntılı olarak anlamaya çalışalım.

Vücut Tipine Göre elbise,Boy ve kiloya göre Elbise Seçimi,Armut vücut Tipine Göre Elbise,Vücut tipine göre Tesettür Giyim,Kum saati vücut tipine göre elbise,A Kesim elbise modelleri,Dikdörtgen vücut tipine göre elbise modelleri,Kum saati elbise modelleri,şifon elbise nasıl seçilir,şifon elnise nereden alırım,şifon elnise nasıl kesişir,şifon elnise nasıl yıkanır,şifon elbise elde yıkama,ham şifon alan,parti şifon alan,şifon alan firma,şifon kumaş alan firma,şifon kumaş alan firmalar,parti kumaş alan firma,parça kumaş alan firma,kumaş satın alan firmalar,kumaş satın alan firma,hangi firma kumaş alır,

En iyi kumaş malzemeler ve özellikleri

Toptan penye kumaş alanlar. Yazlık kumaşlar doğal bir tabana sahip olmalıdır. En rahat kullanım için keten, pamuk veya doğal ipek çeşitlerini tercih etmelisiniz. Viskon günümüzde giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Üstelik bu talep tamamen haklıdır. Ve bu tür kumaşlara olan talep her yıl artıyor. Üretimi doğaya zarar vermeyen seçenekler daha az popüler değildir. Her şeyden önce, bambu ve diğer çevre dostu kumaşların yanı sıra samandır.

Şifon elbise modelleri,şifon etek modelleri,şifon elbise modelleri,şifon elbise modeli,mode şifon gömlek,moda şifon etek,moda yazlık şifonlar,şifon bluz modeli,şifon etek modaları,moda şifon yazlık elbiseler,uzun şifon elbise modası,kısa şifon elbise modası,gece şifon elbise modelleri,şifon kına elbiseleri,moda kına elbisesi,moda şifon kumaşlar,şifon elbiseler,kısa şifon etek modası,uzun şifon etek modası,

Pamuk. Yazlık giysi üretiminde en başarılı seçeneklerden biri olarak kabul edilen pamuktur. İnce çeşitleri gömlek ve elbise dikimlerinin vazgeçilmezidir. Daha kalın kumaş şort ve pantolonlar için idealdir. Ve pamuğun ana avantajları arasında aşağıdakileri vurgulamaya değer:

TOP KUMAŞ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

 • Higroskopikliğin iyi bir göstergesi ve ağır maddenin gövdesine yapışmanın olmaması;
 • Her koşulda yüksek hijyen ve rahatlık sağlayan bu giysinin içinde;
 • Aşındığında en ufak alerjik belirtilerin olmaması ve çevre dostu bir temel;
 • Herhangi bir özel gereksinim olmaksızın kolay kumaş bakımı.

Penye kumaş satın alıyorum. Dezavantajları da var. İlk yıkamadan hemen sonra hafif çekme meydana gelir. Ütü yaparken kumaşın kurumasını beklememek daha iyidir.

Parça kumaş satın alanlar. En açık seçim değil, ancak hasır şapka veya iyi yapılmış ayakkabılar giymenin rahatlığını abartmak son derece sorunlu. Bu malzemeden her türlü aksesuar hakkında ne söyleyebiliriz. Samanın faydalarından bahsedecek olursak bunlar şu şekildedir:

 • Malzemenin iyi nefes alabilirliği;
 • Güvenilir ve etkili UV koruması;
 • Malzemenin mutlak doğallığı ve çevre dostu olması;
 • Herkes için uygun fiyat.

Eksiklikler arasında, malzemenin kırılganlığı, neme karşı zayıf direnci ve kısa bir süre sonra hafif kararması not edilebilir.

Parça keten kumaş. Hangi kumaştan yazlık giysiler dikmenin daha iyi olduğunu seçerken, ketenleri unutmayın. Bu, iyi performans özelliklerine sahip oldukça güvenilir ve pratik bir malzemedir. Ve ana avantajları arasında aşağıdakilere dikkat edilmelidir:

Çiçekli Elbise Modelleri,Orta yaş günlük elbise modelleri,Şık Elbise modelleri,Elbise modelleri uzun,Tasarım günlük elbiseler,Günlük Penye Elbise,2021 yazlık elbise modelleri,Günlük Elbise,Deniz için elbise,Yazlık Elbise,Ucuz Uzun elbiseler,Uzun yazlık elbiseler,2020 yazlık Elbise Modelleri,Günlük elbise modelleri 2022,Günlük elbise modelleri,viskon yazlı elbise,pamuklu yazlık elbise,keten yazlık elbise,
Çiçekli Elbise Modelleri,Orta yaş günlük elbise modelleri,Şık Elbise modelleri,Elbise modelleri uzun,Tasarım günlük elbiseler,Günlük Penye Elbise,2021 yazlık elbise modelleri,Günlük Elbise,Deniz için elbise,Yazlık Elbise,Ucuz Uzun elbiseler,Uzun yazlık elbiseler,2020 yazlık Elbise Modelleri,Günlük elbise modelleri 2022,Günlük elbise modelleri,viskon yazlı elbise,pamuklu yazlık elbise,keten yazlık elbise,
 • Malzemenin yüksek hijyeni, yüzeyinde bakteri ve hoş olmayan mikroorganizmaların bulunmaması;
 • Sıcak bir yaz gününde bile iyi ısı iletkenliği ve soğuk hissi;
 • Mükemmel mukavemet özellikleri ve elektrifikasyon yok.

Eksiklikler arasında, boyamanın zorluğunun yanı sıra yüksek üretim maliyeti de not edilebilir.

Kumaş nereye satarım? İpek. Uygun fiyatlı ve son derece popüler kumaş türü. Yumuşak taban mükemmel bir şekilde örtülür ve termal iletkenliği nedeniyle malzeme en sıcak günde bile cildin soğumasını garanti eder. Doğal ve sentetik lifler arasından seçim yapılabilir. Özelliklerine göre neredeyse aynıdırlar, ancak suni ipek antibakteriyel özelliklerden yoksundur. Malzeme avantajları:

 • İyi higroskopiklik;
 • uzun süreli kullanım;
 • Asil ve güzel yüzey.

Top kumaş alanlar. Ancak parlak güneşte, renkler sadece birkaç mevsimde soluyor. Kumaş özel bakım gerektirir. Tercihen kuru temizleme ile.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

Yazlık kumaş,Poplin Kumaş,Kırışmayan kumaş,Örme Kumaş yazlık mi,Viskon kumaş Nedir,Krinkıl kumaş yazlık mi,Cotton kumaş yazın giyilir mi,Polyester kumaş,Elbiselik Kumaş Pazarı,Yazlık elbise kumaş isimleri,Elbiselik Viskon Kumaş,Pamuklu Kumaş,Polyester kumaş,Abiye elbise kumaşları,Kumaş Modelleri,

Şifon kumaş alanlar. Şifon giysiler mükemmel bir yaz seçeneği olarak kabul edilir. Üstelik oldukça kaliteli bir şifona sahip olmak oldukça uygun bir fiyat etiketine sahiptir. Ve ondan kıyafetler her yaz gardırobunda olmalı. Kumaşın avantajları arasında vurgulanmaya değer:

 • İyi havalandırma;
 • Zayıf kırışık;
 • Ortam sıcaklığına göre ayarlama.

Aynı zamanda, şifon bakımı belli bir zorluktur. Giysileri kurutucuda kurutmaktan kaçının. Ve en yüksek sıcaklıkta değil, ters tarafta ütülenmesi mümkündür.

Parça Viskon. Viskon, doğal liflere dayanmaktadır. Kumaşın kendisi yapay olmasına rağmen. Bu, çok çeşitli giysilerin üretimi için ideal olan ucuz ve son derece işlevsel bir malzemedir. Avantajları şunları içerir:

 • higroskopiklik;
 • nefes alabilirlik;
 • Form tutma;
 • Kolaylaştırmak.

Dezavantajı, ıslakken karakteristik bir parlaklık ve zayıf yırtılma direncinin varlığıdır.

Kumaş alan. Piyasadaki kumaş yelpazesi, değişkenliği ve çeşitliliği açısından şaşırtıcıdır. Hangisini seçmeli, hangi kumaştan yazlık giysiler dikmek daha iyidir ve satın alırken hangisini tercih etmelisiniz? Böyle bir soruya cevap vermek zor. Her şey çok bireysel. Bu yüzden dışarıdan gelen tavsiyeleri dinlememelisiniz. Alışverişe çıkın ve duygularınızı dinleyin. Kişisel ihtiyaçları, beğenileri ve zevkleri düşünün. İdeal yazlık kumaş seçeneği tercihi garantilidir.

Yorum Yap