Yaz İçin Kumaş Alınır.

Yazlık kot kumaş,yazlık krep kumaş,yazlık saten kumaş,yazlık ketene keten,yazlık gömlek kumaşı,yazlık bluz kumaşı,yazlık kumaşçılar,

Yaz için kumaş Alınır.

Yaz kumaşlarının bazı temel özellikleri olmalıdır: hafiflik, higroskopiklik, hipoalerjenite. Bu nitelikler, doğal veya karışık malzemelerde içseldir. Bununla birlikte, yazın farklı olabileceği unutulmamalıdır: keten, havanın sıcağında cildi mükemmel şekilde geçirip serinleten bir bölge için uygundur; Başka, daha soğuk ve değişken bir hava için, +22 ve +15 derecede eşit derecede iyi olan ince yünden yapılmış şeyler faydalı olacaktır.

Yaz kumaşının mantar önleyici etkiye sahip olması ve bakteri üremesini önleyebilmesi iyidir. Bu bir ön koşul değil, rahat ve hijyenik yazlık giysiler için önemli bir koşuldur.

Yazlık kot kumaş,yazlık krep kumaş,yazlık saten kumaş,yazlık ketene keten,yazlık gömlek kumaşı,yazlık bluz kumaşı,yazlık kumaşçılar,

Yaz için kullanılan parti kumaş yumuşak ve dokunuştan hoş olmalıdır. Sıcak mevsim için elbiseler, etekler ve bluzlar genellikle astarsız dikilir, bu nedenle malzeme tahriş olmamalı ve cilt tahrişine neden olmamalıdır.

Yazlık elbiseler ve pantolonların tamamen doğal kumaşlardan yapılması gerekmez. Sentetik liflerin eklenmesi, malzemeyi daha dayanıklı hale getirir ve giysinin bakımını kolaylaştırır. Örneğin, doğal keten çok kırışır. Buna sentetik eklemezseniz, bir elbise veya pantolon hareket halindeyken tam anlamıyla kırışabilir. Ayrıca yapay iplikler renk tutmasını sağlar.

En popüler yazlık kumaşlar:

keten;

pamuk;

ipek;

viskon;

şifon;

saten;

yün.

Keten

Doğal ağartılmamış keten, sıcak havalar için mükemmel bir seçimdir. Hassas bakıma rağmen, bu kumaştan yapılan elbiseler ve pantolonlar yaz için en iyi çözüm olmaya devam ediyor. Kilo İle Keten, havayı mükemmel şekilde geçirir ve fazla nemi giderir, bu malzeme cildi “soğutabilir”. Boyaların yokluğu, alerjik reaksiyonlara eğilimli hassas cilt tiplerine sahip kişiler tarafından takdir edilecektir. Boyalı keten de sıklıkla kullanılır: güneşte solmaz ve renk parlaklığını uzun süre korur.

Pamuk

Pamuklu kumaştan yapılmış yazlık giysiler herhangi bir gardıropta bulunabilir. Elbiseler, bluzlar, tişörtler, pantolonlar, şortlar, pelerinler, şapkalar, çantalar, aksesuarlar – pamuktan her şey dikilebilir.

Pamuk farklı ağırlıklarda gelir: ne kadar yüksekse, bakımı o kadar kolay olur. Kalın malzeme güneşte makinede yıkanabilir, sıkılabilir ve kurutulabilir. Bu, her gün yenilenmesi gereken yazlık giysiler için geçerlidir.

Ürünün çekmemesi için 40 dereceyi geçmeyen sıcaklıkta yıkanmalı, yatay veya askıda kurutulmalıdır. Pamuk yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir. Malzemenin yanmaması için nemli bir bezle yapılması tavsiye edilir.

İpek

ipek elbise nasıl yıkanır,ipek giysi nasıl yıkanır,ipek giysiler elde nasıl yıkanır,

Doğal ve suni ipek, yazlık giysi üretimi için mükemmel bir seçimdir. Yumuşak kumaş iyi örtülür, şeklini korur ve şekle uyum sağlar. Aynı keten gibi ipek de cildi serinletebilir ki bu da sıcak havalarda önemlidir. Serin bir yaz akşamında, ipek bir elbise vücudunuzu sıcak tutacak ve hipotermiyi önleyecektir.

Modern endüstri, doğaldan daha aşağı olmayan yüksek kaliteli yapay ipek yapmanıza izin verir. Tek fark, sentetik kumaşın antibakteriyel özelliklere sahip olmamasıdır.

İpek ürünleri satın alırken, bu kumaşın yaz için ne kadar iyi olduğu önemli değil, parlak güneşte renklerin hızla solduğunu unutmayın. Bu nedenle, parlak giysiler birkaç mevsim solabilir. Hizmet ömrünü uzatmak için, giysilerin gölgede kurutulması ve mümkünse açık güneş ışığından kaçınılması – ultraviyole radyasyonun etkisinin çok agresif olmadığı öğleden sonra geç saatlerde ipek giysiler giyilmesi önerilir..

Viskon

Bizim İşimiz Stok,Parti,Spot,Elde kalmış kumaş,parça kumaş almak. Hemen Arayınız. 0536 336 43 43

Ucuz ve fonksiyonel viskon genellikle yazlık giysilerin dikilmesinde kullanılır. Doğal ağaç liflerinden yapılmış olmasına rağmen kumaş yapaydır. Pamuklu malzemelerin türünü ifade eder.

Viskon satın alan doğal kumaşların tüm avantajlarına sahiptir: higroskopiklik, hafiflik, hava geçirgenliği. Ayrıca esner, vücuda tam oturur ve şeklini korur. Hassas bir döngüde makinede yıkanabilir.

Şifon –  Tüm Şifon Çeşitleri Nakit Yerinde Alıyoruz.

şifon kumaşçılar zeytinburnu şifon kumaşçılar şifon kumaşçı zeytinburnu şifon kumaşçılar zeytinburnu zeytinburnnu şifon kumaşçılar

Havadar yaz etekleri ve elbiseleri, giysi dekorasyonunda uçlar şeklinde kullanılan şeffaf şifondan dikilir. Bu kumaş nadiren yaz giyiminde tek başına, daha çok astarlı olarak kullanılır.

Şifon, pamuk, suni ipek, ipek veya polyesterden yapılabilir. Çoğu zaman, toplu pazarda karışık bir malzeme kullanılır. Tüm stok şifon türleri iyi havalandırılır, çok az buruşur ve hava sıcaklığına uyum sağlar (sıcakta soğurlar ve ısıyı serin tutarlar).

Saten –  Saten Kumaş Alınır Hemen Arayınız.

Pürüzsüz dökümlü elbiseler ve saten pantolonlar, sıcak bir yazın vazgeçilmez özellikleridir. Dışarıdan, kumaş satene çok benzer, ancak merserize pamuktan yapılmıştır. Merserizasyon, yüzeyin düzgünlüğünü ve parlaklığını sağlar, renk parlaklığını uzun süre korumanızı sağlar. Saten elbiseler ve bluzlar güneşte solmaz, gün ortasında sıcağında korkmadan giyilip güneşte kurutulabilir.

Yün

Yün, geleneksel olarak sonbahar ve kış malzemesi olarak kabul edilir, ancak ince yünden yapılmış elbiseler de yazın geçerlidir. Doğal kumaş kim alır? şekle mükemmel oturur ve uygun şekilde bakılırsa görünümünü kaybetmez.

Yünlü dokuma kumaş alan detaylı desenlere veya hassas ajur kumaşlara sahip kumaşlar oluşturmanıza olanak sağlar. Sıcak tutmanız ve aynı zamanda cildi aşırı ısıtmamanız gereken yaz akşamları için mükemmeldir.

Yaz için sentetik kumaşlar Tüm Yazlık Kumaşlar Alınır.

Yazlık sentetik kumaşlar arasında liyosel ve modal öne çıkıyor. Bu malzemeler genellikle koleksiyonlarda bulunmaz, ancak dikkate değerdir.

Lyocell, selülozun işlenmesiyle elde edilen bir ağdır. İpliklerin dokunma ve işlenme şekli aynı zamanda ipek ve pamuk gibi görünmesini sağlar.

Yazlık kot kumaş,yazlık krep kumaş,yazlık saten kumaş,yazlık ketene keten,yazlık gömlek kumaşı,yazlık bluz kumaşı,yazlık kumaşçılar,

Bu kumaştan yapılan yazlık giysiler oldukça dayanıklıdır. Her şekilde makinede kolaylıkla yıkanıp kurutulabilir. Müşteri incelemelerine göre, malzeme orijinal görünümünü kaybetmeden 600 yıkamaya kadar dayanabilir. Ek olarak, liyosel kırışmaz, bu da ürünlerin bakımını büyük ölçüde kolaylaştırır. Aynı zamanda iyi hava geçirgenliğine ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bu sayede çocuk giyiminin dikilmesinde kullanılabilir.

Modal ayrıca selüloz liflerinden yapılır, parti viskon kumaşlara aittir. Liyosel gibi dayanıklı ve nefes alabilirdir, ancak antibakteriyel özelliklere sahip değildir ve alerjiye neden olabilir.

Modal öğelerin bakımı incelik gerektirir. Elde yıkamak ve dikey olarak kurutmak en iyisidir.

Online çevrimiçi mağazası, yazlık giysiler için çok çeşitli doğal, harmanlanmış ve sentetik kumaşlar sunar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın