Welsoft Kumaş Velsoft Kumaş

welsoft satanlar,welsoft kilo fiyatı,velsoft satış yeri,velsoft nerede satılır, welsoft satan yerler, welsoft kumaş toptan,velsoft kumaş toptan,parti velsoft kumaş,toptan velsoft kumaş,velsoft kumaş satan yerler,
Welsoft Kumaş welsoft satanlar,welsoft kilo fiyatı,velsoft satış yeri,velsoft nerede satılır, welsoft satan yerler, welsoft kumaş toptan,velsoft kumaş toptan,parti velsoft kumaş,toptan velsoft kumaş,velsoft kumaş satan yerler,Velsoft Kumaş welsoft satanlar welsoft kilo fiyatı

Welsoft Kumaş Velsoft Kumaş welsoft satanlar welsoft kilo fiyatı

Her türlü yeni malzeme, bazen sadece sıradan alıcıyı değil, aynı zamanda deneyimli dikiş ustasını da şaşırtabilir. Velsoft, özellikleri ve diğer özellikleri henüz yaygın olarak bilinmeyen yeni kumaşlardan biridir. Bileşimde bir poliamid içerik etiketi gören birçok tüketici, malzemeyi hemen reddeder. Velsoft kilo fiyatı hijyen konusunda hiçbir şekilde doğal kumaşlara ısıyı tutma kabiliyetinden aşağı değildir. Dahası, sentetik bir malzeme olmasına rağmen birçok bakımdan keten veya pamuktan bile daha iyidir.

Çok hafif ve sıcak olan, benzersiz özelliklere sahip olan velsoft, başka hiçbir malzemede olmadığı gibi, hem çocuk hem de yetişkin kıyafetlerini, battaniyeleri ve diğer iç eşyaları, şapkaları ve ev kıyafetlerini dikmek için uygundur. Bu hoş, kabarık kumaştan yapılan ürünler rahat bir his yaratabilir.

Welsoft Kumaş Velsoft Kumaş welsoft satanlar welsoft kilo fiyatı

Velsoft uygulaması

Velsoft kumaş fiyatları,velsoft satan,velsoft satan yerler,ucuz velsoft kumaş, velsoft kumaş satanlar,velsoft kumaş kilo fiyatları,

Yetişkinler ve çocuklar için ev ve bornozlar, pijamalar, ev için rahat kıyafetler, pantolonlar ve büyük boy tişörtüler, farklı terlikler, şapkalar çoğunlukla bu yumuşak, güzel kumaştan dikilir. Velsoft’tan bebekler için tulumlar, bluzlar en iyisidir. Hemen hemen her evde battaniye, battaniye veya mikrofiber yatak örtüsü, dekoratif yastıklar bulunur.

İğne kadınları da bu malzemenin yumuşak oyuncaklar yapmak için ideal olduğuna doğru bir şekilde karar vererek yeniliği geçemedi. Ancak velsoft’tan kendimiz dikiş dikmek için belli bir beceriye sahip olmanız gerekir. Mikrofiber kumaş alan keserken epeyce parçalanır ve tüylülük nedeniyle ufalanır, bu nedenle elinizi doldurmanız gerekir. Ek olarak, dikiş ipliği velsoft kumaş satışı temelini değil, yığını yakalayabildiğinden, dikişin kalitesi istenen kaliteden uzak olabilir. İlk bakışta bu fark edilmeyecek, ancak daha sonra dikiş basitçe ayrılacak. Bu nedenle mikrofiber ürünlerin dikişleri çok dikkatli ve tercihen özel bir makinede veya en azından bir triko ayağı kullanılarak yapılmalıdır.

Ana özellikler ve kompozisyon

Velsoft nerede satılır? veya mikrofiber, tüylü, orta derecede kalın, yumuşak bir örme kumaştır. Dışa doğru, gevşek çözgü ipliklerine sahip havlu parti kumaşlara biraz benzer. Velsoft’tan farklı olarak havlu, tek bir yumuşacık yüzey oluşturan keten ve pamuk liflerinden oluşur. Nemi emdiğinde mikrofiberden daha sert ve ağır hale gelir.

welsoft satanlar,welsoft kilo fiyatı,velsoft satış yeri,velsoft nerede satılır, welsoft satan yerler, welsoft kumaş toptan,velsoft kumaş toptan,parti velsoft kumaş,toptan velsoft kumaş,velsoft kumaş satan yerler,

Ayrıca dışa doğru kabarık tüylerden dolayı kadife ile karıştırılabilir , ancak mikrofiber kumaş satın alan daha yumuşak ve daha yumuşak bir malzemedir. Bazen velsoft kumaş nerede satılır? oldukça benzer kimyasal bileşenlere sahip oldukları için polar ile karıştırılır. Ancak örme yapağı bazında, hav tamamen farklı bir yapıya ve özelliklere sahiptir.

Welsoft Kumaş Velsoft Kumaş welsoft satanlar welsoft kilo fiyatı

Velsoft kumaş satış yeri. İSTANBUL’DA 0536 336 43 43

1976’da Japonya’da çok dayanıklı poliamid bazlı bir kumaştır. Malzeme, tekstil endüstrisinde bir atılım haline geldi. Yeni nesil sentetikler için, maksimum 0,06 milimetre çapa sahip ultra ince elyafların üretimi için benzersiz bir yöntem geliştirilmiştir. Velsoft’un yapıldığı mikrofiber, insan saçından yüz kat daha incedir. Her bir orijinal ipliği, modern sentetik malzemelerin yapıldığı temelinde ayırırsanız, 8-25 mikrofiberden oluşacaktır. Yani pamuk, yün veya doğal ipekten on kat daha incedirler.

Tüm Makale Linkler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın