Viskon Parça Kumaş Satanlar Kumaş Alan

Parça viskon kumaş,parça viskon kumaş satanlar,parça viskon satışı,parça viskon kilo satışı,parça viskon satışı yerleri,parça viskon alanlar,viskon parçası alanlar,viskon elbise kumaşı,viskon iplik alan,parti viskon kumaş alanlar,stok viskon alanlar,spot viskon alanlar,kilo viskon fiyatları,parti turlu viskon,stok turlu viskon,spot turlu viskon,likralı viskon,likralı viskon kumaş fiyatları,

Viskon Parça Kumaş Satanlar. TANIM: VİSKON NE YAPILIR

Viskon doğal bir temel malzeme olan selüloz içeren kimyasal bir elyaftır. Viskon lifleri bu nedenle sentetik lifler değildir. Hammadde ağırlıklı olarak ahşaptan elde edilmektedir. Viskon, “suni ipek” veya suni ipek olarak da bilinir ve genellikle ipeğe göre daha ucuz bir alternatif olarak kullanılır.
  • MENŞEİ: VİSKON NEREDEN GELİYOR?

Selülozik elyafların toplam suni ve sentetik elyaf üretimindeki payı 2012’de yüzde 9,3 oldu. Almanya, Batı Avrupa’da büyük bir suni ve sentetik elyaf ihracatçısıdır. Selüloz elyafları burada dünya pazarına göre yüzde 31 daha güçlü temsil edilmektedir.

VİSKONUN NİTELİKLERİ

“Viskon Kalite Çemberi” 1988’den beri mevcuttur kumaş alan ve kullanım kalitesi ve viskon bakımı için kriterler tanımlamıştır. Mukavemet, uzama, kenar aşınma direnci, aşınma direnci ve bükülme direnci, boyutsal stabilite, buruşma direnci, renk haslığı ile kayma ve dikiş kaymasına karşı direnç için minimum gereksinimler belirlendi. Ek olarak, kaba ve ince işlenmiş kumaşlar arasında genel bir ayrım yapılabilir.

VİSKON NASIL YAPILIR?

Selüloz için çam, kayın, okaliptüs veya ladin gibi ağaç türleri kullanılır. Odun, selülozu ayırmak için kostik soda içine yerleştirilir. Daha fazla karbon disülfür ekledikten sonra yapışkan bir kütle oluşur. Bu da bir iplik oluşturmak için nozüllerden atılır. Nihai ürün yüzde 90 doğal selüloz ve diğer bileşenler mum ve pektinden oluşur.

VİSKONA NASIL BAKARIM?

Viskon parçası alan bakımı yaparken aşağıdakileri göz önünde bulundurmalısınız:

Kumaşı çamaşır makinesinde 40 ° C’ye kadar çamaşır filesinde ve sıvı deterjanla yıkayın.

Tamburu doldurun sadece üçte biri dolu olmalıdır.

Viskon kilo fiyatları çamaşırları damlayarak kurumaya bırakın.

Malzeme sıkma döngüsü ve kurutucu için uygun değil.

Yalnızca en düşük ayarda ve nemli olduğunda demir viskon.

Viskon, sık yıkamalar için uygun değildir.

VİSKONUN ÖZEL ÖZELLİKLERİ

Viskondan yapılmış bluzlar, ceketler vb. Şu avantaj ve dezavantajlara sahiptir:

Viskon, rayon olarak da bilinir. Doğal lifler gibi cilt dostudur ve kumaşta oluşan ter kokusunu engeller.

viskon fiyatları,viskon kumaş fiyatları,viskon kumaş kilo fiyatları,parça viskon alan,viskon parçası alan,zeytinburnu viskon kumaşçılar,

Malzeme hızla kırışıyor.

Viskonun esnekliği düşüktür.

Viskonun boyanması kolaydır.

Kumaşın emiciliği iyidir.

Materyal özellikle tek tip bir görünüme sahiptir.

Kimyasal olarak işlenmiş bir elyaf olan viskon, doğal elyafların mukavemetine ulaşmaz.

Viskon parçası alan iyi soğutma özelliklerine sahiptir.

Neden farklı nakış ipliği türleri var?

Farklı iplik alan türlerinin sunulmasının birkaç nedeni vardır: işlemenin görünümü ve hissi, üretim süreçleri, tekstillerin bakımı ve kullanımı, maliyetler ve üretkenlik, çevresel uyumluluk ve kalite ile ilgili farklı gereksinimler.

Parça kot kumaş alan. Belirli ipliklerle önceki nakış deneyiminize dayalı olarak zaten kişisel bir tercihiniz olabilir. Ve muhtemelen fark etmişsinizdir, tasarıma bağlı olarak, her ipliğin eşit derecede uygun olmadığını fark etmişsinizdir.

En yaygın kumaş alımı yapanlar nakış iplikleri – viskon kilo fiyatı ve polyesterden yapılanlar – her birinin kendi güçleri ve sınırlamaları vardır ve bu nedenle farklı uygulamalar için en uygun olanıdır.

Spot kumaş alan. Çoğu durumda, iki iplikten biri standart bir tasarımı işlemek için yeterlidir. Bununla birlikte, bir iş parçacığını ne zaman ve diğerini ne zaman kullanacağınız konusunda net olmalısınız.

Parti kumaş satın alanlar. İki tür iplik farklı şekilde yapılır. Bu nedenle, belirgin parlaklıklarına rağmen, her ikisi de biraz farklı bir görünüme sahiptir. Viskon iplik ışıkta harika, ipeksi ve ince bir parlaklık ortaya çıkarır. Polyesterin güçlü, oldukça basit bir parlaklığı vardır.

Bir tasarım karmaşıklığı ve derinliği veya ışıltı efekti vermek istiyorsanız, viskon iplik alan bunun için en iyisidir. Bu özellik, moda veya iç dekorasyondaki uygulamalar için özellikle ilgi çekicidir. Dikişlerin tipi ve yönü ile farklı dekoratif ve gölgeleme efektleri elde edilebilir. İşlemeli bir tasarımdaki her bir öğenin görünümünü etkilerler. Işık efektleri tasarımda önemli bir rol oynamıyorsa, polyester veya suni ipek iplikler eşit derecede uygundur.

Yorum Yap