Viskon Kumaş Satın Alanlar

viskon kumaş satın alanlar, viskon kumaş satın alan,ham viskon kumaş satın alan,parti viskon kumaş satın alan,parti viskon kumaş satın alanlar,spot viskon kumaş satın alan,spot viskon kumaş satın alanlar,stok viskon kumaş satın alan,stok viskon kumaş satın alanlar, viskon kumaş satın alan kişiler, viskon kumaş satın alan firmalar, viskon kumaş satın alan yerler, viskon kumaş satın alan yer,

Viskon kumaş satın alanlar, viskon kumaş satın alan,ham viskon kumaş satın alan,parti viskon kumaş satın alan,parti viskon kumaş satın alanlar,spot viskon kumaş satın alan,spot viskon kumaş satın alanlar,stok viskon kumaş satın alan,stok viskon kumaş satın alanlar, viskon kumaş satın alan kişiler, viskon kumaş satın alan firmalar, viskon kumaş satın alan yerler, viskon kumaş satın alan yer.

9. Kumaş (ve bu konuda bilmeniz gerekenler)

Ne de olsa, her maddenin kendine has artıları ve eksileri var. Biri güzel ve demir içermez, diğeri kurutucuya giremez. Kumaşlardaki bir çarpışma rotasını kontrol edin.

Etikete hiç baktın mı? Ne de olsa, her maddenin kendine has artıları ve eksileri var. Biri güzel ve demir içermez, diğeri kurutucuya giremez. Kumaşlardaki bir çarpışma rotasını kontrol edin.

1. Viskon

Viskon, pamuğun yapay bir çeşididir. Tişörtlerde, elbiselerde, eteklerde ve bluzlarda çok görüyorsunuz.

Artı:  Tıpkı pamuk gibi, viskon iyi emici ve rahattır.

Eksi: yapısı  oldukça zayıftır ve eğer parti kumaş ıslanırsa, örneğin ter nedeniyle, kolayca bir delik açabilirsiniz. Viskonun diğer şeylerin yanı sıra spor giyim için uygun olmasının nedeni budur.

2. Yün kumaş

Yün koyun kürkünden gelir. Eşarplar, kazaklar ve hırkalar için gerçek bir kış malzemesidir.

Artı:  sıcak, yumuşak, çok nemli ve kendini temizler. Yıpranmış bir süveteri duş gibi nemli bir odaya asın, toz parçacıkları kendiliğinden sönecektir parça kumaş alanlar.

Min:  çabuk küçülür. Sadece elle veya yünlü yıkama programında yıkayın.

3. Keten kumaş

Keten, yaz aylarında çokça gördüğünüz doğal bir malzemedir. Örneğin alevlenmiş pantolon ve bol kesim bluzlarla.

Artı:  pamuğa benziyor ancak daha fazla parlıyor ve daha kaba bir yapıya sahip.

Min:  oldukça çabuk bitiyor ve çok fazla kırışıyor. Ancak sıradan bir görünümle çamaşırları ütülemeniz gerekmez.

4. Pamuk kumaş

Pamuk her yerde gördüğünüz doğal bir spot kumaştır: pantolonlardan (kot gibi) ceketlere ve Tişörtlere.

Artı:  giymesi rahat, çok fazla nemi emer ve beyaz pamuk bile 95 derecede yıkanabilir.

Min:  önemli ölçüde kırışıklıklar ve bu nedenle ütülemeye ihtiyaç duyar. Renk de solabilir. Bu aynı zamanda boyanın kalitesine de bağlıdır.

5. Akrilik kumaş

Akrilik sentetik bir yün alternatifidir ve çoraplarda, eşarplarda ve kazaklarda yaygın olarak kullanılır. Yazlık, gevşek kesimli koza kazakları da akrilikten yapılabilir.

Artı:  Tıpkı yün gibi, harika bir sıcak. Ancak 30 veya 40 derecede yıkanabilir.

Min:  çabuk haplar.

 6. Polyester kumaş

Polyester, kadın giyiminde sentetik bir stok kumaş olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır: bluzlar, elbiseler ve tişörtler. Yüzde 100 polyester oluşur, ancak kumaş genellikle karıştırılır. Mesela pamuklu.

Artı: güçlü, demirsiz ve form tutucudur.

Min: % 100 polyester nemi emmez ve bu nedenle terli hissedebilir.

7. Naylon kumaş

Naylon, sentetik kumaş poliamidinin markasıdır ve esas olarak cilde giyilir. Sütyen ve tayt düşünün.

viskon kumaş satın alanlar, viskon kumaş satın alan,ham viskon kumaş satın alan,parti viskon kumaş satın alan,parti viskon kumaş satın alanlar,spot viskon kumaş satın alan,spot viskon kumaş satın alanlar,stok viskon kumaş satın alan,stok viskon kumaş satın alanlar, viskon kumaş satın alan kişiler, viskon kumaş satın alan firmalar, viskon kumaş satın alan yerler, viskon kumaş satın alan yer,

Artı: güçlüdür, şeklini korur ve kırışmaz.

Min: nemi emmez ve bu nedenle terli hissedebilir.

8. Elastan kumaş parçası alanlar

Elastan gerilebilir, sentetik bir kauçuktur. Yüzde birkaç oranında bir yardımcı madde sıklıkla başka bir malzemeye eklenir.

Artı: çok rahat giyiyor. Bu nedenle örneğin kot pantolon yüzde 98 pamuk ve yüzde 2 elastandan oluşuyor.

Min: takla kurulamaz, çünkü raf dışarı çıkar.

9. Bambu kumaş

Bambu bir pamuk yerinedir ve viskoz ile aynı şekilde üretilir. Örneğin malzemeleri havlu, çorap ve gömleklerde bulabilirsiniz.

Artı: yumuşak, rahat, dayanıklı, antibakteriyeldir ve pamuktan üç kat daha fazla nem emer. Bunun nedeni, bambuda mikro delikler bulunmasıdır.

Eksi: Tıpkı viskon gibi, bambu da yapı bakımından oldukça zayıftır.

Yorum Yap