Viskon Kumaş Alınır.

Kiloyla viskon kumaş,kilo ile viskon kumaş,kiloluk viskon kumaş,kilo ile viskon kumaş satan,kiloluk viskon parçası satan,kilo ile viskon kumaş satan yerler,

Viskon Kumaş Alınır.

Viskon, ipek, keten veya yün ile karıştırılacak kadar farklı görünen eşsiz bir kumaştır. Malzemenin görünümü, hammaddelerin işlenme yöntemine ve ipliklerin dokunmasına bağlıdır.

Stok Viskon, ağaç liflerinden yapılır. Önce ezilip alkali içerisinde kaynatılır, ardından özel kimyasal solüsyonlarla işlemden geçirilir. Elde edilen viskoz kütleden, tuvalin daha sonra dokunacağı iplikler yapılır.

Malzeme, aşağıdaki özelliklerden dolayı giyim ve ev tekstili üretiminde takdir edilmektedir:

Higroskopiklik. Parti Kumaş nemi mükemmel şekilde emer ve çabuk kurur.

Isı dayanıklılığı. Malzemeyi kış ve sonbahar kıyafetleri üretimi için popüler kılan ısıyı korur.

parti kumaş alan,parti kot kumaş alan,parti gabardin kumaş alan,parti viskon kumaş alan,parti kumaş alanlar,parti penye kumaş alan,parti keten kumaş alan,parti saten kumaş alan,parti poplin kumaş alan,parti kaşe kumaş

Işık hızı. Viskon ürünler güneşte uzun süre solmaz.

Aşınma direnci. Ürünün ömrünü uzatmak için ıslak ve nemli şeyleri esnetmek için mekanik ve manuel eğirme kullanılması tavsiye edilmez.

Viskon doğal bir kumaş mı değil mi?

Viskon Kumaş Alınır.

Resmi tanım: Parti viskon, doğal malzemeden yapılmış insan yapımı bir kumaştır. Bunun anlamı ne? Malzeme, hammaddelerin doğrudan işlenmesiyle değil kimyasal olarak üretilir. Bu durumda, tuvalin çevre dostu ve doğallığından bahseden doğal ağaç lifleri kullanılır.

Görünüş ve dokunuşla viskon nasıl belirlenir

Viskon kumaş alan karakteristik yumuşaklığı ve parlaklığıyla kolayca ayırt edilebilir. Metalik bir parlaklık varsa, kumaş sentetik içerir. Düşük miktardaki elastan kumaşın esnemesine yardımcı olduğundan bu kötü bir şey değildir.

Malzeme mükemmel bir şekilde örtülür. Birkaç gevşek kıvrımı katlayarak, viskonun önünüzde olup olmadığını tam olarak anlayabilirsiniz. En ünlü “özgünlük testi” ipliğin tutuşmasıdır. Yanan bir odun lifi ipliği yanmış kağıt veya talaş gibi kokar ve alev parlak ve yoğun olur.

Viskon Kumaş Alınır.

Viskondan ne dikilebilir

Mavi elbise genç gösterirmi,hardal renkleri genç gösterirmi,genç gösteren elbiseler,hangi elbise genç gösterir,genç görünmek için ne giymeli,

Dokuma yöntemine ve karışık ipliklerin eklenmesine bağlı olarak viskon dikilebilir:

Abiye ve şık bluzlar. Kumaşa mukavemet ve yumuşaklık veren polyester ilavesiyle viskon “yağ” dan yapılmıştır.

Eşofmanlar. Elastan karışımlı spot kumaş, spor giyim üretiminde de beğeni topluyor. Viskoz – higroskopikliğin ana özelliğini koruyan malzeme nemi emer, hipotermiyi ve sera etkisini önler.

Drapeli giysiler. Dünyanın her yerindeki tasarımcılar, akan perdelik kumaşlar için özel bir tür viskoz kullanırlar – elyaf. Tuvale pamuğun yanı sıra lavsan eklenir.

Yazlık giysiler, şallar, eşarplar. Stok Viskon kumaş alan ipek ve bakırdan dikilmiştir. İki malzemenin özelliklerini birleştiren pahalı kumaşlar.

Viskon kumaş bakımı ve yıkanması

Kiloyla viskon kumaş,kilo ile viskon kumaş,kiloluk viskon kumaş,kilo ile viskon kumaş satan,kiloluk viskon parçası satan,kilo ile viskon kumaş satan yerler,

Viskon dikkatli bir bakım gerektirir. Özellikle gece elbiseleri söz konusu olduğunda, bu malzemeden yapılmış kıyafetleri bir örtü içinde saklamak en iyisidir. Soğuk suda elde yıkanabilir, ancak ovalanamaz veya sıkılamaz. Parti Viskon giysileri, kalın bir pamuklu sırt üzerinde yatay konumda kurutun.

Hap oluşumunu ve kumaşın gerilmesini tetikleyen makinede yıkamanın hariç tutulması önerilir. Kanıtlanmış bir kuru temizleyici kullanmak en iyisidir, daha sonra ürünler uzun süre hizmet edecek ve orijinal görünümlerini koruyacaktır.

Çevrimiçi mağazamızda, bölgelere teslimat ile çevrimiçi olarak yüksek kaliteli viskon satın alabilirsiniz. www.kumas.org

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın