Viskon Kumaş Alanlar Toptan İstanbul

Viskon kumaş Zeytinburnu toptan izmir toptan viskon kumaş alanlar adana toptan viskon kumaş alan firmalar.

VİSKON KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

Parti kumaş alanlar. Viskon kumaş Zeytinburnu toptan izmir toptan viskon kumaş alanlar adana toptan viskon kumaş alan firmalar.  Viskon kumaşlar dokuma şekline göre değişiklik göstermektedir. Düz Dokuma Viskon –  bu tür viskon, pamuklu çim veya pamuklu tül gibi görünür ve hissedilir. Genellikle viskon çim veya viskon olarak anılır.

Bluzlar için en iyi kumaş hangisidir? Bluz satın alan yerler bluz alan firmalar toptan bluz satın alanlar tekleme bluz alan ihraç fazlası bluz alanlar tekleme bluzluk kumaş alanlar

VİSKON KUMAŞ ALAN FİRMALAR.

 Akışkan bir örtüye sahiptir, dokunması yumuşak ve hafiftir. Arka plan rengine ve ağırlığına bağlı olarak opaklığı değişebilir. Hassas bir kumaştır ve çok sağlam değildir. Mikroteks dikiş makinesi iğnesi ve ince iğne kullanılması tavsiye edilir. Drapeli kumaş gerektiren elbise ve bluzları dikmek için mükemmeldir.

Viskon Saten– bu viskon saten dokuma kullanılarak dokunmuştur, bu da sıkı dokunmuş bir kumaşa, lüks ipek benzeri bir dokuya ve kumaşın genellikle hafif bir parlaklığa sahip olmasına neden olur. Kendinize slip elbise, çapraz kesim etek veya bluz dikmek için mükemmeldir.

Viskon Krep – bu tür viskon, klasik krep benzeri bir doku (kırışık yüzey) ile sonuçlanan bir krep dokuma kullanılarak dokunmuştur. Viskon krep kumaşlar ağırlık ve opaklık bakımından farklılık gösterir. Viskon krep kumaşlar genellikle orta ağırlıkta olup kendi kendinize geniş paça pantolon ve elbise dikmek için mükemmeldir.

PARTİ VİSKON KUMAŞ ALANLAR TOPTAN

Fantazi kumaş alan toptan fantazi kumaş alan firmalar parti fantazi kumaş alanlar fantazi kumaş alan firmalar

Viskon Georgette – bu viskon türü, bir tür viskon krepidir. Klasik krep benzeri bir dokuya sahiptir ve genellikle hafif ve şeffaftır. Kendinize bol oturan bir bluz dikmek için en uygunudur.

Viskon Jakarlı / Viskon Armürlü – bu kumaş türü, kumaşın yüzeyine basılmak yerine çözgü içine dokunmuş karmaşık bir desene sahiptir. Bu kumaşlar ağırlık ve opaklık bakımından farklılık gösterir. Viskon armür, armürlü dokuma tezgahında üretilen ve küçük geometrik bir desen oluşturan dokuma bir kumaştır.

TOPTAN KUMAŞ ALAN YERLER

Viskon Dimi – bu tür viskon, kumaş üzerinde çapraz bir sırt deseni oluşturan bir dimi dokuma kullanılarak dokunmuştur. Bu tür kumaş genellikle viskoz şal/çim kumaşa kıyasla ağırlık olarak daha ağırdır, kırışmaya daha az eğilimlidir ve soğuk aylarda giymek için idealdir. Normalde opaktır ve iyi bir örtüye sahiptir. Geniş paça pantolonları, gömlekleri, elbiseleri ve daha fazlasını dikmek için mükemmeldir.

Viskon Keten– viskon, keten dahil diğer elyaflarla iyi karışır. Bu karışım, keten içeriğinin nefes alabilirliğinden yararlandığı için sıcak aylar için mükemmeldir, ancak viskon içeriği nedeniyle yine de iyi bir döküme sahiptir. Bu kumaş türü, kumaştaki ketenin viskon oranına bağlı olarak ağırlık, dökümlülük ve opaklık bakımından değişir.

SPOT VİSKON KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Saten Kumaş satın alanlar. Parça Kanvas Kumaş satın alanlar.

Viskon Jersey / Bambu Jersey – bu bir tür örgü kumaştır. Sonuç olarak, drape gerektiren jarse anvelop elbiseleri, dökümlü hırkaları ve jarse üstleri dikmek için ideal olan yumuşak dökümlü bir örgü elde edilir. Bambu jarse kumaşlar viskon jarse kumaşlardır ancak bambu kullanılarak yapılırlar.

Viskon Örme – Bu bir tür örme jarse kumaştır, gerçek bir örgü görünümü ve dokusu vardır. Dokunmak genellikle yumuşaktır ve iyi bir örtüye sahiptir. Dökümlü hırkalar ve bol oturan süveterler dikmek için mükemmeldir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!