Ucuz Kot Kumaş

Ucuz Kot Kumaş
Ucuz Kot Kumaş

Kot pantolon ve kotlar farklı mı?

Kot pantolon ve kotun tamamen farklı malzemeler bulunduğunu bilmemiz gerekiyor.  O zamanlar, kot tamamen pamuktan yapıldı ve süren öteki materyalleri ile dayanıklılık üstünlüğü ile özel kıyafetler dikmek ucuz denim için kullanılırdı.

Ucuz Denim Kumaşı
Ucuz Denim Kumaş

Sadece ne yazık ki, kot pantolonla karşılaşan sıkıntılı rakipler daha dayanıklı ve daha pahalı bir denim. Bu iki araç-gereç görünüşte çok benzerdir. Sadece kot ve denim içinde belirli farklılıklar vardır çünkü denim bir renk iplikten ve bir beyaz iplikten dokunur ve kotlar aynı renkteki iki elyaftan yapılır.

Stok Denim Kumaş.

Diğer pahalı malzemeler kadar moda kumaş uygun, gösterişli ve pürüzsüz olmasa da denim, her süre kendine özgü renkleriyle dayanıklı ve her şeyden ucuz kumaş önce konumunu her vakit teyit etmiştir. Hiç eskimeyen gabardin kumaş alanlar herhangi bir stil için en önemli noktadır. Denim moda dünyasında zamansız bir malzeme yahut efsanevi bir malzemedir. Kot pantolonlar aramaktayız. Sadece, bu sadece ortalama 150 yıl önce parti kumaş alanlar için gelen ve hem de kot pantolon öncül bir geçmiş bir cevaptan türeyen bir isim bugün

Kot pantolon nasıl alınır, kullanılır ve depolanır?

Hiç düşünmedim, bugün çok fazla içiyorum yahut çok dolu yiyorum, yalnız al ve yarın sadece giyecek. Kot satın almayı seçtiğinizde, doğru ölçümleri seçmelisiniz. Kotlar diğer tiplere benzemediğinden, fazla gerilmezler. Bir parça kumaş çok ağır kot pantolon satın asla. İdeal ağırlık bir tek 400 gram olmalıdır. Renkler hafif, orta ve çok belirgin değil.

Ucuz Kot Kumaş
Ucuz Kot Kumaş

İdeal kot seti, kalçayı kalçaya sarmak ve dizden biraz daha geniş olacak şekilde tasarlanacaktır. Kot parçası pantolon giyerken takılı etikete dikkat etmelisiniz. % 97 pamuk, kot pantolon için streç veya% 3 elastin için iyidir.

Kumaş Modası.

Kot pantolon giymek, ütü gerektirmeyebilir. Ancak, iş ve mesajşimde daha nazik olmak için, aşırı kot pantolon seçmeyin, fakat kirli parça kadife kumaş alanlar derhal kaldırılmalıdır. Şu anda, modaya uygun olarak parlak bir kot pantolon giyebilir, sadece baskılarla veya çok renkli olan kotları seçmeyiz.

İlk defa giymeden önce ıslatılmalıdır. Ham denim çoğu zaman ilk yıkamada bir veya iki kattan daha azdır. Satın alır almaz, parti kot pantolonun sol tarafını çevirir ve yaklaşık 1 saat boyunca ılık suda bekletir, sonrasında asar ve kurur.

Parti Kumaş.

Makineyle beraber sık kot yıkaması, kumaşın maksimum elastikiyet kaybını maksimuma çıkarmak için kafesin dönmesine bağlı olarak, kumaşın orijinal tasarımının zarar görmesine, solmasına ve hatta bozulmasına niçin olacaktır. Bunun üstesinden gelmek için hoş olmayan kokuları ve kiri nötralize etmek için kir içine beyaz sirke püskürtebilir ya da pantolonunuzu gece boyunca dondurucuya katlayabilir ve koyabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*