Ucuz Kot Kumaş

Ucuz Kot Kumaş
Ucuz Kot Kumaş

Denim kumaş alan tüm stillere uyacak birçok tasarım ve renkte mevcut olduğu için vazgeçilmesi zor olan temel giyim parçalarından biridir, ancak bu tür giyim endüstrisinin nasıl ortaya çıktığını ve geliştiğini biliyor musunuz?

Moda dünyasında ortaya çıkan “denim” kot pantolonun ve çağlar içindeki gelişiminin ardındaki tüm hikayeyi sizlere sunuyoruz.

PARÇA KUMAŞ ALANLAR

Kilo ile denim kumaş satanlar,kiloluk denim kumaş,ucuz kiloluk denim kumaş,kiloluk kot satan,kilo ile kot nerede satılır,kiloyla kot satan yerler,kilo ile kot nereden alınır,kilo ile denim kumaş nereden alabilirim,ucuz kilo ile kot satan,kilo ile parça kot satanlar,kiloluk parça kot satanlar,kilo ile parça denim kumaş,kiloluk parça denim kumaş,kilo ile kumaş nerede bulurum,

Parti Kot pantolonların başlangıcı, “işçi kıyafetleri” olarak bilinen şeye geri döner. 1850 yılında binlerce erkek, büyük miktarlarda altın keşfettikten sonra Kaliforniya’ya göç etti ve aralarında bir şey keşfetmeyi başaramayan Oscar Strauss adında bir göçmen Alman terzi de vardı. Kumaş alan durum açlıktan bozulma noktasına kadar indi. Bir an çaresizlik içinde mavi çadırını yırtmaya karar verdi ve “Strauss Jeans” adını verdiği ağır iş pantolonlarını dikti. Madencilik işi için yüksek dayanıklılığı ve uygunluğu nedeniyle, işçilerin çoğu onu satın almaya başladı, bu nedenle işi gelişti ve oradaki herhangi bir madencilik sektöründen daha zengin oldu.

KOT PARÇASI ALANLAR

Kaç metre kumaş gider hesaplama. On dokuzuncu yüzyılda pamuk güçlü ve ayırt edici bir kumaş olduğundan , kotun kökeni Fransız şehri “Nimes” e kadar uzanmaktadır. Bazıları tarafından İtalya’nın Cenova kentinden denizciler için pantolon yapımında kullanılmıştır. kotun orijinal mucitleri, kot kelimesinin kökeni göz önüne alındığında, Cenova’nın Fransızca adıdır.

Hazırlanmakta olan türe bağlı olarak farklı türleri vardır. En yaygın olanı, skinny kot pantolonlar için kullanılan ıslak kot veya rahat bir his için daha esnek. İkinci tip ise boyama sonrası yıkanmayan kuru kot , daha uzun kalma avantajı olan ve gençler arasında daha popüler olan bu tip sert kotlardır.

PARÇA KOT KUMAŞ ALANLAR

Kot kumaş satanlar,Kot kumaşı toptan,İnce Kot Kumaş,Kot Kumaş Çeşitleri,1 a kot satanlar,kilo ile 1a kot,kiloluk 1 a kumaş,1a denim satanlar,1a kot nereden alınır,1a denim kumaş satan yerler,kiloyla denim satanlar,toptan 1a kot kumaş alanlar,1a denim kumaş nereye satılır,1a kot en iyi fiyata alanlar,kot kumaş en iyi fiyata alanlar,denim kumaş en iyi fiyata alanlar,en iyi fiyata stok kumaş alan,
Kot kumaş satanlar,Kot kumaşı toptan,İnce Kot Kumaş,Kot Kumaş Çeşitleri,1 a kot satanlar,kilo ile 1a kot,kiloluk 1 a kumaş,1a denim satanlar,1a kot nereden alınır,1a denim kumaş satan yerler.

Levi’s firması tarafından 1889 yılında icat edilen “Two Horse” markası, hakiki mavi kottan yapılmış güçlü iş kıyafetleri ile tanınmaktadır.Pantolonun arkasındaki deri yama, gücünün kanıtı olarak iki atın çektiği kot imajını taşımaktadı

Ham Kot.

Mukavemeti ve dayanıklılığı, sık kullanımla renk değiştiren ve açık maviye dönen lacivert rengiyle öne çıkıyor.

Bu tip, kot pantolon ve etek imalatında kullanılır ve çoğu insanın favorisidir.

PARÇA KOT SATANLAR

2- Pamuklu Denim:

Denim , pamuk, polyester gibi diğer kumaşlarla karıştırılarak günlük elbise, üst, tulum, farklı şekil ve işlemelerde ceket ve cep gibi bayan giyimlerinin imalatında kullanılır, gömlek imalatında ve erkekler için ceketler.

KİLO İLE KOT KUMAŞ

3- Silverbridge Denim:

Likralı kot kumaş satın alan,likralı denim kumaş alanlar,likra kot alan,likra kot kumaş,likralı parça kot kumaş,likralı parça denim kumaş,likra denim kumaş satan,likralı kumaş kumaş alan yerler,
Likralı kot kumaş satın alan,likralı denim kumaş alanlar,likra kot alan,likra kot kumaş,likralı parça kot kumaş,likralı parça denim kumaş,likra denim kumaş satan,likralı kumaş kumaş alan yerler,

Eşsiz bir denim türü ve en pahalı denim türlerinden biri olarak kabul edilir, gelişmiş bir üretim yönteminde tek iplikten yapılır ve çoğu zaman kenar renkli iplerle dikilir: yeşil, beyaz, kahverengi, sarı ve kırmızı, pantolon, kısa şort, ceket kot imalatında kullanılır.

Kot pantolon ve kotlar farklı mı?

Kot pantolon ve kotun tamamen farklı malzemeler bulunduğunu bilmemiz gerekiyor.  O zamanlar, kot tamamen pamuktan yapıldı ve süren öteki materyalleri ile dayanıklılık üstünlüğü ile özel kıyafetler dikmek ucuz denim için kullanılırdı.

PARÇA KOT SATANLAR.

Sadece ne yazık ki, kot pantolonla karşılaşan sıkıntılı rakipler daha dayanıklı ve daha pahalı bir denim. Bu iki araç-gereç görünüşte çok benzerdir. Sadece kot ve denim içinde belirli farklılıklar vardır çünkü denim bir renk iplikten ve bir beyaz iplikten dokunur ve kotlar aynı renkteki iki elyaftan yapılır.

Stok Denim Kumaş.

Kot kumaşçılar denim kumaşçı parça kot kumaşçılar parça denim kumaşçılar stok kot kumaşçı parti kot kumaşçı spot kot kumaşçı parti denim kumaşçı stok denim kumaşçı

Kumaş alan. Diğer pahalı malzemeler kadar moda kumaş uygun, gösterişli ve pürüzsüz olmasa da denim, her süre kendine özgü renkleriyle dayanıklı ve her şeyden ucuz kumaş önce konumunu her vakit teyit etmiştir. Hiç eskimeyen gabardin kumaş alanlar herhangi bir stil için en önemli noktadır.

Denim moda dünyasında zamansız bir malzeme yahut efsanevi bir malzemedir. Kot pantolonlar aramaktayız. Sadece, bu sadece ortalama 150 yıl önce parti kumaş alanlar için gelen ve hem de kot pantolon öncül bir geçmiş bir cevaptan türeyen bir isim bugün.

KİLO İLE KOT SATANLAR

Kot pantolon nasıl alınır, kullanılır ve depolanır?

Hiç düşünmedim, bugün çok fazla içiyorum yahut çok dolu yiyorum, yalnız al ve yarın sadece giyecek. Kot satın almayı seçtiğinizde, doğru ölçümleri seçmelisiniz. Kotlar diğer tiplere benzemediğinden, fazla gerilmezler. Bir parça kumaş çok ağır kot pantolon satın asla. İdeal ağırlık bir tek 400 gram olmalıdır. Renkler hafif, orta ve çok belirgin değil.

Kumaş alan. İdeal kot seti, kalçayı kalçaya sarmak ve dizden biraz daha geniş olacak şekilde tasarlanacaktır. Kot parçası pantolon giyerken takılı etikete dikkat etmelisiniz. % 97 pamuk, kot pantolon için streç veya% 3 elastin için iyidir.

Kumaş Modası.

kot kumaş denim kumaş parça kot kumaş ucuz kot kumaş parti kot kumaş stok kot kumaş spot kot

Kot pantolon giymek, ütü gerektirmeyebilir. Ancak, iş ve mesajşimde daha nazik olmak için, aşırı kot pantolon seçmeyin, fakat kirli parça kadife kumaş alanlar derhal kaldırılmalıdır. Şu anda, modaya uygun olarak parlak bir kot pantolon giyebilir, sadece baskılarla veya çok renkli olan kotları seçmeyiz.

İlk defa giymeden önce ıslatılmalıdır. Ham denim çoğu zaman ilk yıkamada bir veya iki kattan daha azdır. Satın alır almaz, parti kot pantolonun sol tarafını çevirir ve yaklaşık 1 saat boyunca ılık suda bekletir, sonrasında asar ve kurur.

Parti Kumaş.

Kumaş alan. Makineyle beraber sık kot yıkaması, kumaşın maksimum elastikiyet kaybını maksimuma çıkarmak için kafesin dönmesine bağlı olarak, kumaşın orijinal tasarımının zarar görmesine, solmasına ve hatta bozulmasına niçin olacaktır. Bunun üstesinden gelmek için hoş olmayan kokuları ve kiri nötralize etmek için kir içine beyaz sirke püskürtebilir ya da pantolonunuzu gece boyunca dondurucuya katlayabilir ve koyabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın