Triko Kumaş Firma Adresleri

Dokuma triko kumaş,Triko Kumaş Fiyatları,Triko Kumaş nereden ALINIR,Triko Örme Kumaş,Triko Kumaş Satın Al,Fitilli Triko Kumaş,

Parti kumaş alanlar. Dikili triko ürün satın alanlar hazır giyim triko alan yerler. Kilitleme- %100 pamuktan yapılmış oldukça yoğun bir malzeme, yapı önden ve arkadan aynı olan 1×1 örme elastik bandı andırıyor.

Kumaş alan. Uzunluğundan çok eninde zayıf bir şekilde uzar. İnanılmaz derecede yumuşak ve hassastır, cildi tahriş etmez. Bu nedenle yeni doğan çocuklar için bile giysi üretimine iyi gelmektedir. Ayrıca kadın ve erkek iç giyim ürünleri, bornoz, ev pantolonları ve takım elbiseleri interloktan dikilmektedir.

TRİKO KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

Zeytinburnu triko kumaş alanlar, toptan triko kumaş satın alanlar,parça triko kumaş alan,denizli triko kumaş alan,Triko parça kumaş,Kışlık Triko Kumaş,Triko Kumaş Nedir,Dokuma triko kumaş,Triko Kumaş Satın Al,Triko Örme Kumaş,Triko Kumaş Fiyatları,Simli triko kumaş,

Mutfak yüzeyi- ince ve pürüzsüz pamuklu kumaş, hafif, higroskopik, “nefes alabilir”. Yapısındaki ön taraftaki desen “at kuyruğuna” ve içeriden – “tuğlalara” benziyor.

Soğutucu yazlık elbiseler ve sarafanlar, ev kıyafetleri, tişörtler ve çocuk kıyafetleri dikmek için idealdir. Bileşimde %10’u geçmeyen sentetik katkı maddeleri (örneğin likra) malzemenin kalitesini artırır, daha elastik ve dayanıklı hale getirir.

Bir “eksi” var – mutfak yüzeyi yıkandıktan sonra büzülmeye tabidir, bu tür ürünleri daha büyük bir boyutta satın almak daha iyidir.

Ne yazık ki, sürecin mekanizasyonundan sonra bile triko sosyete tarafından tanınmadı. Gösterişsiz görünümü, uygun fiyatlı hammaddeleri ve ucuz üretimi nedeniyle fakirlerin kıyafeti olarak kaldı.

Bir keresinde geleceğin basit bir köylü kadın tarafından örülmüş bir süveter gördü. Bu kabaca işlenmiş şeyin sofistike bir kadın figürü üzerinde ne kadar zarif göründüğünden etkilenmişti.

Triko Kazak,Triko Markaları,Triko Elbise,Triko Bluz,Twist triko,Kadın Triko markaları,Kadın Triko,Triko Kazak bayan,

Kalkınan moda tasarımcısı bir dikişçi kadın buldu. 1920’lerde tanışmaları ve ardından gelen işbirliği, ilk triko fabrikasının kurulmasına ve önce spor için trikoyu ve ardından örme siyah gece elbisesini popüler moda evinin kurulmasına yol açtı.

Triko – ne tür bir malzeme?

Umarım yukarıda okuduğunuz her şeyden sonra, makalemizin ana karakterini daha iyi tanımak, hoş dokusunu hissetmek, elastikiyetini, pratikliğini, vücuda tam oturma, iyi esneme ve alma yeteneğini kişisel olarak doğrulamak istersiniz. aynı şekil … Oh, birçok avantajı var! Ve ana olanlardan biri, türlerin doğal bileşimi ve çeşitliliğidir.

Yani triko, sıkıca iç içe geçmiş ilmeklerden oluşan özel makineler yardımıyla örülmüş bir kumaştır.

Jersey bileşimi

Örme kumaş üretimi için hammadde olarak çeşitli malzemeler kullanılır:

  1. doğal (pamuk, yün, keten, ipek);
  2. suni (asetat, viskon ve çeşitleri)
  3. sentetik (likralı, polyester, elastan)
Kapşonlu Kazak Bayan,Kapşonlu Triko Kazak,Kapşonlu kazak Erkek,Kapşonlu Triko Kazak Bayan,Kapşonlu Örgü Kazak Modelleri,Kapşonlu Kazak erkek Mavi,Kapşonlu Kazak Mavi,kapşonlu modeller,moda kapşonlu giyim,

Yüksek kaliteli trikolarda taban her zaman doğaldır. Ve gelecekteki trikoların kullanışlı özelliklerini geliştirmek için, bileşime belirli bir oranda sentetik elyaf eklenir. Örneğin saf haliyle pamuk çok kırışabilir, ancak bileşime% 5 likra eklerseniz malzeme daha “itaatkar” hale gelir – kolayca esner ve esnedikten sonra eski şeklini alması kolay olur . Ek olarak, doğal lifler güç ve dayanıklılık açısından farklılık göstermezler, ancak suni ipliklerle birlikte mükemmel bir aşınmaya dayanıklı malzeme verirler.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!