Toptan Viskon Kumaş Alan

Viskon parçası alacak kişiler ham viskon kumaş alanlar kumaş parçası nereye satılır? Viskon hazır giyim alanlar Viskon gömlek kumaşı satın alan Viskon kumaş üreticisi viskon firmaları viskon kumaş satış yeri viskon kumaş nereden alınır?

VİSKON KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

Kumaş satın alanlar. Viskon parçası alacak kişiler ham viskon kumaş alanlar kumaş parçası nereye satılır? Viskon hazır giyim alanlar Viskon gömlek kumaşı satın alan Viskon kumaş üreticisi viskon firmaları viskon kumaş satış yeri viskon kumaş nereden alınır?

Toptan kumaş satın alanlar. Düz Dokuma Viskon –  bu tip viskon, pamuklu çim veya pamuklu vuale benzer görünüm ve his verir. Genellikle viskon çimi veya viskon challis olarak anılır. Sıvı bir örtüye sahiptir, dokunuşu yumuşaktır ve hafiftir. Arka plan rengine ve ağırlığına bağlı olarak opaklığı değişebilir. Hassas bir kumaştır ve çok dayanıklı değildir.

Bu viskon, saten dokuma kullanılarak dokunmuştur; bu, sıkı dokunmuş bir görünüme sahip, ipek benzeri lüks bir dokuya sahip bir kumaşla sonuçlanır ve kumaş genellikle hafif bir parlaklığa sahiptir. Kendinize bir slip elbise, biye kesim etek veya bluz dikmek için mükemmeldir.

Ham viskon kumaş satın alanlar. Bu tür viskon, klasik krep benzeri bir doku (buruşuk yüzey) ile sonuçlanan bir krep örgüsü kullanılarak dokunmuştur. Viskon krep kumaşlar ağırlık ve opaklık bakımından farklılık gösterir. Viskon krep kumaşlar genellikle orta ağırlıkta olup geniş paça pantolon ve elbise dikmek için idealdir.

Bu tür viskon, bir tür viskon krepidir. Klasik krep benzeri bir dokuya sahiptir ve genellikle hafif ve şeffaftır. Kendinize bol bir bluz dikmek için en uygunudur.

 Bu kumaş türü, kumaşın yüzeyine basılmak yerine çözgüye dokunmuş karmaşık bir desene sahiptir. Bu kumaşlar ağırlık ve opaklık bakımından farklılık gösterir. Viskon armürlü, armürlü tezgahta üretilen ve küçük geometrik desenler oluşturan dokuma bir kumaştır.

Toptan Krep kumaş satış yerleri Krep kumaş metre fiyatı Krep kumaş satan yerler. Krep kumaş nerede satılır Krep kumaş kilo fiyatı. Krep kumaş üreticisi. Metre ile Krep kumaş satın alanlar. Krep kumaş metre ile satın alanlar

Viskon Dimi

Parti viskon alan kişiler. Bu tür viskon, kumaş üzerinde çapraz bir sırt deseni ile sonuçlanan dimi örgü kullanılarak dokunmuştur. Bu tür kumaşlar genellikle viskon challis/çim kumaşlarla karşılaştırıldığında daha ağırdır, kırışmaya daha az eğilimlidir ve serin aylarda giymek için idealdir. Normalde opaktır ve iyi bir örtüye sahiptir. Kendinize geniş paça pantolon, gömlek, elbise ve daha fazlasını dikmek için mükemmeldir.

Viskon Keten

Viskon parçası alan yerler. Viskon, keten dahil diğer elyaflarla iyi karışır. Bu karışım sıcak aylar için mükemmeldir çünkü keten içeriğinin nefes alabilirliğinden yararlanır ancak viskon içeriği nedeniyle yine de iyi bir dökümlülüğe sahiptir. Bu kumaş türü, kumaştaki keten/viskon oranına bağlı olarak ağırlık, dökümlülük ve opaklık açısından farklılık gösterir.

Bu bir tür örgü kumaştır. Bunun sonucunda jarse elbiseler, drapeli hırkalar ve drape gerektiren jarse üstleri dikmek için ideal olan yumuşak drapeli bir örgü elde edilir. Bambu jarse kumaşlar viskon jarse kumaşlardır ancak bambu kullanılarak yapılırlar.

Spot viskon kumaş alan. Bu bir tür örgü jarse kumaştır, gerçek örgü görünümü ve dokusuna sahiptir. Dokunmak genellikle yumuşaktır ve iyi bir örtüye sahiptir. Drapeli hırkaların ve bol kazakların dikilmesi için mükemmeldir.

toptan krep kumaş alıcısı ihraç fazlası krep kumaş satın alanlar elde kalan krep kumaşları alanlar krep kumaş nereye satılır fazla gelen krep dokuma fazlası kumaş alanlar.

Viskon, yenilenebilir bitkilerden yapıldığından sıklıkla sürdürülebilir olarak anılır. Ancak viskon üretimi için kimyasallara ihtiyaç duyulmakta ve bu da fabrikaları çevreleyen havaya ve su yollarına toksik kimyasalların salınmasına neden olmaktadır.

Toptan viskon kumaş satın alanlar. Ayrıca viskon üretiminin dünya ormanlarının hızla tükenmesine katkıda bulunduğu yönünde endişeler dile getirildi. Sıkça dile getirilen bir diğer konu da, hızla büyüyen moda endüstrisi nedeniyle viskonun genellikle ucuza üretilmesidir, bu da fabrika çalışanları ve çevre üzerinde olumsuz etki yaratabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!