Toptan Saten Kumaş Alan Firmalar

Parti kumaş alanlar. Firmadan saten kumaş alan imalattan saten kumaş alan üretim fazlası saten kumaş alanlar saten parçası satın alan yerler parti saten kumaş satın alanlar stok saten kumaş satın alan spot saten kumaş satın alan yerler ihraç fazlası saten kumaş alanlar gömleklik saten kumaş alanlar elde kalmış saten kumaş alanlar fazla gelen saten kumaşları alanlar kesimden Kalamış kumaşları alanlar kesimden kalan kumaşı alan yerler.

Parti kumaş alanlar. Kot kumaş yaygın olarak denim olarak adlandırılan denim/kaba iplik dimi daha yaygındır. Saf pamuklu indigo boyalı çözgü ipliği ve doğal atkı ipliğinden oluşan kumaş, üstte ve altta sağda üç çift dokuma. Kalın doku, nem geçirgenliği, iyi nefes alabilirlik, rahat giyilebilir.

Flanel kumaş

Kumaş alan firmalar. Kadife, yumuşak dokunuş, yuvarlak ve düz, net çizgiler, dolgun tüyler, güçlü ve aşınmaya dayanıklı doku.

Flanel, yumuşak dokunuş, iyi ısı tutma, rahat giyim ve yumuşak görünüm.

Kaşmir hafif bir dokuya sahiptir ve çok sıcak tutar. Eşsiz ve nadir bir hayvansal elyaftır. Yabancı ülkelerde bilinir. Yumuşak, ince, kaygan, ince, esnek ve doğaldır. Yumuşak renk ve iyi higroskopisite, iyi aşınma direnci.

KUMAŞ PARÇASI SATIN ALINIR

Hayvan derisi giyim

Tavşan kılı, küçük özgül ağırlık, iyi ısı tutma, elastikiyet, güçlü higroskopisite, yumuşaklık, ısı tutma, güzellik vb., zayıf kohezyon, düşük mukavemet ve kolay dökülme özelliklerine sahiptir.

Tiftik, yüksek mukavemete, yüksek elastik toparlanma oranına, güçlü kırışıklık önleme özelliğine, iyi aşınma direncine ve nem emmeye, güçlü kirlenme önleme özelliğine, iyi boyama özelliğine, çekmez ve çekmeyi kolay hissetmez.

Deve peluştur, rengi hafiftir, parlaklığı zayıftır, elde pürüzsüzdür, esnekliği ve dayanıklılığı iyidir, ısıya ve aşınmaya karşı direnci iyidir.

Yünlü kumaş

Kamgarn yün kumaş, temiz doku, parlak ve yumuşak renk, sıkı doku, yumuşak tuşe, canlı ve esnek.

Yünlü yünlü kumaş, kalın doku, dolgun ve güçlü tuşe, düzeltmesi kolay değil, iyi ısı tutma.

Hafif yünlü kumaş, kolay yumuşaklık, gevşek yapı, hafiflik, yumuşak el hissi, esneklik, iyi nefes alabilirlik ve rahat giyim özelliklerine sahiptir.

Bir tür yünlü kumaş olan Melton, dolgun tuşeye, ince ve pürüzsüz bir yüzeye, sağlam bir gövdeye, esnek, aşınmaya karşı dayanıklı ve kolay tüylenmeyen, yumuşak ve güzel bir renge sahiptir.

Polyester elyaflı kenevir kumaşı mükemmel elastikiyete ve geri kazanıma sahiptir, kumaş serttir, kırışmaz, şeklini iyi korur, yüksek mukavemete, iyi esnekliğe, dayanıklı ve mükemmel ışık direncine sahiptir, ancak statiktir, elektrik üretmek kolaydır ve zayıf higroskopisite .

İpek kumaş

dokuma mı örme mi,Kadife kumaş iyi mi,Kadife kumaş nasıl bir kumaş, Fitilli Kadife Kumaş,Kadife kumaş koltuk kullanışlımı,Kadife Kumaş,İpek kadife Döşemelik Kumaş fiyatları,Parlak kadife kumaş kullanışlımı,Kadife kumaş sağlıklı mi,İpek Kadife Kumaş,Parlak Kadife Kumaş,

Tüm dünyada tanınan lüks bir doğal elyaf olan ipek, yüksek mukavemet ve uzamaya sahip yüksek kaliteli bir tekstil hammaddesidir, elyaf ince ve yumuşaktır, pürüzsüz ve esnektir, iyi higroskopisiteye sahiptir, Kumaşın parlak ve benzersiz bir özelliği vardır. “ipek sesi” hissi. Pürüzsüz, konforlu, zarif ve lüks.

Polyester elyafla ilgili olan ipek, mükemmel esnekliğe ve bakıma sahiptir, kumaş sağlamdır, kırışmaz, şeklini iyi korur, yüksek mukavemete sahiptir, iyi esnekliğe sahiptir, dayanıklı ve mükemmel ışık direncine sahiptir, ancak statik elektrik ve emiş oluşturmak kolaydır. Toz zayıf higroskopisiteye sahiptir.

PARTİ KUMAŞ ALINIR

Çevre dostu bir elyaf olan Tencel, temizleme ve eğirme sürecinde doğal elyafların tüm özelliklerini korumak için yüksek teknoloji kullanıyor. Sık yıkama ve güneşe maruz kalma birçok sağlık işlevini kaybetmez ve çekim yapmak kolay değildir.

Doğal bir hayvansal protein lifi olan dut ipeği, kışın sıcaklık, yazın serinlik hissi veren pürüzsüz, yumuşak ve parlaktır. Ovalandığında benzersiz bir “ipekleşme” eğilimi vardır. İyi uzayabilirliğe, iyi ısı direncine sahiptir ve tuzlu su korozyonuna dayanıklı değildir, klorlu ağartıcı veya deterjanlarla işlemden geçirilmemelidir.

Saten, ince ve yumuşak doku, pürüzsüz ve parlak yüzey, narin ve narin.

Saten, yüzey pürüzsüz ve narin, yumuşak dokunuş, iyi parlaklık, parlak renk, iyi esneklik, sıkı doku ve deforme olması kolay değil.

Merserize pamuk ipliği ipeksi bir parlaklığa, yüksek renk haslığına ve iyi bir tuşe hissine sahiptir.

Karışık kumaşlar

Çevre dostu bir lif olan bambu lifi, bambu anti-bakteriyel ve anti-ultraviyole özelliklere sahiptir. Elyaf temizleme işleminde, doğal anti-bakteriyel, anti-bakteriyel, deodorant ve anti-ultraviyole maddeleri korumak için yüksek teknoloji kullanılmaktadır. Güçlü nefes alabilirliğe, kumaş astara ve ipeksi pürüzsüzlüğe sahiptir parlak boyama, antibakteriyel, deodorant, UV koruma, birçok fonksiyonunu kaybetmeden tekrar tekrar yıkama ve kurutma.

Keten pamuğu karışımlı, pamukta iyi higroskopisite, iyi renk, iyi ısı tutma, susam yağının yüksek mukavemeti, iyi doğal parlaklık, parlak boyama, solması kolay değil, iyi ısı direnci, kenevir pamuğu karışımlı, görünüm Saf pamuklu kumaş çok temiz değil , ancak parlaklık iyi, yumuşak bir his, nispeten serin, iyi ısı dağılımı, solması kolay değil.

PARÇA KOT ALANLAR

parça denim kumaş parça kot kumaş spot kot kumaş likralı kot kumaş ucuz kot kumaş 1a kot kumaş
parça denim kumaş parça kot kumaş spot kot kumaş likralı kot kumaş ucuz kot kumaş 1a kot kumaş

Tencel ve Keten ile harmanlanan kumaş, ipeksi bir parlaklığa, iyi dökümlülüğe ve dayanıklılığa sahip, dolgun, pürüzsüz ve mumsu bir his verir.

Polyester-pamuk karışımı, polyesterin düşük higroskopisite, nefes alabilirlik ve rahat güzellik, pürüzsüz görünüm, kalın his, esneklik, güç ve dayanıklılık ve iyi şekil tutma eksikliğini telafi edebilir.

Polyester-ipek karışımı, hem yünün yumuşaklığına hem de ipeğin yumuşaklığına sahiptir. Parlaklık yumuşak ve parlak, gevrek, demirsiz, güçlü ve dayanıklıdır. Elastiktir ve saf ipeğe göre daha az çekme yapar.

Polyester, polyester kumaş alan ile karıştırılmış yün, pürüzsüz bir yüzeye, hafif ve ince dokuya, pürüzsüz el hissine, gevrek ve buruşuk, yıkanması ve kurutulması kolay ve iyi aşınma performansına sahiptir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!