Toptan Polyester Astar

toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı

Mükemmel astar kumaşı

70 denye kumaş alanlar. Toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı. Pürüzsüz ipeksi dokusu için tafta polyester ipek olarak adlandırılır. Yoğunluğa bağlı olarak astar dikişi ve yürüyüş ekipmanı yapımı için uygundur. Polyester kumaş satın alan yerler. Bu çok yönlü bir malzemedir ve dış giyim için en iyi seçeneklerden biridir.

Tafta nedir?

1 metre jarse kumaş,bir kilo jarse kumaş,bir ton j,1 kilo jarse satan,1 ton jarse satan yerler,arse kumaş,50 denye jarse kumaş fiyatı,70 denye jarse kumaş fiyatı,bir kilo jarse kumaşı fiyatı,bir ton jarse kumaş fiyatı,bir ton 50 denye jarse kumaş fiyatı,1 ton 70 denye jarse fiyatı,bir ton jarse fiyatı,bir kilo jarse fiyatı,1 kilo jarse fiyatı, bir kilo jarse satanlar.

“Tafta” kelimesi, aynı parlak ipeksi olan “tafta” dan gelir. Ancak bu, iki doku tipini birleştiren tek özelliktir. Tafta, yoğunluğu “tex” biriminde ölçülen ve 190-230 tona eşit, pürüzsüz, elastik, kural olarak tek renkli bir kumaş olarak tanımlanabilir Alt bordür, kullanılan çok ince ve narin bir kumaştır. esas olarak bir astar olarak. Genellikle “yırtılma önleyici” (RipStop) işaretiyle işaretlenen üst kısım o kadar yoğundur ki, ondan turizm ve spor malzemeleri yapılır: tenteler ve çadırlar.

Malzeme Özellikleri

Kompozisyon, genellikle naylon veya polyester olmak üzere %100 sentetik kullanır. Naylon kumaş kırışmaz, oldukça dayanıklıdır, ancak “nefes almaz” ve statik elektrik biriktirme eğilimindedir. Polyester biraz daha az dayanıklıdır, ancak sıcaklığa karşı daha dirençlidir, görünüşü daha güzeldir ve genellikle cilt için daha hoştur.

Kumaş, performansı artırmak için özel emprenyelerle kaplanabilir. Bu durumda, tafta biraz ağırlaşır, ancak su ve rüzgar geçirmez özellikler, kir ve ultraviyole radyasyondan koruma alır.

Tafta kumaş nerelerde kullanılır?

Birkaç uygulama alanı vardır. Her şeyden önce, dış giyim terziliğidir. Çoğu zaman, malzeme astar olarak kullanılır, ancak istenirse, yoğunluk ve özel emprenyelerin varlığı veya yokluğu dikkate alınarak tamamen bir tafta ceket dikilebilir.

toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri

70 DENYE JARSE ASTAR

Astar, yaklaşık 75 g/m2 yoğunluğa sahip emprenyesiz taftadır. Bu anlamda özellikle uygun olan, antibakteriyel bir tabaka ile kaplanmış ve folyo elemanlarına sahip kumaşlardır: folyo, insan vücudunun ısısını yansıtır, bu nedenle giysiler ısıya daha dayanıklı hale gelir. Kumaş hipoalerjeniktir, güzel bir şekilde örtülür ve polyesterden yapılmışsa statik elektrik biriktirmez. Çocuk dış giyimi için bile uygundur.

Toptan denye astar.  daha yüksek yoğunluklu tafta dış giyim, spor ve özel giysiler için kullanılır. İyi görünüyor, rüzgardan ve yağıştan koruyor ve kuş tüyü bir karışım veya sentetik kışlık ile yalıtılırsa soğuktan da koruyor. Turist ve spor üniformaları, çocuklar ve yetişkinler için gündelik dış giyim dikilir. Kayak ekipmanı üreticileri arasında popüler olan zarla güçlendirilmiş taftanın kendi adı bile vardır.

Ekipman, aksesuar ve ekipmanların dikilmesi için ekstra yoğun bir yırtılmaz tafta kullanılır. Aşınmaya ve zorlu çalışma koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Örneğin “gümüş” katman, ultraviyole radyasyonu etkili bir şekilde yansıttığı için yazın çadırları çok serin tutar.

Denye astar nedir Denye astar nerelerde kullanılır Denye kumaş ne demek Astar alırken nelere dikkat edilmeli

Tafta, dış mekan promosyon ürünleri yapmak için kullanılabileceği gibi, pürüzsüz ve parlak görünen güzel polyester perdeler yapmak için de kullanılabilir. Kolay yıkanır, çabuk kurur ve uzun süre yorucu ütüleme gerektirmez.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!