Toptan Polyester Astar Toptan Denye Astar Toptan Jarse Kumaş

toptan astar kumaş toptan astar fiyatı toptan denye fiyatı toptan astarlı kumaş

NEDEN BİR CEKET ASTARI?

Kumaş satın alanlar. ASTARLIK DENYE KUMAŞ. ASTARLIK JARSE KUMAŞ. TOPTAN 170 TEL POLYESTER ASTAR. 190 TEL POLYESTER ASTAR. Burada hafif bir rahatlama duyulabilir, çünkü ne mutlu ki, fani gözlerimizin bu özel büyücüyü bulması için usta şairler olmamıza gerek yok. Kumaş alan. Astarın bir ceketi güzelleştirmesinin nedenleri kesinlikle hissedilir ve son derece pratiktir. İyi astarlanmış bir takım elbise ceketinden nasıl faydalanabileceğimizi takdir etmek için ikinci bir bakış atıp birkaç saniye düşünmemiz yeterli.

İlk olarak, pratik faydalar. Bu ince malzeme tabakasının sadece estetik amaçlı kullanıldığı yaygın bir yanılgıdır. Bununla birlikte, bir terzi, ceket astarını giysiyi desteklemek için kullanılan bir kumaş olarak görecektir. Ceket astar kumaşı, kalitesini ve dayanıklılığını sağlamak için giysinin genel görünümüne göre dikkatlice düşünülmelidir.

Astar kumaşı moda kumaşla uyumlu olabilir veya tasarımınız için kontrast oluşturan bir kumaş seçebilirsiniz. Astar kumaşı, özel bir etki için manşetlerde ve yakalarda süsleme olarak da kullanılabilir.

Hangi Astar Kumaşı Kullanılır?

Polyester Astar

Polyester astar, mağazalarda bulabileceğiniz en yaygın insan yapımı kumaştır. Petrol yağından üretilir ve minimum maliyetle pamuk, ipek veya keten özelliklerini neredeyse taklit edebilir. Polyester kumaşları çamaşır makinesinde yıkayıp düşük ayarda ütüleyebilirsiniz. Ancak polyester ve ipeği yan yana koyarsanız aradaki farkı hemen hissedeceksiniz.

170 Tel Polyester Astar Sarış Yerleri
170 Tel Polyester Astar Sarış Yerleri

Polyester kumaş terlediğinizde neredeyse vücuda yapışıyor ve bu kaygan kumaşı kesip dikmenin bir acemi için bu kadar zor ve nasıl hissettirdiğini sevmiyorum. Ayrıca bu sentetik kumaşın biyolojik olarak parçalanamayacağını ve atılan giysilerin çöplüklerde nesiller boyu kalacağını da unutmayalım. Polyesterin satın alınması çok ucuz olduğu için, müşteriler polyesterin harcanabilir olduğunu düşünüyor ve kıyafetleri veya kumaşları ikinci kez düşünmeden atıyor. Artı tarafta,

Astarlık Kumaş Nasıl Dikilir

Astar yapımına gelince, farklı parçalar dikerken öğrendiğiniz kurallar var. Örneğin, bir ceketin astarını keserken, hareket kolaylığı sağlamak için astarı giysiden biraz daha büyük tasarlarsınız. Bu nedenle, ceket astarının arka ortasında genellikle küçük bir pili görürsünüz. Diğer bir püf noktası da astarı iple eteğe tutturmaktır. Ayrıca astarı ve ana giysiyi birlikte kapitone edebilirsiniz. Parti kumaş alanlar eteklerinde ve ceketlerinde gevşek dokunmuş tüvit kumaşı desteklemek için bu tekniği kullandı.

İpeğin astar olarak kullanılmasının mükemmel olmasının başka bir nedeni daha var. Kışın sıcak, yazın serin hissettirir. En iyi ipek astar seçenekleri ipek tılsımlardır çünkü bunlar yeterince hafiftir ve birçok renk tonunda mevcuttur. İpek size daha fazla rahatlık sağlayacak streç ipek olarak da mevcuttur. Giysinizi elde yıkayın ve kuruması için asın.

Konya polyester astar kumaş,Konya toptan polyester astar,Konya jarse astar,Konya astarlık kumaş satanlar,astarlık kumaş Konya,Konya 190 tel astar kumaş,Konya 170 tel astarlık kumaş,Konya toptan astar kumaş,Konya astar fabrikası,Konya astar kumaş firması,Konya astarlık kumaş satan yerler,Konya astarcılar,

DENYE KUMAŞ SATIŞ YERLERİ

Kendi ısmarlama kıyafetlerinizi yaparken, bulabileceğiniz en iyi astar malzemesini kullanmanızı tavsiye ederim. Daha iyi bir dikiş deneyimi yaşayacak, kaliteli bir giysi giymekten daha fazla keyif alacak ve ipeğin teninize verdiği hissin tadını çıkaracaksınız.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!