Toptan Polar Kumaş ALINIR Parça Polar Alınır

Polar kumaş alanlar günümüzün modern dünyasında hala popüler olan en eski örme kumaş tasarımlarından biridir. Parti kumaş alan. Sıcak, rahat, bakımı kolay, yıkanması kolay ve dikilmesi kolay olma özelliklerine sahiptir. Postun popülaritesi nedeniyle, bunlar dünya çapında geniş olmuştur. Nemi vücuttan uzaklaştırırken havayı yalıtma konusunda inanılmaz bir yeteneğe sahiptir.

Polar yapay bir üründür. Bir koyun üzerindeki polar paltodan sonra adlandırılıyor,% 100 sentetik ve kabarık bir koyun ceketi yerine plastikten elde ediliyor, dokunuşa bulanık geliyor. Bu sihirli malzemenin yumuşaklığı, sıcaklığı ve nefes alma doğası, dış giyim için mükemmel olmasını sağlar. Polar kumaşın kullanımı, özellikle aktif durumdayken sıcak tutmak için inanılmazdır.

Bir metre polar kumaş,1 ton polar kumaş,100 metre polar kumaş,200 metre polar kumaş,100 kilo polar kumaş,

POLAR KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR

Polar, kumaşın her iki tarafında da bir yüzeye sahiptir, yani her iki tarafta da bir kesilmiş lif tabakası vardır. Hava cepleri bu yüzeyindeki iplikler arasına oturabilir, bu da malzemenin biraz daha fazla sıcaklıkta tutabileceği anlamına gelir.

Sadece polyester polar sıcak ve dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda neme dayanıklıdır, bu da onu aşırı hava koşulları ve yünden daha sıcak olması ve giyilmesi çok daha hafif olması nedeniyle 1990 döneminde popüler hale gelen spor giyim için ideal kılar.

Bükülmüş Polar Kumaşın en kaliteli yelpazesini sunan tekstil endüstrisinde önde gelen varlıklardan biridir. Sunulan kumaş, endüstri standartlarına uygun standartları karşılamak için dokunmuştur. Dikişsiz bitirme gibi özellikleri için müşteriler tarafından yaygın olarak takdir edilmektedir. Ayrıca, bu kumaşın kalitesi, kusursuzluğu sağlamak için kalite kontrol ekibimiz tarafından kesinlikle kontrol edilir. İşte bükülmüş polar kumaşın bazı özellikleri:

POLAR PARÇASI ALANLAR

Kusursuz kaplama

Yüksek uzun ömür

Mükemmel desenler

denizli parça kumaş alan parça kumaş satın alan denizli parti kumaş alan denizli kot kumaş alan denizli ip alanlar denizli ucuz kumaş denzili penye parçası alan kumas.org denzili polar kumaş alan denizli
denizli parça kumaş alan parça kumaş satın alan denizli parti kumaş alan denizli kot kumaş alan denizli ip alanlar denizli ucuz kumaş denzili penye parçası alan kumas.org denzili polar kumaş alan denizli

Polar Kumaş veya polyester polar, kazak, sweatshirt, ceket, eldiven, şapka, battaniye ve sıcak, yün benzeri bir malzemeye ihtiyaç duyulan diğer alanlarda kullanılan yumuşak, kıvırcık bir kumaştır. İki taraflı bir kazık malzemesidir, yani kumaşın hem ön hem de arka yüzeyi, kadifeye benzer şekilde bir kesilmiş lif tabakası filizlendirir.

Polyester polar neme karşı dayanıklıdır ve sadece sıcaklığı tutmakla kalmayıp aynı zamanda en dayanıklı kumaş olduğu için çabuk kurur. Diğer birçok sentetik yünlü tekstilin aksine, polyester polar, genişletilebilir kullanımdan sonra küçük toplar halinde toplanmaz. 1990’ların başında dış mekan ekipmanları için popüler hale geldi, çünkü arka paketleyiciler ve yürüyüşçüler onu yünden daha hafif ve daha sıcak buldular.

Kumaş Tipi:

Polar Örme Kumaş

Ayrıca şöyle bilinir:

Polar Polar Örgü Kumaş

Mevcut Baskı Türü:

Dijital

Rotasyonel

Genişlik:

150-190cm

m2 başına ağırlık:

180-280gr/m2

PARTİ POLAR KUMAŞ ALAN

Bir moda kumaşı olarak sürekli popüler hale geliyor ve daha özel kullanımlar buldu. Polar Kumaş yaygın olarak birçok üretici tarafından üretilmektedir. Parça polar alanlar en iyi bükülmüş polar kumaş üreticileri sağlar ve çok kaliteli polar kumaş kullanılır.

kim polar alır ucuz polar parti polar parça polar spot polar stok polar kilo ile polar polar satanlar astarlık polar kiloluk polar online polar polar satan polar satan yerler uygun polar kumaş
kim polar alır ucuz polar parti polar parça polar spot polar stok polar kilo ile polar polar satanlar astarlık polar kiloluk polar online polar polar satan polar satan yerler uygun polar kumaş

Polar kumaş, işlenebilecek hemen her projeyle çalışmak çok kolaydır. Polar hayvanlar, çoraplar, eşarplar veya bu çok yönlü kumaştan yapılabilecek herhangi bir şey hayal edin.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!