Toptan Palto Astarı Polyester Astar Satan Yerler

ASTAR ÇEŞİTLERİ toptan astar firmaları ucuz astar merter astar fiyatları bursa astar satan yerler astar kumaş satan yerler

TOPTAN PALTO ASTAR FİYATI. BURSA PALTO ASTARI SATIŞ YERLERİ. PALTO İÇİN POLYESTER ASTAR. TOPTAN ASTAR FİRMALARI. UCUZ ASTAR SATAN YERLER. ZEYTİNBURNU ASTAR FİRMALARI. DENYE ASTAR SATAN YERLER. POLYESTER ASTAR NEREDEN ALINIR. 190 TEL ASTAR NEREDE SATILIR?

Palto Astar kumaşları nelerdir?

190 TEL POLYESTER ASTAR KUMAŞ. 170 TEL POLYESTER ASTAR. JARSE ASTAR. 70 DENYE ASTAR. 50 DENYE ASTAR. MERTER ASTARCILAR. ZEYTİNBURNU ASTARCILAR. BURSA ASTAR ÜRETENLER. İSTANBUL ASTAR FİRMASI. POLYESTER ASTAR FİYATI.
190 TEL POLYESTER ASTAR KUMAŞ. 170 TEL POLYESTER ASTAR. JARSE ASTAR. 70 DENYE ASTAR. 50 DENYE ASTAR. MERTER ASTARCILAR. ZEYTİNBURNU ASTARCILAR. BURSA ASTAR ÜRETENLER. İSTANBUL ASTAR FİRMASI. POLYESTER ASTAR FİYATI.

Kumaş Alanlar. Her şey giysi türüne bağlıdır. Açık nedenlerden dolayı, bir deri ceket için bir kumaş ve zarif bir hırka için tamamen farklı bir kumaş kullanılacaktır. En yaygın kullanılanları tafta, viskon, polyester, şifon, saten, dimi, doğal veya suni ipek, dimi veya düz örgüdür. Durumunuza uygun astar için doğru kumaşı seçebilmeniz için bu malzemelerin özelliklerine ve kullanım özelliklerine bir göz atalım.

POLYESTER ASTAR FİRMALARI

Dimi. Kumaş Alan bu malzemenin özellikleri, bu kumaşın ön ve iç olmak üzere iki tarafının olmasıdır. Kesin olarak, dimi herhangi bir “ön” tarafla kullanılabilir, ancak pratikte, çoğu zaman kaba mat taraf şartlı olarak “iç” olarak kabul edilir ve daha yumuşak ve pürüzsüz, hoş bir parlaklık – “ön”. Modern giyim üretiminde, dimi genellikle yün ve kaşmir paltolar için astar olarak kullanılır. Bu malzemenin pürüzlü “iç” tarafı, ürünün şeklini daha iyi tutması için dış malzemeye (yün) daha sıkı yapışmasını sağlar.

ETEK ASTARI SATAN YERLER

Pahalı ürünlerde, örneğin markalı çantalarda veya kürk mantolarda, saten sıklıkla kullanılır. Güzel parlaktır, dokunması hoştur ve yüksek bir aşınma direnci yoğunluğuna sahiptir. Bütçe ürünlerinde, oldukça yüksek maliyet nedeniyle saten nadiren kullanılır.

Astar kumaş viskon şu anda popülerlikteki ilk yerlerden biridir. Ucuz palto astarı yumuşak ve statik olmayan, çok çeşitli giysiler için harika. Bu durumda% 100 viskon her zaman kullanılmaz – bazen naylon veya pamukla “seyreltilir”. Bu eksi değil – harmanlanmış kumaşlar uzun süredir kanıtlanmış teknolojiler kullanılarak üretiliyor ve çoğu zaman “saf” emsallerini özelliklerinde geride bırakıyorlar.

190 TEL POLYESTER ASTAR

Tafta astarlar,saten astar,likralı astar,dimi astar,70 denye astar,50 denye astar,astar kumaş satanlar,astar kumaş üretenler,astar kumaş fiyatı,
Tafta astarlar,saten astar,likralı astar,dimi astar,70 denye astar,50 denye astar,astar kumaş satanlar,astar kumaş üretenler,astar kumaş fiyatı,

Tafta genellikle sadece etek üretiminde kullanılır. İki çeşidi vardır – daha yumuşak ve daha sert. Yumuşak, genellikle etekler için astar kumaşı olarak kullanılırken, sert, kabarık eteklere ve sadece kabarık eteklere ekstra sertlik kazandırmaya yardımcı olur. Tafta ayrıca yüksek yumuşaklığı ve dielektrik özellikleriyle de öne çıkıyor. Daha yumuşak tafta çeşidine bazen bu kumaşın daha sert ve daha sert türünden ayırt edilmesi için “tafta” denir.

170 TEL POLYESTER ASTAR

Polyester, popülerlik açısından viskon ile rekabet edebilir. Bu tamamen sentetik kumaşın üretimi çok ucuzdur, ancak doğru standartlarda üretilmiş kaliteli bir polyester olduğu sürece son derece dayanıklı ve güçlüdür. Bu kumaş her yerde kullanılır ve çeşitli giysilerde – astar ceketler, paltolar, yağmurluklar, diğer giysiler ve tuhafiyelerde – uygulama bulur. Bazı insanlar, düşük maliyeti nedeniyle polyesterin en iyi seçim olmadığını düşünür, ancak bu görüş yanlıştır – polyesterin dayanıklılığı ve yüksek direnci onu çok iyi bir seçim yapar ve ayrıca ucuza satın alınabilir.

CEKET ASTARI FİYATLARI

Saten, dimi gibi, genellikle paltolar ve yağmurluklar için astar kumaşı olarak kullanılır. Dimi ile belirli bir benzerliği var – satenin ayrıca biri pürüzlü, diğeri pürüzsüz, parlak ve kaygan olan tamamen farklı tarafları var. Yün veya kaşmir ile karıştırıldığında, astarın alt tarafındaki pürüzlü yüzey, ceketin şeklini daha iyi tutmasına yardımcı olurken, pürüzsüz dış kısım çekici görünür ve bu bazen hacimli giysinin giyilmesini kolaylaştırır.

ASTAR SATAN FİRMALAR

Polyester astar firması,polyester astar üreticisi,polyester astar satış yerleri,ucuz polyester astar kumaş,polyester astar satan yerler,ucuz astar kumaşı,Zeytinburnu polyester astar satışı,
Polyester astar firması,polyester astar üreticisi,polyester astar satış yerleri,ucuz polyester astar kumaş,polyester astar satan yerler,ucuz astar kumaşı,Zeytinburnu polyester astar satışı,

Şifon çok ince astarlı bir kumaştır, yumuşak ve havadardır. Uzun zaman önce icat edildi ve yüzyıllardır hem kadın gardırobunun zarif parçalarının üretimi için bir malzeme hem de iç çamaşırı gibi narin eşyaların astarı olarak kullanıldı. Şifon, düşük yoğunluk ve düşük ağırlık ile karakterizedir, dokunuşa hoş gelir ve pratik olarak kırışmaz. Günümüzde bazen perde ve perde dikmek için de kullanılmaktadır. Ancak şifon kumaştan astar yapmak büyük beceri gerektirir, çünkü bu kumaşın şeffaflığı nedeniyle dikişlerdeki herhangi bir kusur hemen gözünüze çarpacaktır. Şifonun maliyeti oldukça yüksektir.

Pamuk astar da yaygın olarak kullanılmaktadır, ancak polyester ve viskon yavaş yavaş piyasadan bu malzemenin yerini almaktadır. Uygun fiyat ve dengeli özellikler ile ayırt edilir, ancak aşınma direnci açısından sentetik veya karışımlı kumaşlardan daha düşüktür.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!