Toptan Mikro Kumaş ALINIR Oxford Kumaş Alan

Oxford Kumaş Nedir? Mikro Kumaş Alanlar.

PARTİ MİKRO KUMAŞ ALINIR. SPOT OXFORD KUMAŞ ALINIR TOPTAN MİKRO KUMAŞ ALINIR. PARÇA MİKRO KUMAŞ. PARÇA OXFORD KUMAŞ. Oxford eğirme olarak da bilinen Oxford kumaş veya kumaş, esas olarak pamuk ipliği ile iç içe geçmiş polyester pamuk karışımlı iplikten yapılır ve düz dokumadan yapılır. Yıkanması ve kurutulması kolaydır, tutması yumuşaktır, iyi higroskopiktir ve giymesi rahattır. Boyalı kumaşa benziyor. Adını ilk Oxford öğrencilerinin üniforma gömleklerinde kullanılan pamuklu kumaştan alır. 1900 yılında, Oxford Üniversitesi’nden küçük bir grup başına buyruk öğrenci, zamanın abartılı giyim modasına karşı savaşmak için, kamgarn pamuklu kumaşı kendileri tasarlayıp ördüler. Kumaşın iki tonlu etkisi, uyumlu rengi, sessizliği, iyi hava geçirgenliği, rahat ve doğallığı vardır. Sonuç olarak, kumaş, üniformanın özel kullanımı haline geldi.

PARTİ KUMAŞ ALINIR

Parça Mikro kumaş,parti Mikro kumaş,spot Mikro kumaş,stok Mikro kumaş, Mikro kumaş üreticisi, Mikro kumaş firmaları, Mikro kumaş satan firmalar,İstanbul Mikro kumaş,
Parça Mikro kumaş,parti Mikro kumaş,spot Mikro kumaş,stok Mikro kumaş, Mikro kumaş üreticisi, Mikro kumaş firmaları, Mikro kumaş satan firmalar,İstanbul Mikro kumaş,

Oxford, genellikle spor giyim, gündelik giyim ve kamp malzemeleri için kullanılan oldukça popüler bir sentetik kumaş türüdür. Bu kumaş, “paspas” adı verilen özel bir iplik dokuma yöntemi ile karakterize edilir: kumaş, kademeli olarak yerleştirilmiş dışbükey kareleri görsel olarak temsil eder.

Pamuklu Oxford – bu malzeme pamuk liflerinden yapılmıştır, ondan yapılan şeyler çok nefes alabilir, hijyenik ve son derece pratiktir. Genellikle sonbahar-ilkbahar gömlekleri böyle bir kumaştan dikilir. Son yıllarda, doğal liflerden dokuma teknolojisinin oldukça nadiren kullanıldığına dikkat edilmelidir.

Naylon – oldukça yoğun ve kimyasal olarak dayanıklı, ancak aynı zamanda elastik malzeme. Işığın ve yüksek sıcaklıkların etkisine karşı hassastır, yani kumaş UV ışınlarına maruz kalmaya karşı dayanıklı değildir. Ayrıca, bu tür kumaş statik elektrik biriktirme eğilimindedir.

Polyester – naylona kıyasla çok esnek ve yoğun değildir, ancak ışık ve ısı direnci açısından ondan çok daha üstündür.

TOPTAN KUMAŞ ALINIR

Oxford kumaşının ne olduğunu neye benzediğini, nasıl kullanılacağını öğrenin ve sunabileceği tüm paketleme olanaklarını öğrenin.

Şu anda Oxford kumaşı ağırlıklı olarak zarif gömlekler yapmak için kullanılıyor ancak spor giyim üretiminde de kullanımı merak ediliyor.

Şifon Kumaş Fiyatı,Viskon Kumaş Fiyatı,Pazen Kumaş Fiyatı,Poplin Kumaş Fiyatı,Oxford Kumaş Fiyatı,Tafta Kumaş Fiyatı,Organze Kumaş Fiyatı,Kaşe Kumaş Fiyatı,Kaşmir Kumaş Fiyatı,İki İplik Kumaş Fiyatı,Üç İplik Kumaş Fiyatı,Ribana Kumaş Fiyatı,Kaşkorse Kumaş Fiyatı,Pike Kumaş Fiyatı,Selanik Kumaş Fiyatı,Jakarlı Süprem Kumaş Fiyatı,Jakarlı interlok Kumaş Fiyatı,Kapitone Kumaş Fiyatı,Rayon Krep Kumaş Fiyatı,Havlu Kumaş Fiyatı,File Kumaş Fiyatı,Polar Kumaş Fiyatı,Ringer Kumaş Fiyatı,Vanize Kumaş Fiyatı,Tela Kumaş Fiyatı,Astar Kumaş Fiyatı,Patiska Kumaş Fiyatı,Mermerşahı Kumaş Fiyatı,Etamin Kumaş Fiyatı,Vual Kumaş Fiyatı,Şantuk Kumaş Fiyatı,Kaputbezi Kumaş Fiyatı,Tülbent Kumaş Fiyatı,Kumaş,Gabardin Kumaş Fiyatı,Kot Kumaş Fiyatı,Keten Kumaş Fiyatı,İnterlok Kumaş Fiyatı,Kadife Kumaş Fiyatı,Süprem Kumaş Fiyatı,Sandy Kumaş Fiyatı,Alpaka Kumaş Fiyatı,Scuba Kumaş Fiyatı Dalgıç Kumaş Fiyatı,Jarse Kumaş Fiyatı,Parça Kumaş Fiyatı,

İlginç, değil mi? Bu kumaş hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu metni okumaya devam edin ve farklı kumaş türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve A’dan Z’ye eksiksiz kumaş kataloğumuzu ücretsiz indirin.

Oxford kumaşı ağırlıklı olarak yüksek kaliteli gömlek, elbise ve bazen de takım elbise imalatında kullanılan hafif, zarif ve pürüzsüz bir kumaş olmasıyla ayırt edilir. Pamuk ve elastan veya pamuk ve polyester kombinasyonundan yapılmış bir kumaştır.

PARÇA KUMAŞ ALANLAR

Oxford kumaş türleri

Pürüzsüz Oxford kumaşı: İnce çözgü ipliklerini (uzunlamasına) daha kaba bir atkı ipliğiyle (enine) birleştiren bu kumaşın oluşturulma şekli nedeniyle pürüzsüzdür ve kolayca kırışmaz.

TOPTAN PENYE KUMAŞ ALINIR.

Parça mikro kumaş alanlar. Mont için mikro kumaş. Şort için mikro kumaş, deniz şortu için mikro kumaş. Şortluk kumaş
Parça mikro kumaş alanlar. Mont için mikro kumaş. Şort için mikro kumaş, deniz şortu için mikro kumaş. Şortluk kumaş

“Pinpoint” Oxford kumaş: Bu, dayanıklı Oxford ve hafif kumaşların bir karışımıdır. İşleme bağlı olarak, bu kumaş tipik olarak daha resmi görünür.

Royal Oxford kumaşı – zarif giysiler için mükemmel, inanılmaz derecede güzel ve parlak bir kumaş. Ona önemli bir doku veren ayrıntılı bir dokuya sahiptir. Genellikle oldukça parlaktır. Royal Oxford kumaşı yumuşaklığıyla tanınır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!