Toptan Mikro Kumaş Alımı Yapanlar

Mikro kumaş alanlar mikro hazır giyim alanlar mikro kıyafet satın alan yerler yağmurluk kumaşları yağmura, rüzgara, soğuğa, toza, kire ve yüksek neme sahip atmosfere karşı koruma sağlar. Mikro kumaş alan. Su geçirmez dış giyim, yün, pamuk, ipek, birinci sınıf elyaflar ve kauçuklu kumaşlar gibi çeşitli malzemelerden yapılır. Su itici işlem, doğal kumaşları özelliklerini etkilemeden dayanıklı, esnek ve kolay temizlenebilir hale getirir. Yumuşak ve pürüzsüz, cildin nefes almasına izin verirken sizi sert hava koşullarından korur.

HAM MİKRO ALIMI YAPANLAR

mikro kumaş alan mikro kumaş satın alanlar mikro kumaş üreticisi mikro kumaş satan yerler mikro kumaş parçası mikro kumaş parçası satın alanlar
mikro kumaş alan mikro kumaş satın alanlar mikro kumaş üreticisi mikro kumaş satan yerler mikro kumaş parçası mikro kumaş parçası satın alanlar

Bu kumaşlar yağmurluklar ve diğer yağmur geçirmez giysiler için kullanılır. Bazıları spor giyim, pantolon, rüzgarlık ve ceketler için uygundur.

1. İpek Yağmurluk Kumaşları

İpek yağmurluğu bu kadar özel yapan nedir? Hafifliği ve zarif parlak kaplaması, yumuşak dokunuşu ve muhteşem drapesidir. İpek severler faydalarını çok iyi bilirler. Kendinizi bu parlak kumaşa sardığınızda, kadınsı ve lüks hisseder ve görünürsünüz. Düz veya desenli, sessiz veya parlak – yüzlerce renk ve baskı arasından seçim yapın. Yağmurluğunuzun gece elbiseniz kadar göz alıcı görünmesini istiyorsanız su tutmaz ipekten yararlanın.

PARTİ MİKRO KUMAŞ ALANLAR

2. Yün ve Yün Karışımlı Yağmurluk Kumaşları

Yün, kendine özgü yumuşaklığından ve nefes alabilirliğinden ödün vermeden su geçirmez ve rüzgara dayanıklı hale getirilir.

Bir kumaş fabrikası olan geleneksel tekstil becerilerini en yeni su savunma apresi ile birleştiriyor. Kostüm yününü su geçirmez yapar ve leke kumaş koruması sağlar, toz ve kiri iter ve statik elektriğe karşı dayanıklıdır sıvıların kumaştan yuvarlanmasını sağlayan, ancak kumaşın esnek ve şık kalmasını sağlayan bir Nano katmandır.

Bu sistemler kapitone yünlü kumaşlara da uygulanmaktadır.

3. Kapitone Yağmurluk Kumaşları

Mikro kumaş,stok Mikro kumaş, Mikro kumaş üreticisi, Mikro kumaş firmaları, Mikro kumaş satan firmalar,İstanbul Mikro kumaş,

Kapitone, özel bir işleme teknolojisidir. Kumaş birçok kez dikilir, böylece iplikler desenler oluşturur – geometrik, soyut, vb. Dikiş dolguyu sabit tutmaya yardımcı olur, astar kumaşını sabitler. Kapitone kumaşlar sade ve zarif görünür. Yoğun dolgu tabakası sayesinde sizi sıcak ve rahat tutarlar.

4. Keten Yağmurluk Kumaşları

Keten, pürüzsüz bir yüzeye ve mat bir parlaklığa sahip çevre dostu bir kumaştır. Su itici ile işlendiğinden, benzersiz görünümünü kaybetmez, esneklik ve elastikiyet kazanır, kırışmaz ve şeklini iyi korur. Yağmurlu günler için modaya uygun ve sıra dışı güç parçaları oluşturmak için giyilebilir yağmur geçirmez çarşafları tercih edin.

5. Yüksek Teknoloji Yağmurluk Kumaşları

Bu kumaşlar %100 su geçirmez. Birinci sınıf suni elyaflardan yapılmıştır, yüksek teknoloji ürünüdür ve giyilebilir. Kumaş satın alanlar dünyaca ünlü üreticiler, özellikle yağmurluklar için tasarlanmı baskılarla ipeksi pürüzsüz kumaşlar üretmek için çığır açan gelişmelerden yararlanıyor.

SPOT MİKRO KUMAŞ SATIN ALANLAR

Bu güçlü ve giyilebilir kumaşların önemli bir dezavantajı yoktur. Koruyucu görevlerinin üstesinden gelirler ve hassas bakım gerektirmezler. Sentetik yağmurlukların elde veya makinede sıvı deterjanla yıkanması gerekir, ağartma ve kuru temizleme gerekmez. Çok çabuk kurur. Ütü gerekli değildir. Gerekirse maksimum 150 derecede ütüleyiniz.

6. Karışımlı Yağmurluk Kumaşları

Yağmurluklar genellikle karışımlı kumaşlardan dikilir. Bu malzemelerin karakteristik özelliği, bir kanvas oluşturan doğal ve sentetik ipliklerin birleşimidir.

PARÇA MİKRO KUMAŞ SATIN ALANLAR

Mikro fiber kumaş alan,ham mikro kumaş alan, motnluk mikro kumaş,örme mikro kumaş, mikro kumaş kimler alıyor

Karışık kumaşlar çok yönlü, pratik, güvenilir ve dayanıklıdır. Bileşenlerden biri genellikle çapraz işlevli doğal bir elyaf olan pamuktur. Higroskopik, hafif ve sıcaktır. Pamuk kolayca kırışır ve çabuk yıpranır, ancak eklenen lifler bu olumsuzlukları ortadan kaldırır.

İşte yağmurluk kumaşları için eksiksiz rehber. Dikmeyi planladığınız giysilere bağlı olarak birini seçin. Eskilerin dediği gibi, “Kötü hava yoktur, kötü kıyafetler vardır”.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!