Toptan Kumaş Satın ALIYORUM 0536 336 43 43

Toptan Gömleklik Kumaş satın alanlar, Toptan Eteklik kumaş alan yerler, Toptan Montluk kumaş alanlar Toptan Atletlik kumaş satın alanlar, Toptan İçlik kumaş alanlar, Toptan Yazmalık kumaş alanlar, Toptan Başörtü kumaşı satın alan, Toptan Pantolonluk kumaş alanlar, Toptan Ceketlik kumaş satın alan firmalar

Kumaş satın alanlar. Yapmak istediğiniz elbise türünü seçerken kumaş seçiminiz önemli olacaktır. Bu günlerde satın alınabilecek çok çeşitli kumaşlar var ve bunların hepsi çok bunaltıcı görünebilir, o yüzden bu bölümde size temel bilgiler konusunda rehberlik etmeme izin verin.

Kumaş alan seçiminiz elbisenizin görünümünü tamamen değiştirecektir. Kumaşınızı seçerken aşağıdaki nitelikleri göz önünde bulundurmanız gerekecektir: kumaş türü; maliyet; model; Genişlik; taşıma kolaylığı; yıkama; konfor; yapı ve örtü.

Kumaş türü

Doğal. Bu, kumaşların pamuk, denim, ipek, keten ve yün gibi doğal kaynaklardan üretildiği anlamına gelir.

Sentetik. Bu, kumaşların polyester, naylon, akrilik, Spandeks, jarse ve mikrofiber gibi sentetik lifler kullanılarak üretildiği anlamına gelir.

Kumaşlar ya doğal, sentetik ya da her ikisinin birleşimidir, böylece kumaşların nitelikleri birleştirilir.

Gecelik kumaş alanlar, Kazak kumaşı alanlar, Şort kumaşı satın alanlar, Sütyen kumaşı alanlar, Ayakkabı kumaşı nereye satılır Külot kumaşı satın alan yerler, Korse kumaşı alan firmalar, Süveter kumaşı satın alan kişiler, Boxer kumaşı alanlar, Slip kumaşı alan yerler, Bebe kumaşı satın alanlar, Gömlek kumaşı alanlar Şemsiye kumaşı alan firmalar

Örneğin:

Pamuk doğaldır ve giyilmesi serindir, ancak kolayca kırışır.

◆ Polyester sentetiktir ve sıcak bir şekilde giyilebilir ancak kırışmaya karşı dayanıklıdır.

Polycotton, her iki kaliteyi bir araya getiren bu ikisinin bir karışımıdır, dolayısıyla polyesterden daha serindir ve %100 pamuktan daha fazla kırışmaya karşı dayanıklıdır. Giyimde oldukça yaygın bir kumaş tercihidir.

Kumaş Maliyeti

Çoğu şeyde olduğu gibi, ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz. Ucuz kumaş oldukça ince veya sert/nişastalı olabilir, bu nedenle giyim için her zaman en iyi seçim değildir.

Aynı zamanda pahalı bir kumaş alıp ilk önce doğru kalıbı alamamak istemezsiniz. Önce bir numune veya tuvalet yapmak için patiska gibi daha ucuz bir kumaş seçin. Daha sonra deseninizi ayarlayıp kesime hazır hale getirdiğinizde tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu ölçebilir ve kumaşınızı satın alabilirsiniz.

İnternetten kumaş satın alabilirsiniz ancak hiçbir şey bir kumaş mağazasına girip kumaşı kendiniz görüp hissetmekten daha iyi olamaz. Planladığınız şeyin bir çizimini veya resmini yanınıza alabilir ve neyin en iyi olduğu konusunda yardım ve tavsiye isteyebilirsiniz.

Kanvas kumaş şirketleri Kanvas kumaş alan şirketler Kanvas kumaş satan şirketler ucuz Kanvas kumaş alanlar parça Kanvas kumaş satın alanlar. Yarım toplar halinde kumaş alanlar. Toptan hazır giyim satın alanlar gümrükten Kanvas kumaş satın alan kişiler kesimden kalmış kanvas kumaşları satın alanlar imalat sonu Kalmış kanvas kumaşları alanlar

Model

Kumaş seçerken elbette kumaşın rengini ve belki de baskısını dikkate alacaksınız. Terziliğe başladığınızda, çizgili veya tekrarlanan bir desen gibi dikişlerde ‘desen uyumu’ isteyeceğiniz bir desen seçerek kendinize zor bir görev vermeyin. Herhangi bir desen eşleştirmesi yapmanız gerekiyorsa, genellikle ek kumaşa ihtiyacınız olacaktır ki bu da akılda tutulması gereken başka bir şeydir.

Çiçekli gibi oldukça soyut desenlere yönelmenizi tavsiye ederim. Basit başlayın ve daha sonra daha karmaşık fikirlere ilerleyebilirsiniz.

Deseninizin bir yönü olup olmadığını da dikkate almanız gerekecektir. Süreklilik için desen parçalarınızın hepsinin kumaşınıza aynı şekilde yerleştirildiğinden emin olmanız gerekecektir.

Toptan Gömleklik Kumaş satın alanlar, Toptan Eteklik kumaş alan yerler, Toptan Montluk kumaş alanlar Toptan Atletlik kumaş satın alanlar, Toptan İçlik kumaş alanlar, Toptan Yazmalık kumaş alanlar, Toptan Başörtü kumaşı satın alan, Toptan Pantolonluk kumaş alanlar, Toptan Ceketlik kumaş satın alan firmalar.

Toptan Eşofman kumaşı satın alanlar

Toptan Kabanlık kumaş alanlar, Toptan Takım elbise kumaşı satın alan yerler, Toptan Bayan kumaşları alanlar, Toptan Çocuk kumaşları alanlar, Toptan Erkek kumaşları satın alanlar, Toptan Şal kumaşı alan, Toptan Mintan Kumaşı alanlar, Toptan Don kumaşı alan yerler, Toptan Şalvarlık kumaş satın alanlar,

Toptan Bindallı kumaşı alan firmalar

Toptan Tayt Kumaşı alanlar, Toptan Tişört kumaşı satın alan kişiler, Toptan T-Shirt kumaşları satın alanlar, Toptan Atlet kumaşı alanlar, Toptan Tesettür Giyim kumaşları alanlar, Toptan Fantezi giyim kumaşları satın alanlar,Toptan Ferace kumaşı alanlar, Toptan Tunik kumaşı satın alanlar,Toptan Pareo kumaşı satın alanlar.

Toptan Mayo kumaşları satın alanlar

Birikmiş astarları alanlar birikmiş parça satar alanlar birikmiş denye astar alan yerler birikmiş kumaşlar nereye satılır ham astar satın alan toptan astarlık kumaş alanlar biriken astarlık kumaş alan

Toptan Bikini kumaşı satın alanlar, Toptan İşçi giysileri kumaşları satın alanlar, Toptan Manto kumaşı alanlar, Toptan Pardösü kumaşı alan, Toptan Kabri kumaşı satın alan, Toptan Bluz kumaşı alan, Toptan Eşarp kumaşı satın alan yerler, Toptan Üniforma kumaşı alanlar, Toptan Gecelik kumaş alanlar, Toptan Kazak kumaşı alanlar.

Toptan Şort kumaşı satın alanlar

Toptan Sütyen kumaşı alanlar, Toptan Ayakkabı kumaşı nereye satılır? Toptan Külot kumaşı satın alan yerler, Toptan Korse kumaşı alan firmalar, Toptan Süveter kumaşı satın alan kişiler, Toptan Boxer kumaşı alanlar, Toptan Slip kumaşı alan yerler, Toptan Bebe kumaşı satın alanlar, Toptan Gömlek kumaşı alanlar, Toptan Şemsiye kumaşı alan firmalar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!