Toptan Kot Kumaş Alıcıları Denim Alıcı Firma

Denim kumaş nedir ve neyden yapılır?

Denim kumaş alan aslında nedir? Denim alımı yapanlar denim kumaş alıcıları kot kumaş alıcı firmalar kot kumaş alan yerler parti kot kumaş alımı yapanlar parti kot alan firmalar ucuz kot kumaş parti kot kumaş alan yerler kot firesi alan yerler kot firesi alımı yapanlar.

. Parça denim alımı likralı denim alımı denim parça alımı ham kot alımı yapanlar mavi kot kumaş alımı yapan yerler
. Parça denim alımı likralı denim alımı denim parça alımı ham kot alımı yapanlar mavi kot kumaş alımı yapan yerler

Denim, esas olarak denim pantolon, gübre ve diğer giysileri yapmak için kullanılan dimi dokumada sağlam bir pamuklu kumaştır. Kumaş geleneksel olarak mavi renktedir, ancak yıkama veya sürtünme ile hafifletilebilir. Bu kot daha sonra, diğer şeylerin yanı sıra, kullanılmış görünümlü, taşla yıkanmış veya asitle yıkanmış olarak bilinir.

Kumaş başlangıçta% 100 pamuktan yapılmış olmasına rağmen, günümüzde esnek hale getirmek, kırışıklıkları azaltmak ve yıkama sırasında ciddi büzülmeyi önlemek için genellikle polyester veya elastan ile karıştırılmaktadır.

Denim nasıl yapılır?

Denim, benzersiz ve dayanıklı yapısıyla bilinir. Bu yapı, ipliklerin özel bir şekilde birbirine geçirilmesiyle elde edilir. Geleneksel olarak, kumaşa eğik bir sırt veren sıkı bir çözgü örgüsü kullanılır. Dimi örgüsü, yatay ipliklerin (atkı iplikleri olarak bilinir) iki veya daha fazla dikey iplikle (çözgü iplikleri olarak bilinir) geçmesini içerir. Bu, denimin bilindiği diyagonal nervürlü oluşturur.

Koyu mavi çivit denimi en yaygın denim kumaştır. Kumaşın üretimi için, sadece çözgü iplikleri maviye boyanırken, atkı iplikleri boyanmamış kalır. Bu, denimin çok ünlü olduğu yıkanmış mavi rengi yaratır. Farklı renkli iplikler ayrıca kumaşın bir tarafının mavi, diğer tarafının beyaz olmasını sağlar, bu nedenle mavi kot pantolonların iç kısımları genellikle açık veya beyazdır.

İplikler oldukça bükülüdür ve bu da onları son derece sağlam kılar, ancak bu nedenle sadece dışarıdaki mavi rengi alırlar, ipliğin içi boyasız kalır. Taş, kum veya kimyasallarla yıkanarak ve ovalanarak, ipliklerin mavi tabakası çıkarılır ve ilginç renk efektleri oluşturmak için beyaz iç kısım ortaya çıkarılır.

Denim ne için kullanılır?

Denimin en yaygın kullanımı, elbette, kot pantolon, kot ceket veya gübre üretimidir, ancak bazı denim türleri (boğa denimi gibi) döşemeli mobilyalar ve diğer iç dekorasyonlar için de kullanılabilir. Kumaşın sağlam doğası, kot pantolon sadece bir moda ifadesi olarak kurulmadan önce, kot kıyafetleri altın kazıcılar için iş kıyafeti olarak ve ayrıca askerler için gündelik giyim olarak popüler hale getirdi.

PARÇA KOT ALICILARI

Likralı 6 ons kot kumaş Likralı 7 ons kot kumaş Likralı 8 ons kot kumaş Likralı 10 ons kot kumaş Likralı 11 ons kot kumaş Likralı 12 ons kot kumaş Likralı 13 ons kot kumaş

Kumaş alanlar spesifikasyonlarında yer alan bilgi miktarı, temel elyaf içeriğinden, standart performans testlerine dayalı analizleri içeren, malzemenin eksiksiz tanımlarına kadar değişir. Spesifikasyonlar, ürün adını, stil numarasını, elyaf içeriğini, cilaları, boyaları, üretim performans değerlendirme yöntemlerini ve kalite standartlarını içerebilir.

Kumaş Sertifikasyonu

Bazı satıcılar ayrıca ürün kalitesi sertifikaları da sağlar. Kumaş sertifikası, ürün özelliklerine uygunluğun bir beyanıdır. Sertifikasyon, alıcıya sevk edilen kumaşların kalitesi konusunda güvence sağlamayı ve bir inceleme alma ihtiyacını ortadan kaldırmayı amaçlar.

KUMAŞ ALICISI

 Hızlı yanıt ve tam zamanında üretimin olduğu bu günlerde, parça kumaşların kalitesinin belgelendirilmesi, kumaş inceleme ihtiyacını ortadan kaldırarak ve tutarsız malzemelerden kaynaklanan üretim gecikmelerini azaltarak, hazır giyim üreticisinin üretim sürecinden günler veya haftalarca tasarruf sağlayabilir. Sertifika verileri şunları içerir:

DENİM KUMAŞ ALICILARI

zeytinburnu kot kumaş toptan kot kumaş toptan denim kumaş toptan parça kot kumaş toptan kot kumaş satış yerleri

Parti kumaş alanlar. Polyester iplik alımı yapanlar ip alımı yapanlar astarlık kumaş alımı yapanlar polyester penye kumaş alımı yapanlar polyester kot kumaş alımı yapanlar pamuk denim kumaş alımı yapanlar denye kumaş alımı yapanlar polyester saten kumaş alımı yapanlar pamuklu kumaş alımı yapanlar polyester krep kumaş alımı yapanlar soft krep alanlar.  Günümüzde mevcut olan çok çeşitli kumaşlar, bunların tanımlanmasını önemli kılmaktadır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!