Toptan Jarse Kumaş Toptan Denye Kumaş

Jarse nedir?

Kumaş alanlar Jarse örme kumaşa aittir. Tezgâhta dokunmuyor, örülüyor. Bu, onu özellikle yumuşak ve esnek yapar ve yüksek bir kullanım konforu sunar. Kumaş satın alanlar. “Forma” kelimesi malzeme hakkında hiçbir şey söylemez. Jersey çok çeşitli malzeme bileşimlerinde mevcuttur. Örneğin,% 100 pamuk, pamuk-elastan karışımları, viskon, polyester ve çok daha fazlası. Aksine, “forma” terimi, üretim yönteminin bir işaretidir.

Çeşitli ağırlık özellikleri, formanın kalınlığı hakkında bilgi sağlar. Esnek ve elastik jarse kumaşlar arasında bir ayrım yapılır. Elastik, kumaşın orijinal durumuna geri döndüğü anlamına gelirken, sadece esnek “yıpranma” eğilimindedir.

Tek forma veya forma

Klasik tek kişilik forma sağ ve sol tarafa sahiptir, tek katmanlı ve çok sık elastan içerikli olarak örülür. Elastan içeriği formayı elastik hale getirir. Kural olarak, tek forma bi-elastiktir, yani uzunlamasına ve enine yönde elastiktir. Renkli desenli çocuk formaları, tipik olarak tek kişilik formalardır.

Streç Jarse

Streç mayo adını elastik yapan elastik kısmından alır. Bu, bu formanın gerildikten sonra orijinal şekline döndüğü anlamına gelir. Bununla birlikte, elasth içeriği güzel bir şiddetli düşüşü önler. Bu, streç formanın örneğin düşen elbiseler, sallanan etekler ve şelale yakalı gömlekler için uygun olmadığı anlamına gelir. Bizim baskılı çocuk formaları streç forma örneğidir. Streç mayonun temizlenmesi kolaydır, 30-40 derecede yıkanabilir ve yüksek kullanım konforuna sahiptir.

“Küçük kumaş bilimimizin” ilk bölümünde kumaş üretiminin temel malzemelerini ele aldık. “Maddelerin temel kavramları üzerine kısa kumaş bilimi” nin bu ikinci bölümünde, onlardan üretilen ve daha fazla işlenen maddelerle ilgilenmek istiyoruz. Bunun büyük bir bölümünü şirket içi örme fabrikamızda son teknoloji dairesel örme makinelerinde kendimiz üretebiliriz. Alman veya Avrupalı tedarikçilerden sadece çok küçük bir kısmını satın alıyoruz, örneğin kendimiz üretemediğimiz “dokuma ürünler”. Bu, örme için olduğundan farklı bir makine parkı ve farklı uzman personel gerektirir. Burada daha iyi bir anlayış için bazı madde türlerini ve isimlerini açıklıyoruz.

Bir Jarse’nin gramajı / yoğunluğu

“g / m²” gramajı, kumaşın ne kadar ağır olduğunu gösterir. Gram sayısı ne kadar yüksek olursa, malzeme o kadar “yoğun” veya daha ağır olur. Kumaş kalınlığı üreticiye bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir, ancak birkaç standart değer kullanılabilir. Tişörtler için gramaj yaklaşık 150 g/m²’dir. Sweatshirtler yaklaşık 270 g/m²’dir.

Toptan denye kumaş fiyatı,toptan denye kumaş fabrikası,toptan denye kumaş bursa,toptan denye kumaş İstanbul,toptan jarse kumaş İstanbul,toptan denye kumaş fiyatları,denye kumaş toptan,toptan jarse astar satıcıları,toptan jarse astar satış yerleri,toptan denye astar satan firmalar,toptan 70 denye kumaş,toptan 50 denye kumaş,toptan 70 denye jarse astar,toptan 50 denye jarse astar,

Polo gömlekler yaklaşık 190 g / m²’dir. Böylece kumaşa dokunmadan bile, nasıl hissettiği ve giysinin ne kadar kalın veya ağır olduğu hakkında kabaca bir fikir edinebilirsiniz. Tabii ki, gramaj her zaman hangi malzemenin kullanıldığına bağlıdır: İnce lifler mi yoksa kaba olanlar mı? Karışık bir kumaş mı?

Bu nedenle bir kumaşın kalınlığı öncelikle aşınma konforu hakkında bir şeyler söyler ve mutlaka ürünün kalitesi hakkında bir şey söylemez. Kalite için belirleyici olan işçiliktir (dikişlerin stabilitesi, malzeme kalitesi,

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!