Toptan 190 Tel Astar

Kumaş alanlar. Erkek resmi kıyafeti, birlikte zarif ve zarif bir görünüm veren çeşitli unsurlardan oluşur. Toptan 170 tel astar kumaş. Kişiye özel dikim ceket giyilecek elbisenin cinsine ve düğünün yapılacağı mevsime göre özenle seçilmelidir.

Kumaş alan astarlı veya astarsız bir ceket satın alıp almayacağınıza nasıl karar verilir? Toptan 190 tel astar kumaş. Astar tanımı gereği, giysi ve aksesuarların içine işlevsel amaçlarla uygulanan kumaştır: giyilebilirliği ve konforu artırmak giysinin içinde kaymaya izin vermek, termal olarak yalıtmak ve iç yapıyı gizlemek. Hangi seçeneğin sizin için en iyi olduğunu bulmak için önerilerimizi izleyin.

190 tel astar 170 tel astar 190 tel astar kumaş 170 tel astar kumaş saten astar kumaş

Polyester Astarlı ceket

Toptan 170 tel astar kumaş. Bir erkek ceketinin astarı, gömleğin altındaki gömlekle temas eden son katmandır. Bu nedenle antistatik ve nefes alabilen, gün boyunca saatlerce giymek için bile mükemmel olan doğal bir elyaf malzeme seçmek önemlidir. Astarlı bir gelinlik ceketi, rahatlık ve pratiklik açısından birçok avantaja sahiptir. Gözlükleri, aksesuarları veya belgeleri geçici olarak saklamak için kullanışlı olan küçük iç cepleri vardır. Toptan 190 tel astar kumaş. Giyildiğinde daha iyi hareket özgürlüğü vererek uyumu daha rahat ve konforlu hale getirir. Sonunda orada daha ucuz seçim: Astarsız bir ceket aslında daha pahalıdır, çünkü iç dikişlerin görünür kalan detaylarına uygulanacak özen daha fazladır.

TOPTAN 170 TEL ASTAR

Astarsız ceket Astarsız erkek ceketi, sıcakların daha hafif ve daha nefes alabilen kumaşlar giymeyi gerektirdiği yaz aylarında düzenlenen törenler için ideal bir seçimdir. Hatta kişiye özel keten veya gofre kumaştan bir ceket giymeye karar verirseniz, bu giysilerin klasik damat ceketinden farklı bir konsepte sahip, yapılandırılmamış giysiler olduğu için iç astar bulunmasını gerektirmediğini bilmeniz gerekir. Bu çözüm için tercih edilir gayri resmi düğünler veya sahilde düzenlenen ve bu nedenle daha az katı bir kıyafet kuralı gerektiren düğünler.

Saten astarlar suni ipekten ipeğe kadar farklı liflerde bulunabilir. Sırtı krep saten astar iyi bir ağırlığa sahiptir ve dış giyime biraz daha madde katmak için mükemmeldir. Kutup girdabı dünyanın sizin tarafınıza geri dönüyorsa, ekstra bir sıcaklık için fanila destekli bir girdap kullanmayı düşünün. Temel nötr tonlara ek olarak satenler, sıcak kışlık montunuza bir renk patlaması eklemek için çok sayıda pastel veya mücevher tonlarında gelir.

ASTAR KUMAŞ

Fark yaratan detaylar

Toptan 170 tel astar kumaş. Erkek ceketinin astarı ısmarlama bir giysinin terzilik ruhunu yansıtması için mutlaka elde dikilmelidir. Bu detay giyilen giysinin kalitesini, zamana karşı dayanıklılığını ve tüm kıyafetin şıklığını belirler. Renk konusunda tavsiyemiz, ceketin dış kısmına mümkün olduğunca yakın veya çok zıt bir renk seçmenizdir.

toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri
toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri

Toptan 190 tel astar kumaş. Tarzınızın düşmesini engellemeye özen göstererek, kişisel zevkinizin size rehberlik etmesine izin verin. Ne için bekliyorsun? Atölyeye gelin, düğününüz için en iyi seçimi yapmanızda size rehberlik edelim.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!