Toptan 11 Ons Kot Kumaş

Toptan 7 ons kot kumaş toptan 9 ons kot toptan 10 ons kot Toptan 11 Ons Denim Kumaş

Denim Üzerine Dijital Baskı:

Parti kumaş alanlar. Kot parçası satın alan yerler gabardin parçası alan kişiler parça kumaş satın alan yerler parça kumaş nereye satarım? Dijital baskı daha az su ve enerji kullanımı ile kumaşa uygulanan renklendirici miktarının düşük olması nedeniyle, denim baskı için çevre dostu bir teknik olarak kabul edilebilir. Kumaş alan. Küçük partiler halinde de uygulanabilir ve kot pantolonlar üzerinde dijital olarak çeşitli tasarımlar oluşturulabilir.

Benzer şekilde, lazer kazıma yöntemlerinin kimyasal veya mekanik yıkama tekniklerine göre çeşitli çevresel avantajları vardır. Dolayısıyla, dijital baskı ve gravürün, geleneksel renklendirme ve yıkama tekniklerine karşı ekolojik ve uygun maliyetli alternatifler sunduğu açıktır.

PARÇA DENİM KUMAŞ ALINIR

Daha da ilginci, dijital baskı, tasarımcılara fikirlerini yaratıcı bir şekilde genişletmeleri için daha fazla sanatsal özgürlük sağlıyor. Sınırsız sayıda motif ve desen geliştirilebilir ve denim kumaşlara basılabilir. Bu teknoloji aynı zamanda yaratıcı tasarımcıların ve üreticilerin perakende dağıtım ağlarıyla gerçek zamanlı olarak hızlı yanıt modeli olarak yakın bir şekilde çalışmasını sağlar. Elektronik veri alışverişi yeteneklerinin eklenmesi, hızlı moda olarak bilinen bir kavramı gerçekleştirebilir ve aynı anda şirketin rekabet gücünü artırabilir.

SPOT KOT KUMAŞ ALANLAR

Denim giysilerin baskısı, esas olarak giysi serigrafi baskı makinelerinde, dikimden önce giysi panelleri kesildikten sonra gerçekleştirilir. Giysi bileşenleri bir damak üzerine yerleştirilir ve dönen bir karusele yüklenen şablonlarla yazdırılır. Baskı işlemini, pigmentleri bağlayıcılarla sabitlemek için bir sabitleme işlemi takip eder. Baskılar ağırlıklı olarak kalça ceplerinde, yan dikişlerde, cep içlerinde ve pantolonun arka tarafında uygulanmaktadır.

Kot Baskı Teknikleri:

Denim kumaş Nedir Denim kumaş yazlık mi Denim Kumaş Fiyatları Denim KUMAŞÇILIK Denim kumaş Esnek midir Denim kumaş kalın mi Denim kumaş kışlık mı Denim kumaş Terletir mi

Kot baskı dikkat etmemiz gereken bir diğer konu aksi takdirde çok geç olana kadar farkına varamadığınız gizli bir probleminiz olabilir. Aşındırma baskı flok baskı ve varak baskı kot baskıda yaygın olarak kullanılan yöntemlerdir. Basılan alanlarda orijinal boyanın yok edilmesiyle aşındırma desenleri üretilir. İndigo boya oksidasyon veya indirgeme ile yok edilebilir.

Ayrıca metalik efektli yeni pigmentler, fosforlu renkler, optik olarak değişken pigmentler, termokromik pigmentler ve fotokromik pigmentlere dayalı denim kot pantolonlara uygulanabilen yüksek moda baskı teknikleri de vardır. Kabartma, basit bir desenin işlenmesinin yanı sıra denim kumaşlar üzerinde 3 boyutlu desenler elde edilmesini sağlayan bir başka tekniktir. Bir desen üretmek için kumaş, içinde desenin oyulduğu ısıtılmış metal bir kasenin nispeten yumuşak bir kaseye karşı çalıştığı bir takvimden geçirilir.

Geleneksel baskı tekniklerinin yanı sıra kot pantolonların baskısı da giderek daha popüler hale geliyor. Aslında, kot pantolonların mürekkep püskürtmeli baskısı, yavaş yavaş serigrafi baskının yerini alarak oldukça önemli hale geldi. Çok yönlülüğü, yenilikçi moda tasarımlarının geliştirilmesine yol açarak, tekstil ve moda tasarımcılarının denim kumaşlarla etkileşim biçimini değiştirdi ve yaratıcılıklarını dijital bir çerçevede harekete geçirdi.

STOK KOT KUMAŞ ALANLAR

Flok baskı kot kumaş baskılı likralı kot kumaş çiçekli kot kumaş baskılı kot alanlar baskılı kot kumaş satın alan baskılı kot alan firmalar

Denim giysiler lazer kazıma ile de basılabilir. Sınırsız desenle sonuçlanan denim giysiler için en kolay baskı uygulamalarından biridir. Lazer yöntemlerinin geleneksel baskı tekniklerine göre ana avantajları, geleneksel sonlandırma efektlerinin simülasyonunda ve her türlü görüntünün yeniden üretilmesinde, renk solmasında ve azaltılmış su ve enerji kullanımıyla 3D efektlerinde mürekkep püskürtmeli baskının sunduğu avantajlara benzer.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!