Topluca Kumaş Satın Alanlar

Parça Buzi Kumaş satın alan. Parça Denim Kumaş satın alanlar. Parça Gabardin Kumaş Parça Kanvas Kumaş satın alan yerler. Parça Krep Kumaş satın alan. Parça Mira Kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Günümüzde pek çok insan hazır kıyafet almayı değil, kendileri dikmeyi tercih ediyor. Kumas.org’de toptan kumaş satın alma fırsatı birçok insanı memnun ediyor çünkü kendi faydalarını en üst düzeye çıkarma şansına sahipler.

Abiye Krep Kumaş alanlar, Abraham Kumaş alanlar,Marco Krep Kumaş satın alanlar,Safira Krep Kumaş alanlar,Aerobin Keten Kumaş satın alan,Aerobin Krep Kumaş alanlar,Parti Abraham Kumaş alanlar,Parti Marco Krep Kumaş satın alanlar,Parti Safira Krep Kumaş alanlar.

Spot kumaş alanlar. Bir malzeme seçme sürecinde kalitesine yeterince dikkat etmeniz gerekir. Ancak o zaman ürünün uzun vadede dayanacağından emin olabilirsiniz. Düşük kaliteli kumaş çok çabuk sunulabilirliğini kaybeder. Kaliteli malzemeden dikmek daha kolaydır ve bakımı daha kolaydır.

Kumaşın ne kadar kaliteli olduğu nasıl belirlenir?

Öncelikle liflerin bileşimine bakmalısınız. Giyilmesi daha pratik ve rahat olduğundan doğal malzemeleri tercih etmek daha iyidir. Daha sonra ipliklerin kesişimine daha yakından bakmalısınız. Son derece eşit olması arzu edilir. İplikler çarpıksa, bu kötü bir işarettir. Boya eşit şekilde dağılmalı ve güvenilir olmalıdır. Kumaş katlanmış alanlarda daha hafifse, bu kötü bir işarettir. Hem doğal hem de sentetik elyafların bulunduğu kumaşların rengini iyi korurlar. Kumaşa yakından bakın, eğer üzerinde parçacıklar ve çeşitli kusurlar zaten görünüyorsa, bu kötü bir işarettir.

Belirli bir malzemeyi satın almadan önce özelliklerini inceleyin ve ancak bundan sonra alışverişe başlayın.

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALINIR.

Spot kumaş alan yerler. Zeytinburnu’da Yelek Kumaşı satanlar. Zeytinburnu’da Çadır Kumaşı satanlar. Zeytinburnu’da Döşemelik Kumaş satanlar. Zeytinburnu’da Ayakkabı Kumaşı satanlar. Zeytinburnu’da Polyester Astar satanlar. Zeytinburnu’da Jarse Astar satanlar. Zeytinburnu’da Denye Astar satanlar. Zeytinburnu’da Mikro Kumaş satanlar. Zeytinburnu’da Paraşüt Kumaş satanlar. Zeytinburnu’da Poliviskon Kumaş satanlar.

Parça Rips satın alan yerler. Parça Kamuflaj kumaş alanlar. Parça Ham kumaş satın alan yerler. Parça Kaşkorse kumaş nereye satılır? Parça İnterlok alan kişiler. Parça Parça Jarse satın alan kişiler. Parça Toptan Polar satın alanlar.

Kumaş alanlar. Parça Terikoton kumaş alanlar Spot Terikoton kumaş alan Stok Terikoton kumaş satın alanlar Parti Terikoton kumaş alan yerler toptan Terikoton kumaş satın alanlar tekleme Terikoton kumaş alanlar

Parça Mobilya Kumaşı alan. Parça Poplin Kumaş satın alanlar. Parça Ribana Kumaş satın alan. Parça Scuba Kumaş alan firmalar. Parça Şifon Kumaş satın alan kişiler. Parça Süprem Kumaş satın alanlar. Parça Viskon Kumaş alan firmalar.

Parça Atlas Kumaş satın alanlar. Parça Buzi Kumaş satın alan. Parça Denim Kumaş satın alanlar. Parça Gabardin Kumaş Parça Kanvas  Kumaş satın alan yerler. Parça Krep Kumaş satın alan. Parça Mira Kumaş satın alanlar.

Kumaş yapısı

Kumaş, çözgü ve atkı olmak üzere dik olarak kesişen iplik sıralarından oluşur. İpliklerin kalınlığı, büküm derecesi ve bu ipliklerin sayısı kumaşın kalitesini belirler ve yoğunluk sadece tasarımın bir türevidir.

Tasarım formülü, atkı ve çözgü ipliklerinin kalınlığını, tek veya çift ipliği ve 1 inç başına atkı ve çözgü ipliği sayısını gösterir. Yazma sırası değişebilir ancak yatak kumaşlarında 40 veya 60 iplik kullanıldığını ve bunların yoğunluğunun ne kadar yüksek olması gerektiğinin anlaşılması önemlidir. İplik sayısı, üç basamaklı veya iki basamaklı (120+70, 170+120, vb.) iki sayının toplamı olarak veya (İplik sayıları) – atkı ve çözgü ipliklerinin sayısının toplamı olarak gösterilir. 1 inç başına.

Örnekler:

60×40/170×75 130 g/m2 – Çözgü ipliği 60 ve atkı 40, çözgü miktarı 170 adet. ve ördekler 75 adet. (veya TC245, 170+75=245 iplik/inç)

40×40/120×60 130 g/m2 – Çözgü ipliği 40 ve atkı 40, çözgü miktarı 120 adet. ve ördekler 60 adet. (veya TC180, 120+60=180 iplik/inç)

Aynı yoğunlukta ilk kumaş daha kaliteli ve daha pahalı olacaktır.

Peki kaliteli kumaşlar nelerdir?

Kaliteli kumaşın şunlar olduğuna inanıyoruz:

Saten iplik örgüsüne sahip olmak. Calico da fena değil ama ikinci tuvalin katlanması daha fazla, mukavemeti daha düşük olacak.

İplik kalınlığı 40 veya 60’dır. Patiska veya poplin gibi ucuz kumaşlar için 30 hatta 20’ye ulaşabilir, ancak yüksek kaliteli satenler her zaman 40 ve tercihen 60’tır (80 daha da iyidir, ama nerede bulunur…)

PARTİ KUMAŞ ALANLAR

Erkek gömlek kumaşları satın alanlar,Bayan gömlek kumaş alan,Söktaş gömleklik kumaşı alanlar,Pamuklu Gömleklik Kumaşı alan,Kırışmayan gömlek kumaşı satın alanlar,Gömleklik kumaş üreticileri,Kaliteli gömlek kumaşları,Beyaz gömlek Kumaşı satın alanlar.

%100 pamuk veya liyosel (Tencel, bambu, okaliptüs) ve bunların pamukla ve viskon (modal) safsızlıkları içermeyen karışımlarından oluşur. Bu kumaş hijyenik olacak, soyulmayacak (yuvarlanmayacak) ve elektriklenmeyecektir.

Pamuk için 200’den itibaren ve kabartma için 240’tan itibaren.

Yatak çarşafları için birinci sınıf kumaşlar (yüksek kalite), 60×60 ve 60×40 ve 240’tan tasarımlarını içerir. Aynı zamanda, 300’ün üzerindeki TC, Rusya pazarında, en azından% 100 pamuk arasında nadirdir. Bunun nedeni, 300+ içeren yüksek kaliteli satenin yüksek fiyatıdır, bu da onu orta sınıf için erişilemez kılmaktadır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!