Topbaşı Kot Satın Alanlar Metre Üstü Kot Kumaş Alanlar

kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış kot kumaş alanlar top başı kot kumaş alanlar metraj kot kumaş satın alanlar metre üstü kot kumaş alanlar Toptan kot kumaş alanlar

Kumaş alan. Topbaşı denim satın alanlar. Metre üstü denim kumaş alanlar. Toptan kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası kot kumaş alanlar ihraç fazlası kot kumaş satın alan imalattan artan kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış kot kumaş alanlar top başı kot kumaş alanlar metraj kot kumaş satın alanlar metre üstü kot kumaş alanlar Toptan kot kumaş alanlar.

tekleme Denim kumaş alan toptan Denim kumaş alıcısı ihraç fazlası Denim kumaş satın alanlar elde kalan Denim kumaş alanlar Denim kumaş nereye satılır fazla gelen Denim kumaş fazlası kumaş alanlar.

Kumaş satın alanlar kot kumaş satın alan yerler parça kot kumaş satın alan kişiler kot kumaş satın alan firmalar kot kumaş satan yerler Şifon satış yerleri spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş satın alanlar parça kot kumaş satın alanlar ham kot kumaş satın alanlar tekleme kot kumaş satın alanlar.

TEKLEME KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

Denim, aynı zamanda denim adını da taşıyan pamuktan yapılmış özel bir kumaştır. Denim dimi örgüde yapılır. Düz ve saten örgüye ek olarak, dimi örgü üç temel dokuma türünden biridir ve eğik sırt tarafından tanınabilir.

SPOT DENİM KUMAŞ SATIN ALANLAR

Denim kumaşlarda, dimi dokuma nedeniyle üst ve alt kısım farklı görünür. Klasik bir kumaşın üstü çivit mavisi (mavi) iken, alt kısmı beyazdır. Ek olarak, denim kumaş özellikle sağlam ve dayanıklı dokuma kumaşlardan biridir.

Kot pantolonlar eskiden sadece işçi pantolonu olarak giyilirken, giderek birçok insana hitap eden rahat pantolonlar haline geldi. Günümüzde, pamuklu kumaş kot pantolonu daha esnek veya elastik hale getirmek için genellikle polyester veya spandeks ile karıştırılmaktadır (streç etkisi). Bu karışım aynı zamanda yıkama işlemi sırasında ciddi büzülmeye karşı yardımcı olur ve malların kırışmasını veya kırışmasını daha az sağlar.

kot kumaş denim kumaş parça kot kumaş ham kot kmaş

Kot Kumaşın üretimi için sadece atkı iplikleri maviye boyanır, çözgü iplikleri boyanmamış kalır. Bu, denimin bilinen yıkanmış rengini yaratır. Kalıpla kesilmiş kumaş parçaları daha sonra birbirine dikilir ve çanta veya logo gibi aksesuarlar eklenir. Son olarak, denim kumaş şu anda modaya uygun kullanılmış görünümü elde etmek için boyanır ve ağartılır. Bu aynı zamanda kumtaşları, fırçalar yardımıyla da yapılır.

Kot pantolon çeşitleri

Günümüzde kot pantolonlar, skinny kot pantolonlardan skinny fit’e ve boyfriend kot pantolonlardan çan diplerine kadar birçok farklı desende geliyor. Yani her zevke uygun bir şey var. Renklerin ve yıkamaların da sınırı yoktur.

Kumaşın özellikleri

Stok kot kumaş satın alanlar. Malzeme, yoğun diyagonal örgü (dimi) nedeniyle özellikle dayanıklı ve sağlamdır. Ek olarak, lekeler ve kokular genellikle sadece yüzeysel kalır ve yoğun dokunmuş denim kumaşa nüfuz etmez. Geçmişte bile, işçi sınıfı kumaşa büyük saygı duyuyordu, çünkü diğer kumaşlarda olduğundan çok daha az UV ışını kumaşa nüfuz ediyordu.

PARTİ DENİM KUMAŞ SATIN ALANLAR

Bir diğer olumlu özellik ise kot bakımının çok kolay olmasıdır. İlk yıkama sırasında kot ürünün sadece benzer renklerle yıkanması tavsiye edilse de, mavi renk diğer ürünlere sürtünebileceğinden, bu nadiren yüksek kaliteli ürünlerde geçerlidir.

Kumaş Satanlar Kumaş Satın Alanlar Kumaş Satış Yeri Spot Kumaş Alanlar Stok Kumaş Alanlar

Bu arada, denim kumaşlar genellikle 60 ° C’ye kadar sorunsuz bir şekilde yıkanabilir. Bununla birlikte, çoğu durumda, sentetik iplikli aplikler ve dikişler bu kadar yüksek bir yıkama sıcaklığını azaltır.

Diğer kullanımlar

Spot Denim kumaş sadece klasik kot pantolonlar için değil, ceketler, yelekler, elbiseler veya gömlekler için de kullanılır, kült kumaş vazgeçilmez hale gelmiştir. Bazı kot türleri (örneğin boğa denimi) döşemeli mobilyalar ve diğer iç dekorasyonlar için de kullanılabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!