Topbaşı Denim Alanlar Denim Kumaş Üreticileri

Parti denim kumaş alan firmalar. Denim kumaş satış yerleri. Denim kumaş satanlar. Denim kumaş satan yerler. Denim nerede satılıyor Metre ile Denim kumaş satın alanlar metrelik Denim kumaş alan yerler

Kumaş satın alanlar. Parti denim kumaş alan firmalar. Denim kumaş satış yerleri. Denim kumaş satanlar. Denim kumaş satan yerler. Denim nerede satılıyor?Metre ile Denim kumaş satın alanlar metrelik Denim kumaş alan yerler metre ile Denim kumaş alan kişiler tekleme Denim kumaş alan toptan Denim kumaş alıcısı ihraç fazlası Denim kumaş satın alanlar elde kalan Denim kumaş alanlar Denim kumaş nereye satılır fazla gelen Denim kumaş fazlası kumaş alanlar.

streç kot alanlar; streç kot kumaş fiyatı; toptan kot kumaş fiyatları; kot kumaş metre fiyatı; denim kumaş metre fiyatı; ucuz kot kumaş; likralı kot kumaş fiyatları; pamuklu kot kumaş fiyatı; polyester kot kumaş fiyatı; toptan kot kumaş satan yerler; toptan denim kumaş satanlar; parça kot satanlar;

TOPTAN KMAŞ SATIN ALINIR

Kumaş alan. Toptan Denim kumaş satın alan yerler üretim fazlası Denim kumaş alanlar ihraç fazlası Denim kumaş satın alan imalattan artan Denim kumaş satın alanlar fazla gelmiş Denim kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Denim kumaş alanlar topbaşı Denim kumaş alanlar metraj Denim Denim satın alanlar metre üstü Denim kumaş alanlar Toptan Denim kumaş alanlar.

SPOT DENİM KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Kumaş satın alanlar Denim kumaş satın alan yerler parça Denim kumaş satın alan kişiler Denim satın alan firmalar Denim kumaş satan yerler Denim satış yerleri spot Denim kumaş alanlar stok Denim kumaş satın alanlar parça Denim kumaş satın alanlar ham Denim kumaş satın alanlar tekleme Denim kumaş satın alanlar.

Kumaş alanlar. Kesimden kalan Denim kumaş satın alanlar üretimden artan Denim kumaş alanlar yanlış gelen kumaşları Denim kumaş alanlar fazla gelen kumaşlar nereye satılır fazla alınan kumaşları kimler alır? Metre üstü Denim kumaş alanlar parça Denim kumaş satın alan top başı Denim kumaş alanlar metraj Denim kumaş alan yerler. Denim kumaş satan yerler Denim kumaş satış yerleriToptan Denim kumaş alan kişiler Denim kumaş fiyatı Denim kumaş firmaları Denim kumaş üreticisi.

TOPTAN DENİM KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR

Denim ikonik bir pamuklu kumaştır, kalın ve pürüzlüdür. Malzeme pratikliği, çok yönlülüğü ile ünlüdür ve onlarca yıldır modası geçmemiştir. Denim giysiler çocukluğundan beri herkese tanıdık geliyor, yürüyüş ve aktif dinlenme için gardırobun temelini oluşturuyor ve katı kıyafet kuralları gerektirmeyen her duruma uygundur.

Denim nasıl yapılır?

Kumaş yapımı ana ipliklerin boyanmasıyla başlar. Bunu yapmak için, pamuk iplikleri bir çözgü makinesi kullanılarak uzun ipler halinde birleştirilir. İpler bobinlere sarılır ve daha sonra boya kutularından geçirilir. Boyama döngüsü 7-10 defaya kadar tekrarlanır. Boyamadan sonra halatlar çözülerek ayrı ayrı liflere dönüştürülüyor ve bunlardan denim olarak dokunuyor.

Geleneksel boya koyu mavi çivittir. Kükürt veya diğer boyalara dayalı bir boya kullanmak mümkündür, ardından mavi, siyah, hardal, gri ve yeşil tonlarında denim kumaş doğar.

parça kot kumaş parça denim kumaş topbaşı kot kumaş

Mukavemeti arttırmak için lifler, sıcak nişasta ve balmumu içeren bir kaba batırılır. Bu şekilde işlenen iplikler dokuma işlemi sırasında yıpranmaz veya yırtılmaz. Bitmiş iplik kurutulur, bobine sarılır ve tezgaha gönderilir.

DENİM PARÇASI SATIN ALAN YERLER

Makinede boyalı çözgü iplikleri beyaz atkı lifleri ile 3’e 1 oranında birleştirilir. Dokuma türü dimidir. Kot pantolon karakteristik iki tonlu görünümüne bu şekilde kavuşuyor: zengin renkli ön taraf, çapraz şeritli ve soluk, renksiz arka kısım.

Kumaşın tanımı: bileşim, özellikler, özellikler

Kot pantolonlar, yüzeydeki karakteristik çapraz yırtıklarıyla açıkça tanınabilir.

Gerçek denim %100 pamuktan yapılmıştır ve sert ve dokunuşu serttir. Esnekliği yumuşatmak ve arttırmak için bileşime küçük miktarlarda viskon ve likra eklenir.

Klasik denim indigo boyalıdır. İpliğin ortası üretim sürecinde boyanmaz, beyaz kalır. Zamanla boya solar ve yüzeyde aşınmalar görülür.

SPOT DENİM KUMAŞ ALANLAR

Maddenin yoğunluğu, 4 ila 21 ons arasında değişen, yard kare başına ons cinsinden ölçülür; uluslararası birim sistemine dönüştürüldüğünde, 135 ila 700 g/m² arasında değişir.

Klasik denim için yeterli ağırlık 10-14,5 ons’tur. Daha yüksek yoğunluk spesifik olarak kabul edilir ve bu tür kotlardan yapılan ürünler son derece sert olduğundan herkes için uygun değildir.

Denim Kumaş Nasıl Yıkanır?

Ürün etiketinde belirtilen tavsiyelere uymak, denim ürünlerin kullanım ömrünün uzatılmasına, görünümünün ve olumlu özelliklerinin korunmasına yardımcı olacaktır.

Genel öneriler:

Yıkamadan önce tüm düğmeleri, kancaları, fermuarları iliklemeli ve kıyafetleri ters çevirmelisiniz;

Denim kıyafetleri elde veya çamaşır makinesinde hassas programda yıkayabilirsiniz, su sıcaklığı 40 dereceden yüksek olmamalıdır;

  1. ağartıcı ve agresif yıkama tozlarının kullanılması yasaktır;
  2. Denim eşyaların diğer eşyalardan ayrı yıkanması tavsiye edilir;
  3. ürünü bükmeye veya sıkmaya gerek yoktur, su kendi kendine akabilir;
  4. iyi havalandırılmış bir alanda kuru şeyler;

Yarı nemli kot pantolonu koruyucu kumaştan içten dışa doğru ütüleyerek kırışıklık ve kırışıklık oluşumunu önleyin.

STOK DENİM KUMAŞ ALAN YERLER

Kullanım önerileri

kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış kot kumaş alanlar top başı kot kumaş alanlar metraj kot kumaş satın alanlar metre üstü kot kumaş alanlar Toptan kot kumaş alanlar

Bir ürün seçerken kumaşın kalitesine ve bileşimine özellikle dikkat etmelisiniz:

  • orijinal denim kumaş pamuktan oluşur, eğer sentetik katkı maddeleri varsa bileşimdeki oranları pamuktan daha az olmalıdır ;
  • yüksek kaliteli kot pantolonlar – kalın ve ağır;
  • kumaş, yüzeyde gözle görülür bir çapraz iz ile ayırt edilir;
  • klasik denimin ön yüzü boyalı, arka yüzü ise renksizdir, boya ellerde iz bırakmaz.

Bir metre denimin ağırlığı yaklaşık 350 gramdır. Bir yetişkin için yüksek kaliteli kot pantolonun ağırlığı yaklaşık 1 kilogramdır.

Denim diğer malzemelerle iyi uyum sağlar ve dekoratif aksesuarlarla iyi uyum sağlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!