Tişört İçin En İyi Kumaş Hangisidir?

Tişört kumaş isimleri Tişört Kumaşı satın al Tişört kumaşı Nedir T Shirt kumaşı Fiyatları Sweatshirt kumaşı En iyi tişört kumaşı En kaliteli tişört markaları Tişört kumaşı toptan

Kumaş satın alanlar terzilik hizmetleri sipariş etmeye karar verdiğinizi hayal edin. Yapmanız gereken birçok seçenek arasından ürünleriniz için hangi kumaş türlerini kullanacağınıza karar vermek en önemlilerinden biridir.

Markalı giysilere yeni başlıyorsanız, projeleriniz için en ucuz malzemeyi kullanmak isteyebilirsiniz, ancak bu karar için acele etmeyin. Kitlenizi ve markanızı nasıl temsil ettiğinizi düşünün. Ve kıyafetlerinizin kumaşının sadece seçtiğiniz nişle değil, aynı zamanda tasarımınızla da iyi gitmesi gerektiğini unutmayın.

Giyimi anlamak isteyen herkesin üç ana kumaş türünü bilmesi gerekir: pamuk, polyester ve karışımlı kumaşlar. Ayrıca örme kumaşın temel özellikleri hakkında:

Süprem kumaş satın alanlar,süprem kumaş kilo fiyatı, süprem kumaş nereden alırım,ucuz süprem kumaş,parti süprem kumaş,stok süprem kumaş,spot süprem kumaş,toptan süprem kumaş,likralı süprem kumaş satanlar,kilo ile penye kumaş satanlar,kiloluk süprem,kilo ile süprem kumaş,kilo ile parça süprem kumaş,parça süprem kumaş satan yerler, süprem kumaş nereden alırım,1a süprem kumaş,defolu süprem kumaş,
  • kompozisyon
  • iplik çeşitleri (single, carde, open) daha fazlası için tıklayınız
  • yoğunluk (metrekare başına gram) ne kadar yoğunsa, o kadar dayanıklı

Parça kumaş alan. Bu makalede, tişörtler, sweatshirtler ve daha fazlası için hangi kumaşların en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak her birine daha yakından bakacağız.

Pamuk

Pamuklu kumaş, gezegende en çok üretilen doğal elyaftır. Bir malzeme olarak, rahatlığı ve dayanıklılığı ile bilinir ve onu giyimde en popüler kullanılanlardan biri yapar.

Hisset ve giy

Parti kumaş alanlar. Pamuk, denim, flanel, triko ve daha pek çok farklı kumaşa dokunabilen veya örülebilen çok yönlü bir hammaddedir. Her biri, elbette, biraz farklı özelliklere sahiptir.

Parça penye alanlar. Tüm pamuklu kumaşlar yumuşak ve nefes alabilir, bu da onları sıcak iklimler ve sıcak havaların yanı sıra hassas cilde sahip insanlar için ideal hale getirir. Mağazanızda dar giysiler satmak istemiyorsanız ve daha bol bir kesim tercih ediyorsanız, pamuklu tercih edin. Ancak %100 pamuğun yavaş kuruduğunu unutmayın, bu nedenle muhtemelen spor giyim için ideal değildir. Profesyonel terzilik alanında da bir trend var – organik pamuk. Ancak şunu belirtmekte fayda var ki, sadece belirli firmaların “gerçek” sertifikası var ve bu tür kumaşları 300 kg’dan satın almanız gerekiyor (evet, triko kumaşlar kilogram olarak satılıyor)

Yazdırılabilirlik

Top kumaş alan firmalar. Pamuk, dijital baskı için mükemmel bir yüzeydir. Bu nedenle tasarımınızın zengin ve net olmasını istiyorsanız %100 pamuktan yapılmış kıyafetleri tercih edin.

  • Parça kumaş alanlar popüler %100 pamuklu ürünler:
  • siyah erkek tişört
  • beyaz erkek tişört
  • beyaz kadın tişörtü

Dayanıklılık ve Bakım

Penye parçası alanlar,parça penye alanlar,polar parçası satın alanlar,süprem parçası satın alanlar,şardonlu iki iplik kumaş,parça iki iplik kumaş,şardonlu üç iplik kumaş,parti polar kumaş,parti iki iplik kumaş,parti üç iplik kumaş satın alanlar,Zeytinburnu penye kumaş satanlar,Çerkezköy penye kumaş satanlar,Çerkezköy parça polar kumaş,çorlu parça polar kumaş,Çerkezköy üç iplik kumaş,

Toplu penye kumaş alan.Yüksek kaliteli pamuk çok dayanıklıdır, bu da kazayla yırtılmaya daha az meyilli olmasını sağlar. Ancak pamuk, polyester veya pamuk-polyester karışımları kadar dayanıklı değildir.

Çoğu doğal malzeme gibi, yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında büzülebilir. Bu nedenle pamuklu bir tişört yıkarken soğuk su kullanın ve malzemenin aşınmasını etkileyebileceğinden çok fazla deterjan eklemekten kaçının. Renk solmasını önlemek için çamaşır makinenizi hassas bir programa ayarlayın.

Polyester

Polyester iplik alanlar petrol ürünlerinden sentezlenen sentetik bir elyaftır. Kumaş 1941’de icat edildi, bu nedenle pamuğa kıyasla bu kumaş üretimde oldukça yeni bir oyuncu. Ancak buna rağmen polyester, giyim endüstrisinde giderek daha popüler bir malzeme haline geliyor. Bu malzeme özellikle ağır yüklere ve yıkamalara dayanabilecek bir kumaş arayanlar tarafından beğenilmektedir.

Hisset ve giy

Polyester ip satın alan yerler hafiftir ve pamuktan biraz daha ipeksi bir his verir. Spor yapmak için de idealdir. Polyester giysiler ciltte teri hapseder. Bu, ondan yapılan tişörtlerin sıcak havalarda biraz yapışkan olabileceği, aynı zamanda serin havalarda sizi sıcak tutabileceği anlamına gelir. Çok hassas cilde sahip kişilerde, polyester hafif tahrişe neden olabilir, ancak bu, bu hammadde diğer kumaşlarla karıştırıldığında bu kadar yaygın değildir.

Polyester elastik midir? Evet, bu kumaş müşteriyi rahat ettirmek için doğal olarak esner. Doğal büzülme yapmaz, belirgin aşınmadan sonra bile şeklini kaybetmez ve esneme durumunda oldukça hızlı bir şekilde şekline döner.

PENYE KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR… 0536 336 43 43

Bir giyim mağazanız varsa, muhtemelen konu baskı olduğunda polyesterin ne tür bir malzeme olduğunu merak ediyorsunuzdur. Bir süre için sentetiklere baskı yapmak oldukça zordu. Ancak özel boyalar ve gelişmiş baskı teknolojileri (süblimasyon gibi) sayesinde polyester kumaşlara yüksek kaliteli baskılar almak artık sorun olmaktan çıkıyor. Yazdırılan renkler canlıdır ve zamanla solma olasılığı düşüktür.

spot penye stok penye spot ip alan spot iplik alan 120 numara iplik polyester penye alan yerler top polyester kumaş alanlar toptan kalan kumaşları alanlar,kalmış kumaş satın alanlar
spot penye stok penye spot ip alan spot iplik alan 120 numara iplik polyester penye alan yerler top polyester kumaş alanlar toptan kalan kumaşları alanlar,kalmış kumaş satın alanlar

Bununla birlikte, doğal olmayan giysilerin basılması, pamuklu veya karışık kumaşlara göre daha zor olduğu için, polyester ürünler genellikle daha pahalıdır.

TOPTAN KUMAŞ ALINIR.. 0536 336 43 43

Dayanıklılık ve Bakım

Polyester kumaş alanlar pamuktan ve çoğu karışımlı kumaştan daha güçlüdür. Ayrıca, polyester çoğu kumaştan daha az emici olduğu için kirlenmesi zordur. Polyester kumaşlar ayrıca çekme ve solmaya karşı dirençleri ile bilinir. Bununla birlikte, polyester giysilerin çok amaçlı bir deterjanla ılık suda yıkanması ve ardından düşük sıcaklıkta kurutma makinesinde kurutulması önerilir.

Yorum Yap