Tekleme Kumaş Alanlar

Tekleme süprem kumaşi tekleme penye, tekleme polar kumaş, tekleme saten kumaş, tekleme viskon kumaş,tekleme şifon kumaş, yarım top kot kumaş,yarım kalmış kot kumaş, tekleme kadife kumaş, tekleme jarse kumaş, tekleme ham kumaş, tekleme gabardin kumaş, tekleme keten kumaş,

Denim Karışımları

Kumaş alanlar. Tekleme süprem kumaş tekleme penye, tekleme polar kumaş, tekleme saten kumaş, tekleme viskon kumaş,tekleme şifon kumaş, yarım top kot kumaş,yarım kalmış kot kumaş, tekleme kadife kumaş, tekleme jarse kumaş, tekleme ham kumaş, tekleme gabardin kumaş, tekleme keten kumaş.

Denim çeşitli diğer malzemelerle karıştırılabilir. Streç denim, ortalama% 2 ila% 3 oranında elastan içeren saf denim en yakın harmandır. Hafifçe elastik karışım, gömme kot pantolon için uyluk çevresinde daha çok bağışlayıcıdır.

Tekleme Kumaş Alanlar

Tekleme Kumaş Alanlar

Bazı denimler yarım pamuk, yarım polyester, dayanıklı ve büzülmeye karşı dayanıklı bir kumaştır. Polyester kumaş alanlar yine yıkandıktan sonra daha hızlı kurur ve pamuktan daha iyi boyalar elde eder. Tencel, bir tür lif, daha emici giysiler oluşturmak için pamukla da dokunabilir. Bir pamuk karışımı (% 50 polyester ve% 50 pamuk) yerine% 100 pamuk giymeyi seçmenin faydaları tekstil üretim endüstrisinde denim kumaş alan devamlı gelişen bir mevzudur. Fonksiyon genellikle kumaş seçimini etkileyen temel belirleyici faktördür.

İş giysileri Temel Kumaş İhtiyaçları

Tasarım sürecinde, ürettikleri giysilerin eskimeden geçmeden ve yırtılmadan gerekli şartları sürdürebilmelerini ve yerine getirmelerini parti iplik alanlar sağlayacak çeşitli faktörler göz önünde bulundurulur. Bu noktalardan bazıları dayanıklılık, basılabilirlik ve satın alınabilirliği parça kumaş alan ihtiva eder.

KARIŞIK KUMAŞ ALANLAR.

Konfor -% 100 pamuktan meydana getirilen giysiler, bir tek cildinizde yumuşak ve yumuşak değildir, bununla beraber genellikle 50/50 pamuklu karışımdan daha ağırdır. Eşsiz bir pürüzsüzlüğün daha ince bir örtüleri vardır ve polyester karışımlı kumaştan çok daha fazla hava geçirir. Harmanlanmış kumaşlar, cildin rahatsızlığı veya rahatsızlıklarını şiddetlendirme potansiyeline sahiptir.

Tekleme Kumaş Alanlar

Tekleme Kumaş Alan

Dayanıklılık – Polyester / pamuk karışımları, saf pamuklu kumaşlardan daha güçlü olma eğilimindedir ve bununla beraber daha geniş bir doku çeşitliliği sunar. % 100 pamuk bazı polyester karışımlı kumaşlar kadar jarse kumaş alanlar dayanıklı olmayabilirken, mevsimler boyunca konfor sunabilme yeteneği, giysilerin çok yönlü olmasını ve kolaylık sağlamasını sağlıyor.

Yazdırılabilirlik -% 100 pamuk, dijital dört renkli baskı için ideal seçimdir. Saf pamuklu giysiler, boya göçüne (kanama olarak da bilinir) daha az hassasdır ve pamuk şifon kumaş alan karışımlarından yapılan giysilerden daha kolay çalışır. Pamuğun dokuya haiz doğal bir lif olması nedeniyle (pürüzsüz polyesterin aksine), bir ekran boyunca uygulanan mürekkebe kolayca tutunabilir. Bu, tasarımınızın orijinal görünümünü korumasına destek verir.

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALAN YERLER

Ekonomiklik – Polyester genellikle pamuktan daha ekonomiktir, bu 50/50 karışımın polyester fiyat ve pamuk hissi içinde iyi bir uzlaşma olduğu yerdir. Bununla beraber, iş kıyafeti konforuyla, ısı denetimi ve hareket desteği bir zorunluluktur polyester ip alanlar.

Tokat kumaş satın alanlar, tokat parça kumaş alan, tokat parça kumaş alan yerler, tokat kumaş satın alan yerler, tokat karışık kumaş alan, tokat ham kumaş alan, tokat kumaş nereye satılır, tokat kumaş satış yerleri,

Kumaş Parçası Alanlar. Organik pamuğun faydalarından biri, çiftçilerin büyük miktarlarda stok kumaş alanlar almaları için azca miktarda ihtiyaç duymalarıdır. Bu, organik pamuk üreticilerinin depolama alanlarına katkıda bulunmadığı ve geri dönüştürülebilir ürünler yaratmadığı anlamına gelir kumaş çevresel ayak izinin farkındadır, bu nedenle yalnız% 100 ürün üretmektedir.

TOPTAN PENYE KUMAŞ ALANLAR… 0536 336 43 43

Kumaş alan. 50/50 pamuklu karışımlar, temyizde faydalı ve çok yönlü olarak kullanılabilirken, iş giysisi talepleri, eğlence, moda kumaş yada yüksek moda göre daha katıdır. Koruyucu giysi kullanıcıya kafi koruma sağlamak için özel gereksinimleri parti kumaş alanlar karşılamak üzere tasarlanmış ve dikilmiş kıyafetler ,% 100 pamuk üretmeye odaklanarak çevresel ayak izini sınırlandırmaya adanmıştır. Organik pamuk koruyucu iş giysisi yelpazemizi dikkate alın.

Yorum Yap