Stok Kumaş Satın Alanlar

Spot kot kumaş satın alanlar,spot polar kumaş satın alanlar,spot şifon kumaş satın alanlar,spot viskon kumaş satın alanlar,spot gabardin kumaş satın alanlar,spot interlok kumaş satın alanlar,spot jarse kumaş satın alanlar,spot turlu viskon alan,spot mikro kumaş satın alanlar.

Parti kumaş satın alanlar. Spot kot kumaş satın alanlar,spot polar kumaş satın alanlar,spot şifon kumaş satın alanlar,spot viskon kumaş satın alanlar,spot gabardin kumaş satın alanlar,spot interlok kumaş satın alanlar,spot jarse kumaş satın alanlar,spot turlu viskon alan,spot mikro kumaş satın alanlar.

Gerçekçi olalım – projeniz için mükemmel kumaşı seçmek zor olabilir. Birçok hata yaptım ve siz yapmak zorunda kalmamak için araştırmaya karar verdim. Stok kumaş alanlar. Popüler kumaşların özelliklerini ve ne tür projelere uygun olduklarını, size gelecekteki tüm dikiş projelerinizde hızlı bir başlangıç ​​yapmak için parçalayacağım.

STOK ŞİFON KUMAŞ SATIN ALANLAR.

Birikmiş şifon kumaş satın alanlar,depoda kalmış ham kumaş satın alan yerler,depoda biriken parça kumaşları alanlar,birikmiş numune kumaş parçası alan yerler,parça numunelik kumaş satın alan,depoda kalmış kumaşlar nereye satılır,elde biriken kumaşları satın alanlar,

Ücretsiz dikiş desenleri sunuyoruz ve bu gönderilerde alternatif kumaşlar öneriyoruz, ancak deneysel olmak veya desen için farklı bir vizyona sahip olmak isterseniz ne olur? Kararını vermene yardım edeyim.

Birincisi, üzerinde çalıştığınız proje ne olursa olsun kumaş alışverişi yapabileceğiniz çok yararlı bir sayfası var. Hatta çoğunu, çalışmanın ne kadar zor olduğuna bağlı olarak başlangıç orta ve ileri beceri seviyelerine göre ayırıyorlar!

TOPTAN HAM KUMAŞ ALANLAR

Projeleriniz için doğru kumaşı seçmek için bazı ipuçlarıyla başlayalım:

  1. Beceri seviyenize uygun bir kumaş ve proje seçin.
  2. Kumaşı nereye giydiğinizi düşünün.
  3. Çalıştığınız kumaşın özelliklerini önceden bilin (bu, istenen şekilde yıkanan, giyilen ve drape yapan bir kumaş seçmenize olanak sağlar).
  4. Yüksek pamuk içeriğine sahip bir kumaş, yeni başlayan dikişçiler için harikadır.
  5. Örgüler dokuma kumaşlardan daha esnektir bu nedenle kumaşınızı seçerken bunu aklınızda bulundurun.
  6. Temel konularda uzmanlaştıktan sonra, süper esnek olan ipek gibi kumaşları veya kanvas kot veya örgü gibi kalın kumaşları kullanmayı düşünün.
  7. Mükemmel yazlık kumaşlar pamuk keten ve jarsedir. Hafif ve nefes alabilirler.
  8. Pamuk  ve polyester günlük kullanım için mükemmel seçeneklerdir.
  9. Giysinizin kabuğunun dengeye veya ek opaklığa ihtiyacı varsa astar kullanın.
Şifon kumaş nasıl bir kumaş,Şifon naylon mu,Şifon kumaş doğal mı,Şifon elbise iyi midir,Fransız şifon kumaş,Krep şifon kumaş Nasıldır,Polyester şifon kumaş,Jakarlı Şifon Kumaş,Fransız şifon kumaş Fiyatları,Kendinden pileli şifon kumaş,Şifon kumaş terletir mı,Piliseli şifon kumaş,

Baskılı bir kumaş seçerseniz dikiş yaparken baskıyı ne kadar kolay hizalayabileceğinizi aklınızda bulundurmalısınız. Önce büyük ölçekli baskıları dikerek başlayın.

Uzmanlık

Özel kumaşlar, belirli uygulamalar için tasarlanmış kumaşlardır. Bu kumaşlar dantel , deri ve suni kürk gibi tekstil endüstrisini şekillendirmiştir .

Verim

Performans kumaşları, tekstil ve sağlık alanındaki gelişmeleri bir araya getiriyor. Basınç , su tutmaz , cildi nemlendiren ve yansıtıcı kumaşların  tümü bu kategoride bulunan özelliklerdir.

Baskılı ve Desenli Kumaş Alanlar

Baskılar çeşitli kumaş türlerinde gelir. Baskınızın veya deseninizin beceri düzeyinizi temsil etmesi gerektiğini ve desen ölçeğinin, üzerinde çalıştığınız giysi veya projenin ölçek boyutuyla tutarlı olması gerektiğini unutmayın.

Astar Satın Alanlar

Astarlar, kumaşa opaklık ve ayrıca bir miktar ilave sıcaklık sağlamak için yaygın olarak kullanılır. Astarlar çeşitli liflerden yapılır. En yaygın olanlardan bazıları ipek asetat ve pamuktur.

Şifon Kumaş,Fransız şifon kumaş Fiyatları,Kendinden pileli şifon kumaş,Şifon kumaş terletir mı,Piliseli şifon kumaş,

Artık kumaş özellikleri konusunda önemli bir ders aldığınıza ve belirli türdeki projeler için hangi kumaşların en uygun olduğunu bildiğinize göre, bir sonraki projeniz için doğru kumaşı/kumaşları kolaylıkla seçebileceksiniz. Bir projeye başlarken ona en uygun olanı bulmaya çalışmaktan çekinmenize gerek yok.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!