Stok Kot Kumaş Stok Denim Kumaş

stok denim kumaş,stok kot kumaş,stok kot kumaşı,ucuz stok kot kumaş,stok kot,stok denim,ucuz kot kumaşı,ucuz denim kumaş,stok kot alan,spot kot alan,stok denim alan,denim parçası,

Kot kumaş satın alanlar. Mavi kotlar, dünya çapında o kadar yaygın hale geldi ki, Amerikan tarzıyla neredeyse eşanlamlı hale geldiler. Bir zamanlar sağlam olan işçilerin tekstili, moda endüstrisinin temel bir bileşeni olmak için çoğaldı.

Denim Nedir?

Parti Kot Kumaş Alanlar. Denim, ince çapraz bir yiv açma deseni yaratan dimi bir dokuma kullanılarak yapılan güçlü bir pamuklu kumaştır. Pamuk dimi stok kot kumaş çözgü yüzeyine gelir; bu, atkı ipliklerinin iki ya da daha fazla çözgü iplikinin altına girdiği ve çözgü ipliklerinin sağ tarafta daha belirgin olduğu anlamına gelir. Çapraz nervürlü kumaş, spot denim kumaşı aynı zamanda sağlam bir dokuma pamuklu kumaş olan kanvas veya pamuklu ördeşten farklı kılan şeydir.

Astar kumaş fiyatı,jarse kumaş fiyatı,alpaka kumaş fiyatı, tüvid kumaş fiyatı,turlu viskon kumaş fiyatı,penye kumaş fiyatı,gabardin kumaş fiyatı,keten kumaş fiyatı,sandy kumaş fiyatı,interlok kumaş fiyatı,ribana kumaş fiyatı,polar kumaş fiyatı,üç iplik kumaş fiyatı,iki iplik kumaş fiyatı,süprem kumaş fiyatı
A

Denim Nasıl Yapılır?

Pamuk lifleri toplandıktan ve ipliğe eğirildikten sonra iplikler boyanır. Kotlar genellikle çivit boyasıdır ve denim için klasik mavi renk yaparlar. Pamuklu denim ya mekik dokuma tezgahında ya da mermi dokuma tezgahında dokunmaktadır.

Bir mekik tezgahı, kenar kotu denilen şeyi üretir. Atkı ipliği, çözgü ipliklerinden atkıda hiç kopma olmadan ileri geri hareketlerle geçirilir. Bu, çok düzgün ve sağlam bir kenar kenarı yaratır.

Bir mermi tezgahı kenarda olmayan denim üretir, çünkü her sıra için tek bir atkı ipliği vardır ve boyunca bir iplik yoktur. Bu, yıpranmamak için dikilmesi gereken daha hassas bir kenar oluşturur.

5 Farklı Kot Çeşitleri

Çivit mavisi : Çivit mavisi ile çözgü iplikleri boyanarak çivit mavisi elde edilir ve atkı olarak beyaz çiviler kullanılır. Sonuç olarak, mavi çözgülerin çoğu sağ taraftaki mavidir, kumaş çözülür ve iç kısmı açık mavidir, neredeyse beyaz renktedir.

Likralı Kot Etek,Kot Etek Kombinleri,Kot Etek kombinleri Tesettür,Uzun Kot Etek Kombinleri,Uzun Kot Etek Modelleri,Büyük Beden Kot Etek,

Streç denim : Streç denim, kumaşa bazı katma ve esneklik kazandırmak için spandeks veya başka bir elastik bileşeni örüyor. Stretch stok kot kumaşgenellikle zayıf kotlar için kullanılır.

Ezilmiş denim : Bu tip stok denim kumaş, buruşuk bir görünüme sahip olması için işlemden geçirildi.

Asit yıkama kotu : Bu denim, mermer görünümlü bir görünüm elde etmek için klor ve pomza taşı ile muamele edilir.

Ham denim : Ham veya kuru denim, boyandıktan sonra yıkanmamış kumaştır. Bu daha pürüzlü ve daha sert bir doku oluşturur.

Denim Alırken Nelere Bakmalı?

Denim ürünü alırken göz önünde bulundurulması gereken çok şey var.

Fit. Denim, özellikle denim jeanlere gelince, çeşitli uyumlarla gelir. Geniş bacaklı kot pantolon, düz bacaklı kot pantolon, dar kesim ve daha fazlası gibi seçenekler var. Farklı kot stilleri, 1960’lardaki işaret fişekleri gibi, farklı zamanlarda trend oluyor, ancak her zaman stili satın almalı ve size en iyi şekilde uymalısınız.

Yıkayın. Mavi kot  için standart olmakla birlikte, satın alabileceğiniz birkaç yıkama ve kot renkleri vardır. Sıkıntılı parti kot pantolon , genellikle moda olan, onlara giyilen bir kaliteye sahiptir. Koyu renkli yıkama kotları zayıflama eğilimindedir, ancak boya da transfer edilebilir, bu nedenle hafif eşyalarla yıkarken veya giyerken dikkatli olun. Hafif yıkama kotları hoş bir açık mavi, siyah kotlar ve gri kotlar sofistike seçimlerdir. Ayrıca stok denim kumaş ceket ve denim şortları farklı yıkamalarda bulabilirsiniz.

Rise. Yükseliş, bel kemerinin bir çift stok kot kumaş üstüne düştüğü anlamına gelir. Yüksek katlı, orta katlı ve düşük katlı kotların hepsi mevcut ve seçenek sadece aradığınız stile bağlı. Yüksek artış genellikle doğal belin üstüne veya üstüne düşer. Orta yükselme en yaygın olanıdır ve belin biraz altına düşer. Alçak ya da kalça tutucu kalçalar boyunca dinlenir.

Döşemelik Kot Kumaşı,Likralı Kot Kumaş Fiyatları,Parça kot kumaş satanlar,Kiloluk kot kumaş fiyatları,Kilo ile kot kumaşı,Likralı Kot kumaşı,Ucuz kot kumaşı,Yıkanmış Denim kumaş,Yarım top kot kumaş alan,yarım toplar halinde kot kumaş alanlar,yarım top kumaşlar nereye satılır,yarım top denim kumaş alan,yarım top kumaş satın alan yerler,kullanılmış top kumaş alanlar,

Kumaş Bakım Rehberi: Denim İçin Nasıl Bakım Yapılır?

Stok Denim kumaşınızı veya parçanızı yıkamadan önce bakım talimatlarına dikkatlice bakın. Çoğu indigo boyası yıkamada transfer olabilir, bu nedenle ilk yıkamada kotu aynı renklerle veya tek başına yıkadığınızdan emin olun.

Kotu orta ila normal devirde soğuk suyla yıkayın. Denim kurutucuya konulabilir ve orta sıcaklıkta kurutulmalıdır. Bununla birlikte, denim ürününüzün ömrünü uzatmak için kuruması ve sadece birkaç aşınmadan sonra yıkanması gerekir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!