Şönil Kumaş Nedir? Kumaş Nereye Satarım?

Şönil kumaş alanlar en popüler yüksek kaliteli döşeme malzemelerinden biridir, çok pratik ve dayanıklıdır, çeşitli mobilya tasarımları oluşturmak için vazgeçilmezdir.

ŞÖNİL

Şönil en popüler yüksek kaliteli döşeme malzemelerinden biridir, çok pratik ve dayanıklıdır,

Toplu kumaş alanlar. Çeşitli mobilya tasarımları yaratmak için vazgeçilmezdir. Şönil 200 yılı aşkın bir süredir mobilya endüstrisinde kullanılmaktadır. Şönil olarak tanımladığımız kumaş daha çok jakarlı tezgahlarda üretilmektedir. Şönil, yapısında bir veya daha fazla şönil ipliği bulunan jakarlı kumaşlardır.

Şönil iplik alanlar daha sonra bir spiral içinde bükülen iki güçlü iplik arasındaki villusların örülmesiyle oluşturulur, bu nedenle iplik neredeyse uzamaz hale gelir ve kumaşın genel yapısına iyi uyum sağlar. Dıştan, tüylü bir tırtıl gibi görünüyor, dolayısıyla adı.

KUMAŞ SATIN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Parti kumaş satın alan yerler. Şönil ipliğin kabarıklığı, kumaşa özel bir yumuşaklık, sakin ve rahat bir görünüm kazandırır. Bu etki, şekillendirilmiş bir şönil ipliğe sabitlenmiş kısa bir tüy ile yaratılır. Kumaşların çoğu zaten boyanmış ipliklerden yapılır, bu kumaşların renk deseni bu şekilde oluşturulur ve renklendirmeleri, kumaşın tamamı boyandığından daha uzun sürer. Şönilin önemli bir avantajı, kadifeden çok daha geniş bir renk yelpazesinde üretilebilmesidir. Şönil ipliği, jakar ve goblen ile birlikte kullanılabilir ve sonuçta asil, çekici, modaya uygun ve modern bir kumaş elde edilir. Tüketici nitelikleri açısından, sentetik elyafların varlığı nedeniyle yüksek aşınma direncine sahiptir.

Toptan kumaş alan yerler. Şönilin en önemli özelliği, üretiminde kullanılan şönil ipliği sayısının yanı sıra birim alan ağırlığı ve dokumanın yoğunluğudur. Şönillerin teknik özellikleri – mukavemet, aşınma direnci, renk haslığı – oldukça yüksektir ve gereksinimleri ve standartları tam olarak karşılar. Çevresel özellikler açısından, doğal bileşenler olduğu için kumaş goblene yakındır.

Parti şönil kumaş satın alan,stok şönil kumaş,spot şönil kumaş,kiloyla şönil kumaş,kilo ile şönil kumaş,parça şönil kumaş,

Spot kumaş nereye satarım. Şönillerin kumaş satın alanlar pazarındaki popülaritesi, dayanıklılık, çevre dostu olma ve çeşitli tasarımlar nedeniyle her geçen gün artmaktadır. Ve şönilden yapılmış döşemeli mobilyalar, iç mekana bir peri masalı, yumuşaklık, hassasiyet ve rahatlık duygusu getiriyor.

POLYESTER, SPANDEX, LİKRA ve POLİAMİT

4 tip sentetik kumaş – çoğunlukla “ek karışımlı kumaşlar” olarak kullanılır. Bu kumaşlar, ürünlerin görünümünü, kullanım ömrünü, elastikiyetini ve mukavemetini iyileştirmek için doğal liflerle karıştırılır.

Kumaş parçası nereye satılır? %15-20’den fazla sentetik içermeyen kumaşları tercih edin, aksi takdirde siz, özellikle de cildiniz oldukça rahatsız hissedeceksiniz. Giysilerin bileşiminde bulunan sentetik liflerin büyük bir yüzdesi, özellikle hassas ciltli kişilerde ve çocuklarda sıklıkla alerjiye neden olur.

BAKIM ÖNERİLERİ:

Parti şönil kumaş satın alan,stok şönil kumaş,spot şönil kumaş,kiloyla şönil kumaş,kilo ile şönil kumaş,parça şönil kumaş,

– Elektrikli süpürge ile kuru temizleme. Sabunlu suyla nemlendirilmiş yumuşak bir sünger veya bezle temizlenebilir

– Ağartıcı kullanmayınız, solvent kullanmayınız.

– Sert fırçalı cihazları temizlerken kullanmayınız.

– Isıtıcıların yakınında saklamayın

– Yıkamayın

– Ütülemeyin

– Direkt güneş ışığı altında bırakmayınız. Temizledikten sonra tamamen kuruyana kadar kullanmayınız.

Kumaş

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!