Son Dakika Banyo Trendleri Banyo Modelleri Lavabo Modelleri

2021 banyo modelleri,Banyo Modelleri,Fayanssız banyo modelleri,VitrA banyo modelleri,2020 banyo modelleri,Döşenmiş banyo modelleri,Modern banyo modelleri,Küçük banyo Fikirleri,Modern banyo Modelleri 2019,2 metrekare banyo Modelleri,Küçük banyo modelleri 2019,Resimli banyo modelleri

Son Dakika Banyo Trendleri Banyo Modelleri

2020 kumaş alan daha önce hiç olmadığı kadar gençleşmek için bir alan olarak banyoya dönmemizi gördü. Zindeliğin gücünü kullanmak için banyoların alanını sıcaklık ve sığınakla kucakladık.

Evlerimizin yenilenen tüm enerjisiyle, 2021 banyo trendlerinin hem anında hem de uzun vadede gençleşmenin gücü fikrini desteklemesini bekliyoruz.

Bunlar, belirli bir sıra dışında, bu yılki yeni banyoları şekillendiren trendler.

Uzun vadeli değer sunar

Şu anda, her şeyden önce, Avustralyalı yenilikçiler yatırımlarını zaman içinde yararlılığa odaklanarak korumak istiyorlar.

Açık alanlar, geniş ve erişilebilir duşlar ve aşırı yüksek tuvaletler düşünüyorlar. Yıl ilerledikçe sensörlü tuvalet sifonu düğmeleri ve  kullanmaya doğru bir kayma var – sadece evde hijyene odaklanmanın artması nedeniyle değil, aynı zamanda ihtiyaçlar değiştikçe uzun vadeli erişilebilirlik de.

BANYO MODELLERİ Sıcak  bir konu

2020’de ortaya çıkan bir trend olan bu yıl, daha fazla insanın tap yazılımlarına kişisel bir yaklaşım benimsediğini görecek. Avustralyalılar banyodaki geleneksel olmayan renklere daha alıştıkça doğal yüzeyler artıyor.

Yaşayan rustik bronz veya eskitme pirinç gibi zamanla doğal olarak lekelenen, eskimiş ve çok sevilen bir musluk görünümü veren, ancak herhangi bir kalite veya işlevsellik kaybı olmaksızın eski yüzeyler.

Fırçalanmış  nikel, aynı zamanda 1 numaralı renk seçimine bir seferde bir mikser dokunuşuyla girerek, düz konuşan krom için güçlü rakiplerdir.

Sıcak, soğuk tonlarda

Yenileme ve rahatlama fikri mütevazı aile banyosunu yükseltti ve Avustralyalılar son modern banyolarda temelden uzaklaşıyor. Güzel ve sıcak tonları, topraksı, taş renklerine yakın bir şeyi seçiyoruz.

Bu tonları griden biraz daha sıcak düşünün, gençleşme trendi ve zindelik gücü için idealdirler.

Sürpriz değil …

Salgının bize sağlığın evde başladığını ve banyoda sağlıklı bir evin başladığını hatırlatması. Yıkama ve kurutma işlevi sunan entegre bide ile Akıllı Tuvaletlere ilgi artıyor.

Tüm hijyenik seçeneklerin uzaktan kumandaya ihtiyacı yoktur. Kanalsız tuvalet teknolojisi ve atıkları anında yok eden yenilikçi yüzeyler de akılda kalıyor. Benzer şekilde, havalimanında görebileceğinize benzer sensörlü  yıkama panelleri gibi eller serbest çözümler, evin hijyen faktörüne katkıda bulunmaya başlayacaktır.

BANYO YENİLEME İNCELİKLERİ BANYO AKSESUARLARI

Süpürgelik

Yaz, yılın göz alıcı renklerle dolu çok güzel bir zamanı ve bu renklerin yeni tadilat ve tadilatlarda duyuları çektiğini gördük. Renkle deneme fikri bir kaçınızı korkutabilir, özellikle akla gelen ilk palet 1970’lerin pastel pembeleri ve yeşilleri ise, sizi orada suçlamıyoruz! Yine de sizi burada hayal kırıklığına uğratmıyoruz, uzun ömür ve stille gelen hafif ve cesur renk şemaları var.

Bu renklerin göze çarpmasına izin vermek anahtardır, canlı renklerle bu onlar için kolay hale gelir, ancak aşırı yüklenmemeleri çok önemlidir. Bu güzel mozaikle görüldüğü gibi duvar karosu, kömür zemini ile eşleştirilmiştir, aşağıdaki fotoğrafta bile mavinin sıçramasının güçlenmediğini görebilirsiniz, ancak bu yaz için mükemmel bir göze çarpmaktadır.

Işık anahtarları

Hala çoğunlukla işlevsel olarak görülüyor ve çoğu zaman bir yenilemede önceliğe sahip. Standart beyaz oluşturucu anahtarlarında herhangi bir sorun olmasa da, daha ayrıntılı tasarımlar memnuniyetle karşılanmaktadır. Üreticilerin ve tasarımcının sınırları zorlayarak şık ve şık ürünler yaratmasıyla. Örnek olarak antika görünümlü pirinç anahtarlar, dönem evlerine harika bir ektir.

Cam anahtarlar, özellikle çağdaş evlerde giderek daha popüler hale geliyor. İç mekanınıza uyacak şekilde farklı renk ve kaplamalara sahiptirler.

Harç rengi

Fayans seçimine genellikle özenli bir şekilde bakılır, ancak harç rengine çok fazla düşünülmez. Bu genellikle inşaatçıya veya kiremitçiye bırakılan bir karardır. Genellikle, harç karoların rengine uyacak şekilde seçilmelidir, böylece göze çarpmaz ve döşeme sürekliliğini görsel olarak bozmaz.

Diğer durumlarda, kiremitli bir alana kontrast ve desenler getirmek için harç kullanılabilir. Beyaz metro karolarına karşı koyu bir harç, banyonun bir özellik duvarı olarak güçlü bir eğilimdir. Sadece ilgi çekmekle kalmaz, bakımı zamanla rengini değiştirebilen beyaz harçtan daha kolaydır.

Çok renkli kiremitli bir alanda da harç, renklerden biriyle eşleşebilir veya karoların oluşturduğu deseni daha iyi geliştirmek için zıt bir gölge olabilir.

Makyaj üstü malzemenin pratikliği

Koyu renkler bir banyoda tabu haline geliyordu, bunun nedeni muhtemelen aile banyolarının küçülmeye başlaması ve daha fazla ensüitlerin tanıtılmasıydı. Şimdi trend, daha koyu tonlardan yararlanabilecek daha büyük banyolara doğru ilerliyor. Daha koyu tonlar yer döşemeleri, zarif dolaplar, mat siyah armatürler ve aksesuarlar ve boyalı vurgulu duvarlardan kaynaklanmaya başlıyor ve bu tarzın yeni bir yıl trendi olarak burada yer almasını seviyoruz.

Benim çocukluk o banyo hatırlıyorum gibi açıklık sanmıyorum, siyah banyo siyah bir siyahına sahip ailem hatırlama o bir dönüş yapacak! Bir yığın siyah fayans ve mat siyah bir küvet sipariş etmenizi söylemiyoruz, daha koyu tonları kucaklamanın daha yaratıcı yolları var ve bu siyahlar ve grilerle sınırlı değil; banyo ve ev iç tasarımlarımızda bu yaz muhtemelen en sıcak renk lacivert. 

Eviniz ve banyonuz için pek çok seçenek olduğuna inanıyoruz ve yine de yeterince alamadığımız bir fikir, aşağıda gösterilen kare karolarıdır, koyu tonlarda bu gerçekten banyonuzun kahraman parçası olabilir.

Girişlerde veya koridorlarda depolama

Girişler büyüyor ve giderek daha güçlü bir görsel ifade oluşturmak için tasarlanıyor. Evinize girer girmez kendinizi iyi hissetmeniz önemliyken, girişinizi işlevsel bir alan olarak düşünmek de çok önemlidir. Evinize girdiğinizde el çantanızı veya paltonuzu düşürmek, ayakkabılarınızı çıkarmak, anahtarlarınızı ve güneş gözlüğünüzü bırakmak isteyebilirsiniz. İyi girişler, hem pratiklik hem de görünüm açısından ihtiyaçlarınızı karşılayanlardır.

Tüm girişler kendi başlarına oda değildir. Genellikle, diğer alanlara açık olan sınırlı alanlardır. Ayakkabıları, anahtarları ve diğer süs eşyalarını alabilen dar dolaplarla depolamayı en üst düzeye çıkarın. Bitişik odaların cilalarıyla uyumlu malzemeler seçin ve mekanınızı vazo, sanat eseri, masa lambası, ayna gibi ilgili dekoratif öğelerle süsleyin.

Uzun ve dar bir giriş, hiçbir şey için fazla yer bırakmaz. Bununla birlikte, inşa ederken, standart bir duvarın aksine, boydan boya gizli dolaplara yerleştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu numara, görsel olarak aşırı yüklenmeden temel depolama alanı sağlayacaktır.

BU ARADA KUMAŞ ÇEŞİTLERİ BURADAN BAKINIZ. www.kumas.org

Yorum Yap