Şifon Kumaş

Şifon Kumaş
Şifon Kumaş

Şifon kumaş türleri ve tipleri

Şifon – bir düz dokuma ile ipek veya bileşik liflerden oluşan bir ince kumaş. Bu boya çok sert bir halde bükülmüş olabilir. Araç-gereç ve kaprisli dikişler. Pürüzsüz ve hafifçe, onun sahibinin tüm avantajlarını vurgulayan süzmüştür süzülüyor. Ürünün kenarlarını işlemek için kağıdın ince bir tabakaya dikkat etmek isterim, daha sonrasında yavaş ve düzgün bir şekilde yanıp söner.

Şifon Kumaş
Şifon Kumaş

Şifonlar anda güzel ve kaprisli madde. Avantajlarla hafifçe kumaş alanlar ve zarafet veren zarif ve güzel biçim kırışıklıklar, eşit. Bez dokunuşa sahip renkli iyi asmak, rahat ve keyifli olabilir, higroskopik, bu alerjiye niçin olmaz. Yani şifon parçası alanlar çok popülerdir ve mutlaka bir iç tasarımında kullanılır. Dokuda bir operasyon için ona bakılmak, kaynaklanmak.

Şifon kullanımı

Şifon çamaşır renklerinin kafi geniş bir aralıkta yapılır. Şifon kumaş alan çevirisi bayram giyimi, akşam ve gelinlik dikmek. Onun gündelik dolap için etek, ve eşarplar ve şallar. Bir bezle birle birleştirerek birleştirerek, dekoratif durumlarda oluşturmayı. Polyester ve viskoz madde dikişleri için kullanılır. Tasarımın çalışır şifon kumaş ustaca kürk, deri, pamuk, keten ile kombine. Işık ve havadar şifon perdeler oda benzersiz ve sofistike sevecek.

Şifon uygulamaları işletme kurallarına uyulmasını gerektirir. Yalnız elde yıkama resim şeyleri viskoz, – madde bileşik liflerden yapılmış. Onları bastırma ıslaklığını çok kırılgan lifleri zarar vermemeye dikkat etmek. Şifon naturel ipek ilam mevcudiyeti, ancak bu klor içeren maddeler ile ağartılmış edilemez. Pamuklu parça şifon alan suyla kalmalıdır. İçin polyesterden mamul kumaşların makinede az ısıtılarak hassas Yıkama devrinin, en çok fakat Tercih edilen ucuz kumaş elle “ipek” paneli olabilir.

Şifon Kumaş
Şifon Kumaş

Şifon  ince hafif, saydam kumaş iyi fırfırlar: kumaşların çok çeşitli dekoratif elemanlar oluşturma, dikiş uygulama bulur. Malzeme iç dekorasyonu, dikiş perdeler, perdeler ve öteki dağıtım için de kullanılır. İpek, pamuk, viskoz, polyester gibi naturel ve bileşik elyaftan iplikler. Kumaş ve bunlardan özel dikkat gerektirir. Sadece ipek kumaş ısı oranı.

Şifon Üretimi

Polyester naylondan suni ettik elyafların Ortaya çıkmasından Önce dogal ipek ipliklerden Yapılmıştır. Buna göre böyle Bir malzemenin Fiyatı çok yüksekti ettik giyim değildi. Sadece bileşik hammaddelerin çıkmasından sonra, sifon  dayanıklılık ‘ettik düşük maliyetle karakterize edilen sentetik liflerden üretilmeye başlandı.

Kumaş naturel ipek, moda tasarımcıları ve naturel ipek, şirket, oluşturmaya naturel ipek tasarım ve düğün giysileri keçeleşme gerçekleştiren sanatçılar, uzmanlar tiyatro atölyeleri ve restorasyon dijital baskı gerçekleştirirken organik ipek batik fabrikaları boyalı, sanatçılar ve tasarımcılar için tasarlanmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın