Seri Sonu Kot Alanlar

Seri sonu kot alan,seri sonu kot satın alanlar,seri sonu kot pantolon alan,sezon sonu kot alan,sezondan kalan kotları alanlar,seri sonu parti kumaş alanlar,

Kot kumaş alanlar. İlginç bir gerçek, kumaşın adı:

Kot nedir? Çoğu zaman, dimi örgü ile yoğun ve kabadır. Bu dokuma, dayanıklı kot yapmak için kullanılır – kumaş, çapraz bir yara izinde net bir rahatlama ile elde edilir.

    Denim, çoğunlukla pamuktan, bazen de az miktarda sentetik elyafın eklenmesiyle yapılır. Böyle bir kumaşı boyamak için doğal bir boya – indigo veya çeşitli yapay boyalar kullanabilirsiniz. Bundan sonra, doğal olarak kaynatılır – bu nedenle boya kumaşa iyi oturur.

PARÇA KOT SATIN ALANLAR… 0536 336 43 43

Lacivert Kot Erkek, Koyu Lacivert Kot Pantolon, Lacivert Kot Pantolon Kadın, Koyu Lacivert Kot Kadın, Koyu Lacivert Kot Pantolon Erkek, Lacivert kot pantolon kombinleri, Koyu lacivert kot pantolon üstüne ne giyilir, Koyu lacivert mom jean

Klasik mavi kot pantolon iki renkte pamuklu ipliklerden yapılır – mavi ve beyaz. Bu nedenle kotların ön yüzü mavi, atkı yüzü beyazdır. Bu, kotun kaynatma ve diğer işleme süreçleri sırasında renk değiştirmesini sağlar.

Denim türleri nelerdir ve birbirlerinden nasıl farklıdırlar?

   Her biri bir dizi özelliğe sahip birkaç kot pantolon türü vardır:

Kırık dimi. Kumaş üzerindeki bir süs yardımıyla diğer türlerden ayırt edebilirsiniz – buna “balıksırtı” da denir.

Bu, tamamen tek renkte boyanmış en ucuz denim pamuklu kumaş türüdür.

Örneğin bir gömlek veya yazlık elbise dikmek için kullanılabilen hafif bir kottur.

Uzatmak. Malzemenin daha esnek olmasını sağlayan böyle bir kumaşın bileşimine elastan eklenir.

KOT PARÇASI ALANLAR…

Ekru. Bu malzeme renk olarak doğal pamuğa benzer ve boyanmaz.

Denim ayrıca yoğunluğa göre değişir. Türkiye’de ve tüm dünyada (m2) başına ons ( OZ)  cinsinden ölçülür –  bir yardın 90 cm’den az olduğu dikkate alınmalıdır genel olarak denim ve kumaşların yoğunluğu metrekare başına gram olarak ölçülür. (g/m²)

TOP BAŞI KOT ALANLAR…

   Kotların yoğunluğu 4 onstan ( 113 g / m²) başlar – bu yoğunluğa sahip bir malzeme hafif giysiler ve gömlekler dikmek için kullanılır. Ceketler, yağmurluklar, şapkalar ve tabii ki pantolonlar 10 ( 285 g/m²) ila 14 ons ( 397 g/m²) yoğunluğa sahip kumaştan dikilir.

Denim kumaş, Denim Kumaş Fiyatları, Pantolonluk Kot Kumaş, Likralı Kot Kumaş Fiyatları, Likralı Kot kumaşı, Denim kumaş Nedir, Ham kot Kumaş, Denim Kumaş Çeşitleri,

Jeans günümüzün en popüler kumaşlarından biridir. Bir yüzyıldan fazla bir süredir gezegeni geziyor ve kot pantolonlar olduğu gibi en popüler giyim türü olmaya devam ediyor. Artık kotlar sadece pantolon dikmek için kullanılmıyor. Kumaş çeşitliliği ve üretim teknolojileri, bu malzemeden şapka, ince gömlek, hafif yazlık pantolon, elbise ve kısa şort dikmeyi mümkün kılar. Çanta dikimi ve ev tekstili için de kullanılır. Genellikle kot süslemeli ayakkabılar bulabilirsiniz.

METRE ÜSTÜ KOT ALANLAR…

Jeanlerin neredeyse hiç eksisi yok. Bazen malzeme kaba ve sert olabilir. Ancak doğrudan kumaşın yoğunluğuna bağlıdır.

METRAJ KUMAŞ ALANLAR…

  Denimin kesilmeden önce çözülmesi ZORUNLUDUR. Kumaş sökme, kumaşın dikim ve giyme sırasında çekmesini önlemek için uygulanan bir yaş-ısıl işlemdir. Kumaş yıkandıktan sonra büzülür ve tekrar tekrar giyildikten sonra bu etki kaybolur.

  Ayrıca, kot dökülme eğilimi gösterir, ancak bu, kumaş kaynatıldığında da ortadan kalkar.

SERİ SONU KUMAŞ ALANLAR… 0536 336 43 43

Jean bakımı nasıl yapılır?

  Herhangi bir malzemenin uygun bakımı, ömrünü uzatmanıza izin verir. Jeans bir istisna değildir. Onunla ilgilenmek için birkaç kural var:

Kot pantolon kumaşı nasıl olmalı? Kot pantolon hangi kumaştan yapılır? En iyi pantolon kumaşı nedir? Kot mu jean mi? Kot pantolon hangi kumaştan yapılır?,Kot pantolon kumaşı nasıl olmalı,En iyi pantolon kumaşı nedir,Kot kumaşı nasıl yapılır,

Diğer şeylerden, özellikle hafif olanlardan ayrı yıkamak daha iyidir – malzeme dökülebilir.

Elde yıkamayı kullanın veya “Hassas yıkama” modunu seçin.

Doğal koşullarda kurutun.

Malzemeyi fazla kurutmamak için ıslakken ütülemek daha iyidir.

Kumaş alanlar vakumlu torbalarda saklamayın – hava eksikliği mantarlara neden olabilir.

Yorum Yap