Sarı Renk Gabardin

sarı renk gabardin sarı renk likralı gabardin sarı gabardin kumaş sarı renk kumaşlar

Gabardin üretimi

Kumaş alanlar dokuma kumaşlar için temel dokuma türlerinden biridir. Bu örgü aynı zamanda yaygın olarak dimi veya dimi olarak da adlandırılır. Atkı ipliği bir çözgü ipliğinin altından geçer ve daha sonra birkaç çözgü ipliği üzerinden yönlendirilir. Bir sonraki atkı ipliği, aynı desen kullanılarak çözgü iplikleriyle iç içe örülür.

PARÇA GABARDİN ALAN

kışlık spot kumaşçılar,kışlık spot kumaş alan, kışlık spot kumaş alanlar, spot elbise kumaşı alanlar,spot kot kumaş satın alanlar,spot gabardin kumaş alan yerler,spot penye kumaş satanlar,spot kot satanlar,spot kumaş satanlar,spot viskon kumaş satanlar,spot sandy kumaş,İstanbul spot kumaşçılar,adana spot kumaşçılar,çorlu spot kumaşçılar,Çerkezköy spot kumaşçılar,yazlık spot kumaş,spot kumaş nereye satarım,

Bununla birlikte, bu modelde yana ve yukarı doğru ofset bir çözgü ipliği vardır. Bu, bu dimi dokumanın farklı iplikleri veya varyantları ile değiştirilebilen eğimli, çapraz bir desen oluşturur. Örneğin, çapraz desen sol üstten sağ alta doğru ilerliyorsa, bu sözde desendir.

Nadir varyantlarda, saten dokumada gabardin de dokunur. Atkı iplikleri birinden değil, çözgü ipliğinin altında en az iki veya daha fazla çözgü ipliğinden çekilir. Paralel atkı iplikleri kumaşın üst kısmında baskın olarak kumaşa kadifemsi bir parlaklık verir.

LİKRALI GABARDİN

Kullanılan kamgarn kumaşın karakteristik özellikleri

İplik olarak çeşitli varyantlar kullanılabilir. Gabardin üretmek için genellikle pamuk, yarı yün ve sentetik liflerle karışık yün kullanılır. Kamgarn iplik, pürüzsüz bir yüzeye sahip eğrilmiş ipliktir. Ham yün, elyaf parçalarını ve yabancı maddeleri çıkarmak için işlenmeden önce tarandığından özellikle yüksek kaliteli bir ipliktir. Bu işlemden sonra, baz kumaş, liflerin paralel hizalanması için birkaç kez gerilir ve taranır. Bu işlemden sonra elyaf eğrilir.

PARTİ GABARDİN ALANLAR

oranj kumaş satan, oranj kumaş alanlar,rüyada oranj kumaş görmek,rüyada oranj elbise görmek, oranj gabardin kumaş satanlar, oranj alpaka kumaş, oranj elbiselik kumaş, oranj saten kumaş, oranj sandy kumaş, oranj döşemelik kumaş, oranj nevresimlik kumaş, oranj kanvas kumaş, oranj gömleklik kumaş, oranj takım elbise kumaşı, oranj likralı kumaş, oranj kumaş alanlar, oranj parça kumaş,parça oranj kumaş, oranj kumaş alan,kiloluk oranj kumaş,

Değiştirilen iplik farklı renklerde de kullanılabilir. Atkı iplikleri ve çözgü iplikleri genellikle farklı renktedir. Atkı ipliğinin yüzeye ne kadar hakim olduğuna bağlı olarak kumaşın ön yüzeyindeki boyamadan sorumludur. Kumaşın arkası bu durumda esas olarak çözgü ipliklerinin rengindedir.

Gabardin özellikleri ve kullanımları

Gabardin çok dik bir dimi derece gösterir. Çözgü iplikleri sıkıca gergin. Kumaşın yoğunluğu onu güçlü ve dayanıklı kılar. Takım elbiseler, paltolar, spor pantolonlar veya elbiseler bu nedenle genellikle bu kumaştan yapılır. Bununla birlikte, gabardin, metre bazında akla gelebilecek tüm varyasyonlarda da sunulmaktadır. Gabardin genellikle bitirilir. Bu incelik kumaşı daha dayanıklı hale getirir.

SPOT GABARDİN SATIN ALAN

Gabardin Streç Yün – Sarı

Parça Gabardin çok esnek bir örtüye sahip güzel bir kumaştır. Kumaş, içinde biraz streç olan yün ve polyesterden oluşur. Bu Gabardin oldukça incedir ve bu, kumaşı örneğin güzel yazlık pantolonlar veya etekler yapmaya uygun hale getirir. Kumaşı teninizde yumuşacık yapan yün içerdiği için de rahattır. Yünün bir diğer avantajı da her mevsim giyilebilir olmasıdır. Kışın güzel ve sıcaktır ve yazın kumaş nefes alabilir. Ayrıca kırışıklıklar oluşacak, ancak herhangi bir çaba harcamadan hızla kaybolacaktır. Bu kumaştan yapılmış bir giysi büyük rahatlık sağlar!

Kalite:  Polyester-Yün-Elastan (%52 -%43 -%5)

Genişlik:  150 cm

Ağırlık:  192 g/m2

Kumaş alan.

GABARDİN KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR… 0536 336 43 43

Yorum Yap