Şanel Kumaş Kalın mı?

şanel kumaş satan,şanel kumaş satan yerler,toptan şanel kumaş,parça şanel kumaş,şanel kumaş nereden alınır,

Kumaş satın alanlar. Birçok teklif ile ürünün gramajı belirtilir, ürünlerimizle bu değeri hem tek tek ürün sayfalarında hem de katalogda bulabilirsiniz. Ama, bu tam olarak ne demek oluyor? Ve bu bilgi farklı ürünleri karşılaştırmak için iyi mi?

ŞANEL KUMAŞ: 320g/m² ila 500g/m² ARALIĞINDA.

şanel kumaş tüvit kumaş
şanel kumaş tüvit kumaş

Temel ağırlık g/m² olarak verilmiştir – değer size malzemenin bir metrekaresinin ne kadar ağır olduğunu gösterir. Bununla birlikte, bu değeri meşhur altın skalasına koymamalısınız: Özellikle pamuk çok fazla nemi hızla emer, böylece ağırlık tekrar tekrar hafifçe değişir.

ŞANEL KUMAŞ FİYATI: 0536 336 43 43

Temel ağırlık = kumaşın “kalınlığı”?

Temel ağırlık genellikle kumaşın ne kadar “kalın” olduğuna dair bir kılavuz olarak alınır. Kaba bir kılavuz olarak, bu bilgi oldukça faydalıdır, her şeyden önce ağırlık belirli ürünler için belirli değerlerin altına düşmemelidir – 140g/m²’lik bir tişört sadece itfaiyede temizlik bezi için iyidir, ancak kesinlikle değil iş kıyafeti olarak.

Ancak burada da bir püf noktası var: Bir malzemenin daha kalın mı yoksa daha ince mi göründüğü, kumaşın nasıl dokunduğuna veya örüldüğüne de bağlıdır. Temel ağırlık genellikle aynı olmasına rağmen, polo gömlekler genellikle T-shirtlerden çok daha kalın görünür. Bunun nedeni basittir: Tişörtler nispeten sıkı bir jarse dokuma ile yapılırken, polo gömlek kumaşı genellikle malzemeye daha fazla hacim veren çok daha “açık” bir pike dokuma ile yapılır. Ve bunlar sayısız bağlama türünden ve varyantından sadece ikisi.

TOPTAN ŞANEL KUMAŞ SATAN YERLER.

Yüksek değer, yüksek kalite?

Tüvit kumaş satanlar, Tüvit kumaş satan, Tüvit kumaş toptancısı, Tüvit kumaş satıcısı, Tüvit kumaş nerede satılır, Tüvit kumaş fiyatları,toptan Tüvit kumaş, Buklet kumaş satan yerler, Buklet kumaş satıcısı, Buklet kumaş alanlar, Buklet kumaş toptancıları, Buklet kumaş nerede satılır,

Öte yandan, yüksek gramajdan (tekstil endüstrisindeki teknik terim) iyi kalite çıkarımına yardımcı olmaz. Çünkü ağırlık yalnızca bir malzemenin ne kadar ağır olduğunu söyler – gerçekte içinde ne olduğunu değil. Ve değer, kesim ve işleme hakkında hiçbir şey söylemez.

Ancak bazı ürünler için gramaj gerçekten önemlidir. 340g/m²’lik bir sweatshirt, 280g/m²’lik bir sweatshirt’ten belirgin şekilde daha sıcaktır. Diğer ürünlerde ise durum tam tersi: Yaz ortasında 240g/m² kalın bir tişörtün keyfini uzun süre çıkaramayacaksınız.

CHANEL KUMAŞ: 390g/m² ila 450g/m²

ŞANEL KUMAŞ: 390g/m² ila 500g/m²

Tişörtler ve polo gömlekler: 190g/m² ila 220g/m²

( Tişörtlerimiz ve pololarımız 220g/m²’dir)

Sweatshirt ve kapüşonlu sweatshirtler: 300g/m² ila 350g/m²

(Ekibimiz sweatshirt ve kapüşonlu sweatshirt: 350g/m²)

Polar ceketler: 300g/m² ila 350g/m²

( ekipimizin polar ceketi: 320g/m²)

Softshell ceket: Amaca bağlı olarak 200g/m² ila 350g/m²

(Ekibimiz ceket: 320g/m²)

Servis gömlekleri: 115g /m² ila 130g/m²

ŞANEL KUMAŞ SATAN YERLER: 0536 336 43 43

PARTİ KUMAŞ ALANLAR.

Şanel kumaş toptancıları,Zeytinburnu şanel kumaş,İstanbul şanel kumaş,bursa şanel kumaş,denizli şaneş kumaş,Çerkezköy şanel kumaş,Maraş şanel kumaş,İzmir şanel kumaş,

Sonuç: Temel ağırlık g/m², seçim yaparken birçok kriterden biridir, ancak tek başına alındığında yalnızca sınırlı bir önemi vardır. Ve teknik özellikler zaten en önemli kriterin yerini alamaz: kişisel kullanım rahatlığı!

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!