Rüyada Siyah Kumaş Görmek

Rüyada elbiselik kumaş görmek ne demek,Rüyada beyaz kumaş görmek ne anlama gelir,Rüyada siyah renk görmek ne anlama gelir,Rüyada mor kumaş görmek ne demek,Rüyada siyah kumaş Görmek diyanet,Rüyada mavi kumaş görmek diyanet,Rüyada kumaş topu görmek diyanet,Rüyada siyah kumaş almak,Rüyada top kumaş Görmek,Rüyada kumaş parçaları Görmek,Rüyada elbiselik Kumaş Görmek,Rüyada rengarenk kumaşlar görmek,

KUMAŞ SATIN ALIYORUM  – KUMAŞ PARÇASI ALINIR – KİLO İLE KUMAŞ… Rüyanızdaki siyah  bazı durumlarda esnekliğinizi gösterir. Duygusal ve psikolojik dünyanızı algılamakta zorluk yaşıyorsunuz. Durmalı ve eylemlerinizi düşünmelisiniz. Kumaş alan. Bu rüya, güvensizliklerinizi ve kabul edilmeme korkularınızı ifade eder. Bir kızın/oğlanın dikkatini çekmen gerekiyor. Bu rüyadaki siyah  kendi öz kimliğiniz ve bireysellik duygunuz hakkında kafa karışıklığı için bir metafordur. Bazı duygusal ihtiyaçları karşılamaya çalışıyor olabilirsiniz. Gerçekte kim olduğunuz olmayabilir, gösterişli bir yaşam tarzına çekiliyorsunuz. Rüya koruma veya şans anlamına gelir. Dinlenmek için bir yer arıyorsunuz.

Kumaş Rüya yorumu

Bir rüyada kumaş satın almak zevk vaat ediyor.

Bir rüyada kumaş ölçmek, önünüzde bir yol olduğu anlamına gelir (daha sonra yolu kumaşın kalitesine, miktarına ve rengine göre değerlendirin). Yoruma bakınız: renkler.

Bir rüyadaki pahalı kumaşlar, iyi bir pozisyon, güvenli bir yaşam, refah, zenginlik, refah, karlı bir yolculuk anlamına gelir.

Bir rüyadaki ucuz ve kaba kumaşlar, yoksulluk, ihtiyaç, sıkıntı, hayal kırıklığı, aşağılanma belirtisidir.

Rüyada kendinize kumaş uygulamak, önemli bir karar vermeniz gerektiği anlamına gelir. Bir rüyada kendinizi pahalı kumaşlara sarmak, zenginlik ve onur belirtisidir.

Rüyada etrafınıza ucuz kumaş sarmak, fakir olacağınız ama aynı zamanda konumundan memnun olacağınız anlamına gelir. Yoruma bakınız: kauçuk, giysi, demir.

İnce kumaş, bazı kötü işlerin bilineceği gerçeğiyle ilgili sıkıntı hayalleri.

Kadife bir rüyada şeref ve zenginlik işaretidir.

Bir rüyada brokar, zenginlik, şöhret, övgü ve güç anlamına gelir.

Peluş kumaş, aldatma veya sahtekarlığın bir işaretidir.

Bir rüyada rulo halinde keten kumaş, iyi bir ekonominin, refahın, karlı bir evliliğin veya iyi bir anlaşmanın işaretidir. Ancak, uzun bir yolculuğa çıkanlar için böyle bir rüya, işteki gecikmelere ve engellere işaret eder. Bir iş gezisine gidiyorsanız, bir rüya size çabalarınızın boşuna olacağını tahmin ediyor.

Bir rüyada bir tuval veya tuval dokumak, hayatınızın süresi anlamına gelir. Çalışmanızı uykunun bitiminden önce bitirdiyseniz, bu nedenle uzun süre yaşamayacaksınız.

Bu rüyanın bir başka anlamı da, dokunan kumaşın, durumunuzun, mülkünüzün bir sembolü olmasıdır. Bir rüyada ne kadar çok örerseniz, refahınız o kadar uzun sürer. Bir rüyadaki dokuma tezgahı, dürüst emekle elde edilen refahı yansıtır. Ancak bir rüyada kırılırsa, o zaman sıkıntılar veya kayıplarla karşılaşacaksınız. İşyerinde bir dokumacı gördüğünüzü hayal ettiyseniz, servette bir artış göreceksiniz veya para alacaksınız.

Bir rüyadaki yünlü kumaş, hassas ve pahalıysa, başkalarının refahını ve saygısını vaat eder. Ancak bir rüyada kıyafetlerinizin üzerindeki kaba bez, hayatınızın zor olacağına ve gelecekte ter ve kanla tanınma veya saygı kazanmanız gerekeceğini tahmin eder.

TAVSİYE YAZI: KAÇ METRE KUMAŞ GİDER HESAPLAMA

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!