Puantiyeli Kumaş Alan Puantiyeli Kumaşlar

Kucuk Puantiyeli Kumaş,Puantiyeli Poplin Kumaş,Puantiyeli Kumaş Elbiselik,Viskon Puantiyeli Kumaş,Küçük puantiyeli Kumaş,Puantiyeli Kumaş Fiyatları,Puantiyeli Döşemelik Kumaş,Kırmızı Puantiyeli Kumaş, Puantiyeli kumaş satan, Puantiyeli kumaş alanlar, Puantiyeli kumaş alan, Puantiyeli satan yerler,kilo ile Puantiyeli kumaş,

Kumaş alan puantiyeli Kumaş Elbiselik,Puantiyeli Viskon Kumaş,Puantiyeli Kumaş Fiyatları,Puantiyeli Poplin Kumaş,Büyük Puantiyeli Kumaş,Puantiyeli Tül Kumaş,Puantiyeli Kumaş Çeşitleri,Renkli Puantiyeli Kumaş.

MERTER ASTAR FİRMALARI. BURSA ASTAR FİRMALARI. İSTANBUL ASTAR ÜRETİCİLERİ. MERTER ASTAR ÜRETENLER.

Puantiyeler ilk bakışta çocukça görünebilir – bu baskı genellikle hem küçük çocuklarda hem de okul öncesi çocuklarda bulunur. Ancak trend, doğru yapılırsa inanılmaz derecede şık ve olgun. İlk günlerden beri favori olan puantiyeler her görünümü süsleyebilir. İleride, lekeli noktaların her zaman moda olduğunu ve öyle kalacağını gösteren kesin kanıt.

ASTAR FİRMALARI

Puantiyeler ve Moda Tasarımcıları, puantiyeleri diğer, bazen çok beklenmedik baskılarla birleştirmeyi önerir. Boyut ve ritim bakımından farklı monofonik çizgilerle kırılan bezelye değişimi iyi görünüyor. Modelin geometrik parçalanması bezelyelerin yuvarlaklığını azaltır ve model çizgilerini vurgular. Kontrast düz kumaş, kural olarak, bezelyeleri bozmaz, ancak yalnızca büyükten küçüğe geçişleri başlatır. Puantiyeli sahadaki çiçek deseni doğal ve uygun görünüyor.

KUMAŞ SATIN ALMAK BİZİM İŞİMİZ… 0536 336 43 43

KUMAŞ ALIMI YAPILIR. Farklı boyutlarda puantiyeli elbise modelleri, figürün ayarlanmasına yardımcı olacaktır. Dikkati sorunlu alanlardan uzaklaştırmak için etek ucunda büyük rakamlar olan seçenekleri seçin. Bel bölgesindeki küçük bir baskı, onu görsel olarak daraltacaktır.

Kıvrımlı kalçaları gizlemek istiyorsanız, puantiyeleri düz kumaştan yapılmış bir etekle birleştiren modelleri tercih edin. Tek renkli bir üst ve “bezelye” etekli versiyon , “elma” ve “ters üçgen” figürlerinin sahiplerine uyacaktır.

Fotoğrafları en son defilelerde sunulan puantiyeli elbise, çoğunlukla nötr bir renk paletine sahip. Kumaş alan koleksiyonunda siyah beyaz modeller sunuyor.

ASTAR KUMAŞ SATANLAR

Kumaş satın alanlar. Yaz koleksiyonunda modeller asimetrik kesime sahip hafif, ağırlıksız kumaşlardan yapılıyor. Kumaş satın alan kadınlar için küçük puantiyeli iç çamaşırı tarzı elbiseler ve hacimli farbalalı ve fener kollu modeller imal etti.

Stiller ve modeller

Defilelerde bezelye baskılı çeşitli güzel elbiseler sunuldu. Sonuçta, her durumda uygun ve her yaştan kadın için uygundur.

Kumaş Parçası satanlar. Aktif, maksatlı kadınların tercihi kalem etek veya güneş ile klasik bir elbise olacaktır. Orta yaşlı bayanlar için, uzun yıllardır modası geçmeyen orta uzunlukta bir A-line modeli uygundur. Fırfırlar, fırfırlar, fırfırlar, görüntüye romantizm getirmeye yardımcı olacaktır.

MERTER ASTAR FİRMALARI

Günlük kullanım için, takılı veya yarı takılı kesimin midi çeşitleri uygundur. Şişman moda kadınları için önerilen boyunduruk üzerinde etekli veya peplumlu modeller , fazla kiloları gizlemeye yardımcı olacaktır.

Modaya uygun bir kıyafet seçerken aşağıdaki tarzlara dikkat etmelisiniz:

KUMAŞ ALANLAR

  • ince askılı korse modelleri;
  • kalem etek, güneş, yarı güneş veya lale ile klasik seçenekler;
  • file, yarı saydam streç, gipür veya organzeden yapılmış kollu seçenekler;
  • etrafı saran etekli, “gode” takozlu, asimetrik alt;
  • hacimli kollu modeller;
  • pratik zemin boyu modeller;
  • genç bayanlar için katmanlı tabanlı seçenekler.

Kumaşlar ve baskılar

Tasarımcılar, puantiyeli normal bir elbisenin yeni renklerle ışıldamasını sağlamak için dokular ve kumaşlarla deneyler yapıyor:

Pamuk, yaz için en iyi çözümdür. Alevli model eğlenceli görünüyor ve ölçülü seçenekler yamuk tarzında sunuluyor.

Yazlık Kumaş Modelleri

PARÇA KUMAŞ SATIN ALINIR. Bir akşam etkinliği için saten uzun bir elbise uygundur. Kumaş kadınsı şekli vurgular ve silüeti dengeler. Beyaz puantiyeli siyaha ek olarak, stilistler daha eğlenceli seçenekler seçmenizi önerir, örneğin saten kumaştan yapılmış kırmızı puantiyeli bir elbise.

Günlük giyimde pratik ve rahat olan trikolar çeşitli şekillerde kullanılmaktadır.

Hafif şifon kumaş alan hassasiyet ve romantizmi birleştirir. Ve ağırlıksızlığı nedeniyle, malzeme küçük veya büyük bezelyelerde çeşitli ürünler oluşturmak için kullanılır.

KUMAŞLARI DEĞERİNDE ALIYORUM… 0536 336 43 43

Bir baskı seçerken, büyük bezelyelerin şok edici göründüğünü, ancak yalnızca ince kızlar için uygun olduğunu dikkate almanız gerekir.

BURSA ASTAR FİRMALARI

Ve küçük puantiyeli model, figürün kusurlarını gizleyebilir, bu nedenle kilolu bayanlar için tavsiye edilir.

Ne ile giyilir?

Böyle bir kıyafetin ne giyileceği sorusu çok yaygındır. Puantiyeli siyah bir elbise veya farklı renkte bir model giydikten sonra, aksesuarlarla aşırıya kaçtıktan sonra görüntüyü kolayca bozabilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!