Poplin Kumaş Alınır. Kumaş Alan.

Poplin. Kumaş açıklaması.

 Bu çift taraflı kumaş, geleneksel keten dokuma ile yapılır, ancak farklı kalibreli ipliklerden yapılır. Taban, ince, pürüzsüz elyaflardan yapılmıştır ve atkı iplikleri, kanvasın hafif nervürlü bir kabartma ile elde edildiğinden çok daha kalındır (bir buçuk, iki kez) ve kabadır. Küçük skardaki poplin incelemeleri burada bulunabilir. Avrupa’yı ve ondan sonra tüm dünyayı fethetmiş olan tuval bugün yatak çarşafları için en çok talep edilen malzeme olmasına rağmen birçok şey için kullanılıyor. Poplin olağanüstü özelliklere sahiptir:

Poplin: bu kumaş nedir ve nasıl kullanılır?

Dokumadaki ilerlemenin bir sonucu olarak ortaya çıkan sentetik kumaşların bolluğuna rağmen, doğal liflerden en iyi ve en popüler kesimler kalmaktadır. Yüzyıllar boyunca, liderliğini geride bırakarak, insanın yaşamın her kesimine eşlik ettiler. Üstelik hak ediyor, çünkü bütün erdemlerde sentetikler pamukla dayanamıyor. Bu liderlerden biri, yakından ilgilenmeyi hak eden poplin kumaşı.

Bu Kumaş İçin Dikim ve Bakım

Parti Kumaş parti gabardin kumaş parti şifon kumaş parti kot parti sandy kumaş parti kumaşlar parti saten kumaş parti viskon kumaş parti kadife kumaş parti iplik parti jarse kumaş parti interlok parti keten kumaş parti denim kumaş parti likralı gabardin parti krep kumaş parti ipek kumaş parti poplin parti vual kumaş
Parti Kumaş

Pamuk poplin kumaşı , çalışmaktan zevk alan birkaç ‘bağışlayıcı’ kumaştan biridir. Kırışmaya karşı dayanıklıdır ve masanın üzerinde kaymaz. Bu pamuklu bezi güzel bir giysi haline getirmenize yardımcı olacak bazı ipuçlarını öğrenin. Kumaş parçası alan.

Kesimden önce daima kumaşınızı hazırlayın. Pamuk poplin ılık suda yıkanabilir ve düşük ısıda kurutulabilir. Yine de bazı poplin kumaşlar, özellikle canlı baskılarla geliyorlarsa, kuru temizleyiciye gönderilmeleri daha iyi olur. Evde yıkama, bu kumaşların kanamasına neden olabilir. Poplininizi uzun süre canlı tutmak için en iyi strateji, üretici tarafından sağlanan bakım önerilerini takip etmektir parça kumaş alan.

Kumaşınızı sağlamlaştırmanız gerekirse, ince pimleri seçin veya yerinde tutmak için desen ağırlıklarını kullanın. Pamuk elbette ipek değildir, ancak ince pamuklu kumaşlar biraz kayma eğilimindedir.

poplin kumaş parça kumaş alan kumaş parçası alan

Kumaşı işaretlemek için suda çözünür ve kaybolan kalemler kullanın. Popline’a kolayca zarar verebileceğinden mürekkep kullanılamaz. Tebeşir tercih ederseniz, yağ izleri bırakıp bırakmadığını görmek için küçük bir kumaş parçası üzerinde test edin.

Dikiş makineniz için doğru makine ayağını ve iğneyi seçin. İğne boyutunuz, kullandığınız ipliğin türüne ve ağırlığına göre olmalıdır. Pamuk poplin o kadar hassas değildir, ancak iğneniz yüzeyde görünür delikler bırakırsa, daha ince olana geçin.

Kumaş Alanlar. Kumaş Alınır.

Pamuk poplin kumaş kırışıklık dayanıklıdır. Yıkandıktan sonra kalan kırışıklıkların, tercihen bir baskı beziyle giderilmesi için pamuklu bir ortamda ütülenebilir. Islak kumaşa baskı yapmaktan kaçının, onarımın ötesine geçebilir.

Pamuk poplin ile dikmek o kadar da zor değildir ve yeni başlayanlar için bile ustalaşılabilir. Çok yönlü, gerçekten iyi giyer ve kişinin cildine karşı hoş hisseder. Streç koton poplin kesinlikle bir kadının gardırobunu çeşitlendirir: rahat poplin elbiseler ve havalı poplin üstler.

Bahçede pamuklu poplin kumaş satın alınır

Projeniz için ne tür bir popline ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, çevrimiçi alışveriş yapmak için en hızlı ve en rahat yoldur. Sadece bir kaç tıklama ile tek yapmanız gereken parselinizin gelmesini beklemektir. Kaliteli bir malzeme aldığınızdan emin olmak için aşağıdaki gibi güvenilir Avrupa üreticilerinden poplin kumaşları seçin:

Yorum Yap