Polyester Astar Satın Alanlar

Astarlık kumaş isimleri. Astarlık Kumaş Fiyatları. Çanta astar kumaşı. Pamuklu Astar kumaşı. Etek Astar kumaşı. Desenli Astar kumaşı. Astarlık kumaş nedir. Ucuz Astar Kumaş.

Astar kumaş. Astarlık kumaş isimleri. Astarlık Kumaş Fiyatları. Çanta astar kumaşı. Pamuklu Astar kumaşı. Etek Astar kumaşı. Desenli Astar kumaşı. Astarlık kumaş nedir. Ucuz Astar Kumaş. ile çalışmak kıyafet tamirinde en sakıncalı olanıdır. Malzeme çok ince, kaygan ve pratik olarak kırışmaz. Bu nedenle, amatörler bir yana, tanınmış ustalar arasında bile zorluklar ortaya çıkıyor. Ancak dikiş endüstrisi, astarın kenarlarını kolayca işlemenizi sağlayan birkaç püf noktası bilir.

ASTAR KESME İŞLEME YÖNTEMLERİ

Şifon kumaş fabrikaları,şifon kumaş üreticisi,şifon kumaş üreten fabrikalar,şifon kumaş üreten firma adresleri,Çerkezköy şifon kumaş üreticileri,bursa şifon kumaş üreticileri,Zeytinburnu şifon kumaş üretenler,İstanbul şifon kumaş fabrikası,Polyamid kumaş üreticileri,Kumaş üreticileri,Denizli kumaş fabrikaları,Gabardin Kumaş imalatçıları,Pamuk Saten Kumaş üreticileri,Ripstop kumaş üreticileri,Pamuklu kumaş üreticileri,

Kumaşın kenarlarını işlenmemiş bırakın

70 denye astar. Dokunmamış malzemelerden (süet, deri vb.) yapılan astarlar, parçalanmadıkları için hiç işlenemezler. Dokuma kumaşlar kullanırken, desen parçalarını, eşit, uzun kesimler için ödeneğin kenarları, üzerine yerleştirildikleri kumaşın kenarlarıyla eşleşecek şekilde düzenleyin. Bu durumda, dilimlerin işlenmesi gerekmez.

50 denye jarse astar. Ancak yoğun ve sert bir kenarın kumaşın boyutunu küçülttüğünü unutmayın. Bu nedenle 7-10 cm aralıklarla kenardan 0,7 cm derinliğe kadar kesin.

KUMAŞ SATIN ALINIR…

Modern malzemelerin çoğu, harmanlanmış kumaşlardan yapılır. Yanarken, bu tuvallerin çoğu erimeye başlar – bu kalite avantaj olarak kullanılabilir. Kenarın sağlam olması ve yıpranmaması için kumaşın kenarına yakın bir yerde bir çakmak veya mum tutun. Ondan önce, gereksiz bir alanda veya başka bir kumaş parçası üzerinde deney yapın!

Yarım top şifon alanlar,yarım kalan şifon kumaşları alanlar,tekleme kalan şifon alanlar,imalattan artan şifon kumaş alan,imalattan artan kumaşları alanlar,imalat fazlası şifon kumaş alan,

Toptan astarlık kumaş satanlar yöntem yalnızca yoğun kumaşlar için uygundur, uygulamadan önce kumaşın göze çarpmayan bir alanı üzerinde deney yapın. Kendi takdirinize bağlı olarak, açık kesimli bir etek ucunda düz dikişler veya dikişler yapabilirsiniz. İkinci durumda, kesimin kenarından yarım santimetre mesafede bir makine hattı yapın.

Çift dikiş

Bu, düz bölümleri aynı anda bağlamanıza ve yıpranmaya karşı korumanıza olanak tanıyan evrensel bir yöntemdir.

Makine dikişi ZigZag

Astarlık file satanlar. Yöntem örme ve dokuma kumaşlarda kullanılır. Yoğun ve kaba kumaşlarda en iyi şekilde görünür. Pürüzsüz bir kenar elde etmek için, bir dikiş oluşturmadan önce çizgileri döşeyin. Çizgilerin kenarları birbirine çekmesini önlemek için, bunları ödeneğin kenarından küçük bir mesafeye yerleştirin. Bundan sonra, sadece gerisini kesmek için kalır. Ancak misinanın dişlerine dokunmamak için dikkatlice yapın.

Dikişleri sarın

Dikişler haçlar, ilmekler ve çapraz dikişler şeklinde yapılabilir. Eşit dikişler elde etmek için, üst iplik gerginliğini kesimin kenarından gelecekteki el dikişinin genişliğine eşdeğer bir mesafede gevşetin. Bir makine dikişi yapın. Böylece kendinize geçemeyeceğiniz bir sınır yaratırsınız. Bir el dikişi oluşturduktan sonra makine dikişi kaldırılabilir.

Kumaş kenar

desenli kumaş desenli viskon desenli şifon

Parti kumaş satın alınır. Bu yöntem, yoğun, yumuşacık ve kalın kumaşlar (yün, kot, kadife vb.) için geçerlidir. Teknik, tüm izinlerin ön taraftan görülebildiği durumlarda da kullanılır. Kenarlar, kanvasın ters tarafından uygundur, çünkü düzgün ve düzenli görünür, ayrıca yıpranmaya karşı korur.

ASTARLIK KUMAŞ ÇEŞİTLERİ.

Bağcıkları bir hırdavatçıdan satın alabilir veya kumaştan veya örme kumaştan kendiniz yapabilirsiniz. Sabit bir kıvrımı olan kenar katmanları arasında, üzerine kenar malzemesinin ayarlandığı bir pay kesimi yapılır. Biye kakma, örgü, biye ve şerit, herhangi bir dekoratif dikişle (düz, zikzak vb.) özelleştirilmiştir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!