Polyester Astar Satanlar

Polyester Astar Fiyatları,Ucuz Astar Kumaş,Polyester Astar Kumaş,Polyester Saten Astar,Polyester Astar Boya,Bursa astar fabrikası,MERTER Astar firmaları,İthal Astar,

İTHAL ASTAR. POLYESTER ASTAR SATIŞI. SATEN ASTAR. POLYESTER ASTARI SATAN YERLER. CEKET ASTAR SATIŞI. POLYESTER ASTAR FİYATI POLYESTER ASTAR ÜRETİNİ. Polyester astar satanlar elyaftan üretilen sentetik bir tekstil ürünüdür. Yaz ve spor kıyafetlerinin dikildiği ince bir kumaş veya ceket ve palto üretiminde astar olarak kullanılan dokunmamış bir kumaş olabilir. Bu dayanıklı ve ucuz malzemeden yapılmış ürünler, modern tekstil pazarının hacminin yarısından fazlasını oluşturmaktadır. Yüksek kaliteli polyester, en yeni ekipmanlarla üretilir ve doğal malzemelerle rekabet etme yeteneğine sahiptir. Polyester dolgulu giysiler hem sonbahar havalarında hem de kışın soğukta geçerlidir.

Polyester astar ne demek?

Polyester astar nerelerde kullanılır?

Polyester astar iyi mi?

Polyester astar nasıl kullanılır?

Modern polyesterin özellikleri

İthal Astar Fiyatı daha yakın zamanlarda, sentetik yalıtımlı giysilerin birçok açıdan doğal malzemelerden yapılmış ürünlerden daha düşük olduğuna inanılıyordu. Tüketicinin şüpheci duyarlılığı oldukça haklıydı. Sonuçta, geçmişte üretilen polyester, ürünün şeklini kaybetmesinin bir sonucu olarak kolayca ezildi ve sıkıldı. Ek olarak, yalıtım hızla ısı yalıtım özelliklerini kaybetti ve ilk yıkamadan sonra, şey tamamen bakımsızlığa düştü.

POLYESTER ASTAR SATIŞI

Malzemenin düşük kalitesi ve yalıtımın amaçlanan amacını karşılayamaması, malzemenin yapısı ile açıklanmıştır.

Geçmişte, polyester elyaf düz iplikler şeklinde serbest bırakıldı ve tek bir düzleme yerleştirildi.

Şimdi polyester, içinde hava cepleri bulunan spirallere, toplara ve tüplere bükülmüş liflerden oluşur.

Modern polyester, yarı mevsim ve kış kıyafetleri için yalıtım rolüyle mükemmel bir şekilde başa çıkan hafif ve sıcak bir malzemedir.

Sentetik dolgunun hangi sıcaklık için tasarlandığı sorusuna kesin olarak cevap vermek imkansızdır. Sonuçta, “% 100 polyester” adı polyester satar elyafa dayalı diğer malzemeleri gizleyebilir. Hepsi belirli bir yoğunluğa ve yapıya ve dolayısıyla termal iletkenliğe sahiptir.

Polyester astar avantajları ve dezavantajları

Polyesterin özellikleri, sayısız avantajları ve bazı dezavantajları, polyester elyafın yapısından, ipliklerin iç içe geçme şeklinden ve çeşitli katkı maddelerinden kaynaklanmaktadır. İşte bu malzemeden oluşturulan yalıtımın ana olumlu özelliklerinin bir listesi:

CEKET ASTARI POLYESTER ASTAR SATIŞI

Polyester ile yalıtılmış dış giyim, -5 ° C ila -30 ° C arasındaki hava sıcaklıklarında hizmet verebilir.

Sentetik dolgu maddesi, patojenik mikrofloranın kökenine ve gelişimine katkıda bulunmaz, bu nedenle polyesterli şeyler alerjisi olan kişiler tarafından giyilebilir.

Polyester elyafın eşsiz formülü, ürünün orijinal şeklini uzun süre korumasını sağlar. Sık sık yıkandıktan sonra bile işler deforme olmaz.

Polyester dolgulu giysiler özel bakım gerektirmez. Makine ve el ile kolayca yıkanır.

Polyester elyafla doldurulmuş paltolar ve ceketler hafiftir. Bu tür kıyafetlerde hem yetişkinler hem de çocuklar için rahattır.

CEKET ASTARI SATIŞI

Bu malzemenin dezavantajları hakkında konuşurken, aşağıdakilere dikkat edilmelidir:

+40 ° C’nin üzerindeki bir sıcaklığa ısıtıldığında, dolgu maddesi deforme olabilir.

Birkaç yıkamadan sonra ucuz malzeme türleri düşer ve topaklar oluşturur.

Giysiler havanın iyi geçmesine izin vermez.

İzolasyon benzin, aseton, benzen ve diğer agresif kimyasallar tarafından tahrip edilir.

ŞİFON ASTARI.

Yüksek kaliteli polyester dolgu maddesinin imalatında, termal yöntem genellikle katmanları bağlamak için kullanılır. Bununla birlikte, bu malzemenin bazı ucuz çeşitlerinin, örneğin senteponun, üretiminde, özel yapıştırıcılarla yapıştırılmasına izin verilir. Bu tür dolgu maddeleri, alerjik reaksiyonlara neden olabileceğinden sağlık için tehlikelidir. Sentetik dolgulu kıyafetler seçerken, sadece astarın kalınlığına değil, aynı zamanda yalıtım yapma yöntemine de dikkat etmeniz gerekir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!