Polyester Astar Nerede Satılır? Jarse Astar

Polyester Astar Satan Yerler. 190 tel astar satan firma. 170 tel astar kumaş nerede satılır? Ucuz astar kumaş nerede satılıyor? Balıkesir denye astar. Balıkesir jarse astar. Balıkesir astar kumaş satan yerler. Denye astar satan firmalar. Jarse astar satan firmalar. Kaban astarı. Termal astar Kumaş. Astarlık kumaş satan firmalar. Asetat astar nedir? Dokuma astar nedir?

Kumaş alanlar. Polyester Astar Satan Yerler. 190 tel astar satan firma. 170 tel astar kumaş nerede satılır? Ucuz astar kumaş nerede satılıyor? Balıkesir denye astar. Balıkesir jarse astar. Balıkesir astar kumaş satan yerler. Denye astar satan firmalar. Jarse astar satan firmalar. Kaban astarı. Termal astar Kumaş. Astarlık kumaş satan firmalar. Asetat astar nedir? Dokuma astar nedir?

Kumaş Satın alan. Elbise astarları dikiş dünyasında bilinir, bunlara tam olarak böyle denir çünkü genellikle her türlü giysinin iç kısmına yerleştirilen, dikişlerinden gizlenen ve çıplak gözle daha iyi bir sunum yaratan kumaş türüdür. .

Saten Astar Kumaş,Saten Astar Fiyatları,ordu polyester astar firması,rize astar kumaş satan yerler,Trabzon jarse astar kumaş,polyester astar satan yerler ordu,astar kumaş satış yerleri,
Saten Astar Kumaş,Saten Astar Fiyatları,ordu polyester astar firması,rize astar kumaş satan yerler,Trabzon jarse astar kumaş,polyester astar satan yerler ordu,astar kumaş satış yerleri,

Pantolondan cekete, sütyenlere kadar birçok giyside ama özellikle bugün yazımızda değineceğimiz elbiselerde kullanılmaktadır. Söz konusu giysinin yapıldığı kumaşın aynısı olabilir veya başka bir kumaş olabilir.

ASTARLIK KUMAŞ SATAN YERLER.

Astarlar, belirli kumaş kombinasyonlarının uygulanmasıyla polyesterden veya genel olarak %100 pamuktan yapılmıştır. Ana kumaşla aynı renkte kullanılabilir veya parlak renkler ve malzemeler kullanılarak ilgi odağı olarak kullanılabilirler.

ELBİSELER İÇİN FARKLI ASTAR TÜRLERİNİ ÖZELLİKLERİNE GÖRE NASIL AYIRT EDEBİLİRSİNİZ?

Tekstil endüstrisinde kalitesine göre farklı astar türleri vardır, %100 asetat ve %100 polyester olanları, çoğu zaman bize çok daha yüksek kalite sunan kombine astarları alıyoruz. İşte iyi bilmeniz gereken bazı ipuçları ve özellikler.

POLYESTER ASTAR SATAN FİRMA ADRESLERİ

1.- Tamamen %100 Polyester olan astarlar, sentetik elyaftan yapılmıştır ve bunları 3 ana özelliği ile çok hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz:

Çok az terleyen kumaşlardır.

Boncuklanma eğilimi yüksektir, toplar oluşur,

Statik tip elektrik alırlar yani kumaş bacaklarımıza yapışır.

Uzmanlardan temel bir tavsiye, çok iyi dikildiği giysilerde kullanılacak ve etek veya elbise ile yürürken sakar hareketler yapmamıza engel olmayan astar türüdür.

İstanbul astar kumaş firmaları,adana astar firmaları,İzmir astar satanlar,çerkezköy astar kumaşı satanlar,Çerkezköy astar kumaşı firmaları,Çerkezköy polyester astar firması, polyester astar kumaşı üretenler,polyester astar üreticileri,

2- Suni elyaftan yani %100 asetattan oluşan astarlar bir nevi kimyasal ipekten olup çekmeme, tamamen antistatik , buruşma yapmamalarından dolayı diğerlerinden çok çabuk ayrılırlar ve, çok önemli bir artı olarak, solmazlar. Uzmanların tavsiyesi, yıkamalarınız her zaman 40 derecenin altında olmalıdır.

İyi bilinen asetat tafta astarı, hafif ve çok yumuşak dokunuşunun karıştırılmasından sorumludur; her iki kumaşın da ana özellikleri, taftanın parlak görünümü ve asetatın özel nefes alabilirliğidir. Hem etekleri hem de elbiseleri astarlamak için en çok kullanılan, popüler ve ideal kumaştır.

3.- Mukavemeti yüksek fakat aynı zamanda daha kaliteli olan kombine astarlar. Venedik %25 poliamid ve %75 triasetat olarak bilinen markalardandırlar, Neva`Viscon %30 polyester ve %70 karışımıdır veya Japonette tamamen %100 viskozdur. Hafif, dayanıklı, antistatik, kolay temizlenebilir gibi özelliklere sahip bu tip kombinasyonlar.

ELBİSE ASTARI SATAN FİRMA

Size daha önce açıkladığımız her şeyde görebileceğiniz gibi, tekstil endüstrisinde, giysilerimizi giymek için farklı fiyat ve niteliklere sahip çok çeşitli farklı astarlar var, ancak bu kafanızı karıştırsın, çünkü Sonu, sektöre ve uzmanlara bağlı olarak bir elbise astarının tamamen kusursuz olması için 5 Altın kurala uyması gerekir:

Nefes alabilir olmalısın.

  • Çok dayanıklı.
  • Küçülmesinler.
  • Antistatik.

Hafif olun ve çok yumuşak olun.

Hem eteklerde hem de elbiselerde yukarıda açıklanan 5 kuralı karşılamaya yakışır bir tafta astar kullanmak en iyisidir.

190 TEL ASTAR SATAN YERLER

Polyester astar satan yerler,polyester astar üretenler nerede,merter astar satanlar,bursa astar satanlar,adana astar satanlar,denizli astar satan yerler,İstanbul astar satanlar,samsun astar satan yerler,Maraş astar satanlar,

Aynı şekilde kaban ve ceketler için de hafif ve çok yumuşak bir tafta astar ya da biraz daha ağır ve kalın bir kumaş olan saten, söz konusu parçaların her birinin işlevini daima hatırlayarak tercih edebilirsiniz.

Astarın işlevi bir elbiseye veya örneğin bir gece elbisesindeki eteğe çok daha fazla vücut oluşturmasıysa, sert, sert ve güçlü tafta kullanmak en iyisidir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!