Polyester Astar Kumaş Firmaları Ucuz Astar

Polyester astar firması,polyester astar üreticisi,polyester astar satış yerleri,ucuz polyester astar kumaş,polyester astar satan yerler,ucuz astar kumaşı,Zeytinburnu polyester astar satışı,

İTHAL ASTAR FİYATI. İTHAL ASTAR FİRMALARI. POLYESTER ASTAR FİRMALARI. ZEYTİNBURNU POLYESTER ASTAR FİRMALARI. SATEN ASTAR FİRMALARI. İTHAL ASTAR SATIŞI.

 Polyester astar firmaları. Polyester dış giyim özellikle tüketiciler arasında popülerdir. Ekonomiktir, giyilmesi pratiktir ve ekoseli yün veya kürk ürünleri gibi özel bakım gerektirmez.

Ancak, elbette, temel yıkama, kurutma ve ütüleme kurallarını ihmal ederseniz, bu tür şeyler bile orijinal görünümlerini hızla kaybedebilir.

Evde polyesterden yapılmış bir ceketin nasıl ütüleneceği hakkında makaleyi okuyun.

Polyester ürünlerin temizlenmesi kolaydır: sorunsuz yıkanır, çabuk kurur ve en önemlisi ütülenebilir, bu da evde yıkandıktan sonra ceketin görünümünü eski haline getirir.

İTHAL ASTAR FİRMASI

Dış giysilerin bir askıda kurutulması tavsiye edilir. Bu, giysilerin orijinal şeklini korumasına ve doğal olarak yıkama sırasında ortaya çıkan büyük kırışıklıkları düzeltmesine yardımcı olacaktır.

Her malzeme gibi polyesterin de ütüyle ilgili kendine has bakım özellikleri vardır. Bu malzemenin yapıldığı polyester, hızlı tutuşma ve erime özellikleriyle bilinir… Bu nedenle, geleneksel ütüleme ile ana kurala uyulmalıdır – düşük sıcaklık rejimi.

Kural olarak, ürünün üreticisi, en düşük sıcaklığı önererek bakım etiketinde istenen modu belirtir.

POLYESTER ASTAR SATIŞI

Malzemenin düşük kalitesi ve yalıtımın amaçlanan amacını karşılayamaması, malzemenin yapısı ile açıklanmıştır.

Geçmişte, polyester elyaf düz iplikler şeklinde serbest bırakıldı ve tek bir düzleme yerleştirildi.

Şimdi polyester, içinde hava cepleri bulunan spirallere, toplara ve tüplere bükülmüş liflerden oluşur.

Modern polyester, yarı mevsim ve kış kıyafetleri için yalıtım rolüyle mükemmel bir şekilde başa çıkan hafif ve sıcak bir malzemedir.

POLYESTER ASTAR SATIŞI

Polyester Astar Fiyatları,Ucuz Astar Kumaş,Polyester Astar Kumaş,Polyester Saten Astar,Polyester Astar Boya,Bursa astar fabrikası,MERTER Astar firmaları,İthal Astar,

Sentetik dolgunun hangi sıcaklık için tasarlandığı sorusuna kesin olarak cevap vermek imkansızdır. Sonuçta, “% 100 polyester” adı polyester satar elyafa dayalı diğer malzemeleri gizleyebilir. Hepsi belirli bir yoğunluğa ve yapıya ve dolayısıyla termal iletkenliğe sahiptir.

Polyester astar avantajları ve dezavantajları

Polyesterin özellikleri, sayısız avantajları ve bazı dezavantajları, polyester elyafın yapısından, ipliklerin iç içe geçme şeklinden ve çeşitli katkı maddelerinden kaynaklanmaktadır. İşte bu malzemeden oluşturulan yalıtımın ana olumlu özelliklerinin bir listesi:

CEKET ASTARI POLYESTER ASTAR SATIŞI

Polyester ile yalıtılmış dış giyim, -5 ° C ila -30 ° C arasındaki hava sıcaklıklarında hizmet verebilir.

Sentetik dolgu maddesi, patojenik mikrofloranın kökenine ve gelişimine katkıda bulunmaz, bu nedenle polyesterli şeyler alerjisi olan kişiler tarafından giyilebilir.

Polyester elyafın eşsiz formülü, ürünün orijinal şeklini uzun süre korumasını sağlar. Sık sık yıkandıktan sonra bile işler deforme olmaz.

ETEK ASTARI SATAN YERLER.

Polyester dolgulu giysiler özel bakım gerektirmez. Makine ve el ile kolayca yıkanır.

Polyester elyafla doldurulmuş paltolar ve ceketler hafiftir. Bu tür kıyafetlerde hem yetişkinler hem de çocuklar için rahattır.

CEKET ASTARI SATIŞI

Bu malzemenin dezavantajları hakkında konuşurken, aşağıdakilere dikkat edilmelidir:

+40 ° C’nin üzerindeki bir sıcaklığa ısıtıldığında, dolgu maddesi deforme olabilir.

Birkaç yıkamadan sonra ucuz malzeme türleri düşer ve topaklar oluşturur.

Giysiler havanın iyi geçmesine izin vermez.

İzolasyon benzin, aseton, benzen ve diğer agresif kimyasallar tarafından tahrip edilir.

ŞİFON ASTARI.

Yüksek kaliteli polyester dolgu maddesinin imalatında, termal yöntem genellikle katmanları bağlamak için kullanılır. Bununla birlikte, bu malzemenin bazı ucuz çeşitlerinin, örneğin senteponun, üretiminde, özel yapıştırıcılarla yapıştırılmasına izin verilir. Bu tür dolgu maddeleri, alerjik reaksiyonlara neden olabileceğinden sağlık için tehlikelidir. Sentetik dolgulu kıyafetler seçerken, sadece astarın kalınlığına değil, aynı zamanda yalıtım yapma yöntemine de dikkat etmeniz gerekir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!