Polar Parçası Alanlar

Polar parçası alanlar. Pazar işi polar. Pazar işi kumaş. Polar kumaş piyasası. Zeytinburnu polar piyasası. Polar kumaş firması. Polar kumaş Pazar yeri. Polar kumaş şirketleri.

Polar giysiler ne zaman giyilir?

Polar parçası alanlar. Kiloyla polar. Kiloluk Polar. Parça polar kilo fiyatı. Pazar işi polar. Pazar işi kumaş. Polar kumaş piyasası. Zeytinburnu polar piyasası. Polar kumaş firması. Polar kumaş Pazar yeri. Polar kumaş şirketleri. Polar hem spor hem de dağ kıyafetlerinde, pijamalarda, tişörtlerde ve bereden eldivene ve terliklere kadar diğer aksesuarlarda kullanılmaktadır.

Kumaş satın alanlar. Polar kumaş satın alan yerler Polar kumaş satın alan kişiler Polar kumaş alan firmalar Polar kumaş satan yerler spot Polar kumaş alanlar stok Polar kumaş satın alanlar parça Polar kumaş satın alanlar Ham Polar satın alanlar tekleme Polar satın alanlar.

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALANLAR

stop kot stok polar stok penye stok interlok stok süprem stok gabardin stok üçipilk stok iki iplik stok keten stok krep

Kumaş alan. Toptan Polar satın alan yerler üretim fazlası Polar alanlar ihraç fazlası Polar satın alan imalattan artan Polar satın alanlar fazla gelmiş Polar satın alan firmalar kesimden kalmış Polar alanlar top başı Polar alanlar metraj Polar satın alanlar metre üstü Polar alanlar Polar alanlar. Tekleme Ham Polar satın alan.

Polar kumaş satın alanlar. İşlevsel özellikleri, onu aksiyon sporları – kayak turu tırmanma bisiklete binme veya koşma – için hafif, sıcak bir katman olarak ideal hale getirir. Ama aynı zamanda günlük kullanım için de çok popüler – dolabınızda en az bir polar parça olduğundan emin olabilirsiniz!

Su geçirmez polar var mı?

Hayır. Polar kumaşlar yapılarına ve yüzeylerine bağlı olarak az ya da çok su iticidir. Yalnızca uygun bir kaplamaya veya membrana sahip dış malzemeler gerçekten su geçirmezdir.

Bazı yapağı kumaşlar malzemelere yaklaşır ve yüksek oranda rüzgara dayanıklı ve su tutmaz özellikler sunar.

Yün ve polyester polar kumaşların faydaları nelerdir?

Yün, polar giysilerde bir elyaf bileşeni olarak giderek daha fazla kullanılmaktadır.

Parça polar satın alanlar bu alanda öncülerden biridir ve giysilerinde her şeyden önce doğal yün elyafını kullanır. Ceket ve kapşonlularda yün lifi ciltte hoş bir his sağlar ve iklim düzenleyici etkiye sahiptir.

Bu, çok çabuk aşırı ısınmadığınız ve yünün nemi emerek ıslaklık hissinden kaçındığınız anlamına gelir. Polyester dış kısım çizilmeye karşı dayanıklıdır, çabuk kurur ve sırt çantasıyla uyumludur.

POLAR KUMAŞ FİYATI

Polar, bu kumaşın özellikleri

Farklı ağırlıklarda klasik polar mevcuttur: 100g polar en hafif ve 300g polar en ağırdır, 200g polar ile sıcaklık ve nefes alabilirlik arasında geleneksel bir orta noktaya sahip olursunuz.

Patiska,viskon,şifon,likralı kumaş,örme kumaş,saten,kumaş,keten,deri,ipek,yün,pamuk,kot,gabardin,denim,interlok,süprem kumaş,sandy kumaş,poplin kumaş,mikro kumaş,kadife kumaş,polar kumaş,ikiiplik,üciplik,parça kumaş,spot kumaş,stok kumaş,parti kumaş,

Hafif polar veya mikro polar. Çok yumuşak ama aynı zamanda nispeten ince, sıkı dokunmuş bir tüyü vardır, bu nedenle rahattır ve hacimli değildir. Izgara mikro polar bu kumaşın bir çeşididir. Aktif kullanım için optimum nefes alabilirlik sağlayan, artan hava akışına izin veren bir ızgara deseni içerir. Aynı zamanda küçük bir ayak izini de garanti eder. Bu nedenle, genellikle ‘hızlı ve hafif’ seyahat etmek için tasarlanmış hafif giysilerde kullanılır.

KİLOLUK POLAR

Yüksek katlı yapağı, biraz hayvan kürküne benzeyen uzun sentetik lifler sayesinde mümkün olduğu kadar çok sıcak havayı hapseden süper yumuşak bir yapağıdır. Tipik olarak diğer tüm polar kumaşlardan daha düşük ağırlıkta en iyi sıcaklık girişini sunar. Bu nedenle, örneğin dağcılık gibi minimum ağırlıkla çok fazla sıcaklık gerektiren durumlarda kullanılır.

Polar nasıl yapılır

Ucuz polar,1a polar kumaş,tekleme polar kumaş,kilo işi ham polar,kilo işi parça polar satanlar,kilo işi parça polar,kilo işi polar kumaş satanlar,kilo ile polar satanlar,parça kilo işi polar,

Polyester yapağı oluşturmak için, polyester liflerinin önce petrol ve petrol türevlerini içeren kimyasal bir reaksiyonla üretilmesi gerekir. Kimyasallar, daha sonra sertleşen ve iplikler halinde bükülen kalın bir şurup oluşturmak üzere ısıtılır.

Liflerin yapısı sayesinde yapağı son derece sıcak tutar ve nefes alabilir ve havanın içinden kolayca akmasına izin verir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!