Polar Nedir? Polar Kumaş Kim Alır?

Parça polar kim alır,parça polar satın alan,polar kumaş kim alır,polar kumaş kim alır,polar kumaş satın alanlar,polar kumaş nereye satabilirim,

Polar Nedir? Polar Kumaş Kim Alır?

Parça Polar, polar alan yerler polar nereye satılır fazla gelen polar alan yerler parti polar kumaş toptan polar kumaş toplu polar kumaş alanlar polar kumaş firmaları toptan polar üreticileri toptan polar satış yerleri ucuz polar kumaş parça polar alan firmalar ham polar alan yerler böyle bir şey varsa, insan yapımı bir harika üründür. Parti kumaş alanlar. Bir koyun üzerindeki ‘polar’ ceketin ismine rağmen, dokunuşta bulanık olmasına rağmen,% 100 sentetik ve kabarık bir koyun ceketi yerine plastikten türetilmiştir. Bu sihirli malzemenin süper yumuşak, sıcak ve nefes alabilen doğası, dış giyim ve her şey için rahat olmasını sağlar.

Polar Neden Yapılır?

polar nasıl yapılır

Tipik olarak, polar (plastikten gelen) polyesterden oluşturulur. Poliester lifleri, liflerin hacminin artmasına yardımcı olmak için fırçalanmış hafif bir kumaş haline getirilir. Bazen, kumaşın belirli bir dokusunu veya canlılığını yaratmak için yün, kenevir veya suni ipek gibi diğer doğal lifler yapağı içine dahil edilir. Polar, plastik su şişeleri gibi geri dönüştürülmüş plastiklerden de yapılabilir, bu da ucuzken çevre dostu bir kenar sağlar.

Polar nasıl yapılır?

Polyester keçe için önce polyester elyafların yapılması gerekir. Bu, petrol ve petrol türevlerini içeren kimyasal bir reaksiyon kullanılarak oluşturulur. Kimyasallar kalın bir şurup oluşturana kadar ısıtılır, daha sonra sertleşir ve iplik oluşturmak için döndürülür. Liflerin yapısı nedeniyle, polar son derece sıcak ve nefes alabilir ve havanın içinden kolayca akmasını sağlar.

Yapağı Özellikleri

Yapağı özellikleri, özellikle aktifken sıcak tutmak için inanılmaz derecede kullanışlı hale getirir. Yapağı, kumaşın her iki tarafında bir hav yüzeyine sahiptir, yani her bir taraf bir kesik elyaf tabakasına sahiptir. Hava cepleri, bu havlı yüzeydeki iplikler arasına oturabilir, yani malzeme biraz daha sıcak tutabilir.

Polyester kumaş alan keçe sıcak ve dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda neme dayanıklıdır, aşırı hava koşulları veya 1990’larda popüler olduğu spor giysiler için yünden daha sıcak ve daha hafif olması nedeniyle idealdir.

Polar ne için kullanılır?

Parti kumaş alanlar. Parti keçe kumaş alanlar toptan keçe kumaş spot keçe kumaş parça keçe kumaş keçe satın alanlar keçe kumaş nereye satılır toptan keçe satın alan

Polar bebek buzağıları için kulak ısıtıcılarından astronot iç çamaşırlarına kadar her şey için kullanılmıştır. Çok yönlülüğü onu bugün tekstil endüstrisinde en yaygın kullanılan kumaşlardan biri haline getiriyor.

Belirtildiği gibi, polar atletik giysiler için ideal bir malzemedir. Bez, terlemeyi ve nemi vücuttan uzaklaştırır, sporcuları kuru tutar ve havanın lifler arasında dolaşmasına izin verir. Kokuların terlemekten uzak durduğu da bilinmektedir!

Kısa tüylü kumaş satın alan, cilde karşı olduğunda vücut sıcaklığını arttırır, bu da yapağıyı Kış giysilerini ısıtmak için go-kumaş haline getirir. Uzun ömürlü ve ekstra sıcak Kış giyimi yaratmak için genellikle bu güzel rahat malzemeden mont, eşarp, eldiven, battaniye yapılır.

Polar ve Yün

Genellikle, yün, yün üzerine tercih edilir, çünkü daha yumuşak ve daha hafiftir. Bazı insanlar yün giydiklerinde kendilerini kaşıntılı bulurlar, ancak bu reaksiyonun sentetik polyester kumaş alanlar  ile gerçekleşmesi olası değildir. Bununla birlikte, yün tamamen doğal ve çevre dostu olma avantajına sahipken, polar sadece geri dönüştürülmüş plastiklerden üretilirse çevre dostudur.

Polar:

Yünden daha yumuşak

Daha hafif

Islakken yalıtmaz

Nefes

Statik oluşturur, böylece tüy ve evcil hayvan tüylerini çekebilir

Yün:

Kaşıntılı olabilir

Doğal, çevre dostu

Islakken bile yalıtım

Nefes

Polar parçası alanlar. Pazar işi polar. Pazar işi kumaş. Polar kumaş piyasası. Zeytinburnu polar piyasası. Polar kumaş firması. Polar kumaş Pazar yeri. Polar kumaş şirketleri.

Şaşırtıcı bir şekilde, polar genellikle üstte ortaya çıkar, esas olarak yünün daha hafif ve daha nefes alabilen bir versiyonu, doğal bir kumaşın tüm sıcaklığı ve konforu ile.

Yapağı üzerine baskı yapmak ne kadar kolay?

Şaşırtıcı bir şekilde. Bize inanmıyorsanız, neden bir test baskısı sipariş etmiyorsunuz ve tam olarak ne kadar kolay olduğunu öğrenmiyorsunuz. Bir fotoğraf, bir sanat eseri veya hatta istediğiniz yüzey deseninin bir çırpısı olsun, tasarımınızı yükleyin ve istediğiniz gibi konumlandırın.

Yanıt Yok

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!