Penye Kumaş Kimler Alıyor?

İnterlok kumaş kime satarım? İnterlok kumaş kimler alır? Süprem kumaş nasıl satarım

Süprem kumaş alanlar. İnterlok kumaş kime satarım? İnterlok kumaş kimler alır? Süprem kumaş nasıl satarım? Bu yazıda, kilitli ve tek interlok süprem penye kumaşların özelliklerini ele alacağız. Ve umarım hangi malzemenin ihtiyaçlarınıza uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olur.

Penye kumaş nasıl yapılır?

Likralı Süprem Kumaş Fiyatları,Süprem Kumaş Fiyatları,Likralı Süprem kumaş, beyaz süprem,beyaz süprem kumaş satın alan,beyaz süprem kumaş alan yerler,

Şifon kumaş alanlar. Tek jarse kumaş bir çeşit atkı örme kumaştır. Tek jarse kumaş yapmak için kullanılan örgü makinesinde sadece bir iğne seti bulunurken, kilitleme iki iğneye sahiptir.

Bu sadece bir kat kumaş oluşturur (tıpkı basit bir eşarp örmek gibi). Ve burası tek forma kumaşının adını aldığı yerdir.

Tek forma örme makinesinde tek formanın nasıl örüldüğünü görelim:

Tek forma kumaşların özellikleri

Tekleme penye kumaş alanlar. Tek gömlek kumaşla çalışıyorsanız, kumaşın bir tarafının diğerinden daha pürüzsüz olduğunu hemen fark edeceksiniz. Malzeme yumuşak ve dokunuşa hafiftir ve örtülmesi çok kolaydır. Tek forma kumaş da çok nefes alabilir.

Kumaşların kullanımı

Tek forma kumaşı, spor tişörtleri ve tozluklar için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni, malzemenin çok nefes alabilir olmasıdır, bu nedenle ter, giysi ile cilt arasında sıkışmaz. Aynı zamanda normal tişörtler için popüler bir seçenektir.

Bunların sadece örnek olduğunu unutmayın. Maddelerin belirli bir uygulama için kullanılması gerekmez. Bir malzeme tasarımınıza uyduğu sürece, bunun için de uygundur.

Interlock kumaş

penye kumaş satın alan top penye alanlar toptan penye alanlar penye parçası alanlar parça süprem alanlar parça interlok alanlar ribana alanlar kaşkorse alanlar likralı kaşkorse alanlar

İnterlok kumaş nasıl yapılır?

İnterlock kumaş çift triko olarak da bilinir. Bu, başka bir örme kumaş türüdür. Bununla birlikte, iki sıra iğne ile yapıldığı için tek jersey kumaşından farklıdır. Bunu sırt sırta örülmüş iki kat tek forma kumaş olarak düşünebilirsiniz.

Kaburga ve pike dahil olmak üzere çeşitli kilitli kumaş türleri vardır. Bununla birlikte, basit bir kilitleme malzemeniz varsa, her iki tarafta da aynı görünecektir.

Çift örme makinesinde kilitlemenin nasıl örüldüğünü görelim:

Kilitli kumaşın özellikleri

Tek jarse kumaşla karşılaştırıldığında, kilitli kumaş daha kalın, daha ağır ve daha sıkı hissettirir.

Kilitli kumaşların kullanımı

İnterlok kumaş, çeşitli giysiler yapmak için kullanılır. Pantolonlar, elbiseler, opak taytlar ve polo gömlekler sadece birkaç örnektir.

Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, bunlar kilitli kumaştan yapılabilecek tek giysi değildir. Tasarım, kullandığınız malzemeyi bir örnek listesinden çok daha fazla belirler.

Tek jersey kumaş ve kilitli kumaşlar nasıl tanımlanır

Bir kumaş deseninin tek formadan mı yoksa kilitten mi yapıldığını belirlemeye çalışırken, iki önemli şeye bakmanız gerekir:

Örgü desenleri

Parti kumaş alanlar. Tek taraflı örme tek jarse kumaşın örgü desenine yakından bakarsanız, her iki tarafın da farklı göründüğünü fark edeceksiniz. Buna karşılık, pürüzsüz bir şekilde örülmüş bir kilitlemenin veya çift örmenin her iki tarafı da tamamen aynı görünür.

Kumaş parçası satın alanlar. Bununla birlikte, bu yalnızca her iki varyantın pürüzsüz trikolarına bakarsanız geçerlidir. Başka bir örgü yöntemi kullanılmışsa, bu test o kadar yararlı olmayacaktır. Ve ne arayacağınızı bulmak için biraz daha okumanız gerekecek.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!