Penye Kumaş ALINIR 0536 336 43 43

İhraç fazlası Penye kumaş satın alanlar Penye kumaş firmaları toptan Penye kumaş satış yerleri Penye kumaş üreticileri Penye kumaş fason atölyesi Penye kumaş üreticisi Penye kumaş toptan fiyatı. Toptan Penye kumaş fabrikası

Kumaş satın alanlar. İhraç fazlası Penye kumaş satın alanlar Penye kumaş firmaları toptan Penye kumaş satış yerleri Penye kumaş üreticileri Penye kumaş fason atölyesi Penye kumaş üreticisi Penye kumaş toptan fiyatı. Toptan Penye kumaş fabrikası.

Penye kumaş şirketleri Penye kumaş alan şirketler Penye kumaş satan şirketler ucuz Penye kumaş alanlar parça Penye kumaş satın alanlar. Yarım toplar halinde kumaş alanlar. Toptan hazır giyim satın alanlar gümrükten Penye kumaş satın alan kişiler kesimden kalmış Penye kumaşları satın alanlar imalat sonu Kalmış Penye kumaşları alanlar.

Kumaş alan. Penye kumaş üreten firmalar Penye kumaş firma adresleri İstanbul Penye kumaş satış yeri Penye kumaş imalathaneleri Penye kumaş nereye satılır? Penye kumaş nereye satarım? Parti Penye kumaş satın alanlar stok Penye kumaş satın alan spot Penye kumaş satın alan firmalar stok Penye kumaş nereye satılır? Parti Penye kumaş kimler alıyor? Spot Penye kumaş satın alan. İkinci kalite Penye kumaş alanlar toptan ham Penye kumaş satın alan.

Gecelik kumaş alanlar, Kazak kumaşı alanlar, Şort kumaşı satın alanlar, Sütyen kumaşı alanlar, Ayakkabı kumaşı nereye satılır Külot kumaşı satın alan yerler, Korse kumaşı alan firmalar, Süveter kumaşı satın alan kişiler, Boxer kumaşı alanlar, Slip kumaşı alan yerler, Bebe kumaşı satın alanlar, Gömlek kumaşı alanlar Şemsiye kumaşı alan firmalar

Kumaş satın alanlar. Giysilerinizi oluşturmak için doğru kumaşı seçmek zor olabilir. Doğru kumaşı bulmak giysi dikim sürecinizin ilk adımıdır. Yol boyunca size yardımcı olmak için burada en iyi giyim kumaşlarını satın almaya yönelik 5 ipucu var.

Kumaş alan. Öncelikle ne tür giyim kumaşını tercih edeceğinizi seçmek isteyeceksiniz ve bu iki ana kategoriye ayrılıyor. İlk olarak doğal elyaftan kumaşlar. Pamuk, ve keten doğal kumaş örnekleridir. Doğal kumaşlar yumuşaktır, emicidir ve genellikle bakımı kolaydır. Hassas ciltler için doğal lifler sıklıkla tercih edilir. Ne yazık ki doğal liflerin yırtılma olasılığı da daha yüksektir.

İkincisi, naylon, polyester ve suni ipek gibi sentetik kumaşlar dayanıklıdır ve giysinin tekrar tekrar aşınmasına ve yıpranmasına karşı dayanıklıdır.

 Bu kumaşlar çabuk deneme eğilimindedir; bu onları atletik kıyafetler için mükemmel kılar. Sentetik kumaşlar aşırı hassas cilde sahip kişiler için ideal değildir. Bazı sentetik kumaşlar da iyi nefes almaz. Kullanılan malzeme türlerine bağlıdır.

Bizim önerimiz eğer ilk giysi dikim projenizse pamuklu kumaşla başlamanızdır. Pamuk diğer kumaşlara göre daha az titizdir. Nedenini tartışalım:

Pamuk sadece bir kumaş türü değildir. Pamuktan yapılmış en az 100 farklı türde giyim kumaşı bulunmaktadır. Rahatlığı ön planda tutan bir kumaş arıyorsanız, örme ve dokuma pamukluları tercih edin. Nefes alırlar, sıcakken bile kendilerini iyi hissederler ve hepsinden önemlisi dikişi kolaydır. İlk giysi dikme projenize başlamak üzereyseniz, pamuk kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. Bu ucuz kumaşın en önemli dezavantajı, sentetik kumaşlara göre kırışma olasılığının daha yüksek olmasıdır. İşte pamuğun diğer faydaları:

Pazen kumaş üreten firmalar Pazen kumaş firma adresleri İstanbul Pazen kumaş satış yeri Pazen kumaş imalathaneleri Pazen kumaş nereye satılır
  • Nem kontrolü
  • Hipoalerjenik
  • Rahat
  • Dayanıklı
  • İyi yalıtım sağlar
  • Kışın sıcak, yazın serin

Bilinçli üreticiler için, hayvan bazlı giyim kumaşlarınızın nereden geldiğinden emin olduğunuzdan emin olun. Deri, yün, ipek, kaşmir ve tiftik hayvan kaynaklı kumaşlara örnektir. Bu nedenle, bu tür kumaşları satın almadan önce biraz araştırma yapın.

Ayrıca hayvan bazlı kumaşlar. Bu kumaşların hepsinin giysi yapımında farklı faydaları vardır (ve bazı dezavantajları da vardır). Örneğin yün güçlüdür, nefes alabilir ve suya dayanıklıdır. Ancak kaşıntılı olabilir, özel bakım gerektirir ve nispeten kolaylıkla küçülebilir.

Daha önce de söylediğimiz gibi her kumaşın kendine has özellikleri vardır. İstediğiniz sonuca göre kumaşları çevrimiçi arayabilirsiniz. Dikilmesi kolay ve gurur verici bir şey mi istiyorsunuz? O halde pamuk sizin için uygun olabilir.

Nefes alabilen, sürdürülebilir ve zamanla yumuşayan bir şey istiyorsanız kenevir bu iş için en iyi malzeme olabilir. Esnek olması ancak şeklini koruması gereken projeler için Lycra veya Spandex uygun olabilir.

#5 Karışımlar, Bebek, Karışımlar

Bebekler için hangi kumaşlardan seçilmeli. Bebek kundağı hangi kumaştan yapılır. Bebek Kıyafeti Hangi kumaştan dikilir. Bebek tulumu hangi kumaştan yapılır.
Bebekler için hangi kumaşlardan seçilmeli. Bebek kundağı hangi kumaştan yapılır. Bebek Kıyafeti Hangi kumaştan dikilir. Bebek tulumu hangi kumaştan yapılır.

Dikiş dikme ve farklı kumaşlarla çalışma konusunda daha iyi halegeldikçe, sonunda karma kumaş alanına gireceksiniz. Karışımlı kumaşlar, her birinin faydalarını elde etmek için birlikte dokunan iki veya daha fazla kumaştır. Ancak karışımlarla çalışmak genellikle daha zordur. Yine de çarpıcı parçalar yaratıyorlar.

Desenler üzerinde çalışırken, deseni hazırlayanın kumaş türleri için neler önerdiğini her zaman kontrol ettiğinizden emin olun. Yanlış kumaş kullanmak elbisenizi tamamen mahvedebilir. Yaygın kumaş eşleştirmeleri arasında naylon/yün, keten/pamuk, keten/suni ipek, polyester/pamuk ve çok daha fazlası bulunur!

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!