Parti Süprem Kumaş Alanlar

Ham süprem,ham süprem kumaş alan,parti süprem kumaş alan,baskılı süprem kumaş, likralı süprem kumaş,parti likralı kumaş alan,polyester kumaş alan yerler,ram süprem kumaş,tüp süprem kumaş,hasarlı kumaş alan,hasarlı iplik alan,penye iplik alan,pamuk ip alan

Tekstiller genellikle malzeme ile dokuma veya örme kombinasyonudur. Birbirine kilitlenen kumaşlar, özel örme kumaştan üretilen farklı malzemelerden yapılmış tekstillerdir. En çok kullanılan kilit formasıdır. İç içe geçmiş kumaşlar son derece popülerdir çünkü süprem kumaş alanlar çok dayanıklı ve dayanıklıdırlar.

Ham süprem,ham süprem kumaş alan,parti süprem kumaş alan,baskılı süprem kumaş, likralı süprem kumaş,parti likralı kumaş alan,polyester kumaş alan yerler,ram süprem kumaş,tüp süprem kumaş,hasarlı kumaş alan,hasarlı iplik alan,penye iplik alan,pamuk ip alanParti Süprem Kumaş Alanlar. İç içe geçmiş kumaşlar klasik tek jarse gibi kıyaslanabilir kumaşlardan çok daha dayanıklı, elastik ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Lif sayısının iki katı ve sabit örgü süreci dayanıklı bir tekstil için en uygun temeli oluşturur. Bir diğer avantaj ise, birbirine kenetlenen kumaşların yumuşak hissi. Kilitleme kumaşlarının artan yük kapasitesi tekstilin pürüzlendirilmesine veya çarpılmasına karşı etkin bir etkiye sahiptir. Kilitleme kumaşları tekrar tekrar yıkandıktan sonra bile boyutsal olarak sabit ve hoş yumuşak kalır parça kumaş alan. Özel  teknolojisi, kapalı bir yüzey sağlar ve böylece cilde esnek bir his verir ve hoşa giden bir sıcaklık sağlar. Bu özellikler iç içe geçmiş kumaşları özellikle yataklarda ve yatak takımlarında cazip kılmaktadır.

Parti Süprem Kumaş Alanlar. Örgülü kumaşlar dokuma değil, örülmüşlerdir. Bu, tek tek dişlerin üst üste bindirilmediği, ancak özel bir proseste düğümlendiği anlamına gelir. Bu çok detay, birbirine geçme kumaşlarının daha yüksek yırtılma direncine sahip olmasını sağlar. Bu örme işlemi, “örme makinesi” olarak adlandırılan kumaş parçası alan özel bir dikiş makinesiyle gerçekleştirilir: süprem kumaş alanlar karşılık gelen iğneler sıraları dönüşümlü olarak çalışır, böylece üst üste getirilmiş iki ipliğin simetrik düğümlenmesini yaratır. İğne sıraları dönüşümlü olarak çalışır ve üst ve alt daima aynı tarafta ve sağda örülür. Bu ucuz kumaş özel dikiş makinesi teknolojisi, diğerlerinin yanı sıra yatak çarşaflarının üretiminde sıkça kullanılır. Örgü kumaşların sağlam yapısı özellikle yataklar için son derece pratik hale getirir.

Ham süprem,ham süprem kumaş alan,parti süprem kumaş alan,baskılı süprem kumaş, likralı süprem kumaş,parti likralı kumaş alan,polyester kumaş alan yerler,ram süprem kumaş,tüp süprem kumaş,hasarlı kumaş alan,hasarlı iplik alan,penye iplik alan,pamuk ip alanBu teknik, benzer özelliklere sahip iki kumaş çeşidini birleştirir. Ortaya çıkan kumaş alan örneğin tekli mayona kıyasla daha elastik ve incedir ve bu nedenle üstler, ince gömlekler ve süprem kumaş alanlar hatta elbiseler için de uygundur.

Parti Süprem Kumaş Alanlar. Saf mayadan farklı olarak, dokuma tekniğinin doğası gereği kenarlar üzerinde yuvarlanmayan bir kumaştır, çünkü iki kumaş tabakası burada dokunmaktadır. Interlok Jersey, iki kat daha fazla lif ile tek forma göre daha dayanıklıdır.

Tabii ki, kumaşın iki katını kullanarak parti giyim genellikle daha pahalıdır. İnterlok Jersey daha yumuşaktır, hacim kaybına sahip değildir ve elyaflar çarpık olmadığı için tekrarlanan yıkamadan sonra da kaliteyi korur. Dokuma tekniği “sağ-sağ” nedeniyle, bu kumaş çok yumuşaktır ve hoş, sevimli giyme konforu sunmaktadır. Bu nedenle gündelik kıyafetler, kapaklar , eşarplar için de son derece dayanıklı olması gereken çocuk kıyafetleri için de idealdir . Hatta yüksek kalitede gömlekler bile birbirine kenetlenen kumaşlardan üretilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın