Parti Mayoluk Kumaş Alanlar

Mayo kumaş alanlar,parti mayoluk kumaş,parti mayo kumaşı alanlar,ucuz mayo kumaşı,mayo kumaş nerede satılır, stok mayo kumaşı alan,spot mayo kumaşı alanlar,parti mayo kumaş satın alan,polyester kumaş alanlar,mayo kumaş alan,parti mayo kumaş alan yerler,mayoluk kumaş satanlar,parti mayo kumaş,parça mayo kumaşı alan,mayoluk kumaş parçası alanlar

Kumaş Satın Alan Firmalar. Mayo bazen ulaşılamaz bir proje gibi görünebilir ve bunun çoğu mayo kumaşlarının kaygan, esnek, canlı renkli gerçekliği ile ilgilidir. Bu ay kataloğuna yeni bir mayo kalıbı eklediğimiz için mayo yolculuğunuzun ilk adımı olan kumaş alışverişine başlamanıza da yardımcı olmak istedik. Bu yüzden tamamen doğal liflerinizi bir kenara koyun ve biraz Lycra için alışverişe hazırlanın.

Mayo Kumaşını İyi Yapan Nedir?

Tarayıcı sekmenizi açmadan önce, bir dakikanızı ayırın ve kalıbınızı düşünün. Veya hayalinizdeki kumaşı zaten bulduysanız, bir mayo modelinde ne istediğinizi düşünün.

Projenizi planlarken aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler var.

Kontrol

Likralı mayo kumaşı,Mayo kumaşı nereden bulabilirim,Mayoluk kumaş,Çabuk kuruyan mayo kumaşı,Polyamid mayo kumaşı

Stok Kumaş Alan Firmalar. Mayoda savunmasızız! Tamamen çıplak değiliz, ancak dünyaya her zamankinden daha fazla dikkat çekiyoruz, bu yüzden mayonuzun içinde güvende hissetmenize yardımcı oluyor. Tasarımınıza bağlı olarak, daha fazla veya daha az kontrol sunan bir kumaş isteyebilirsiniz.

MAYO KUMAŞ VE ÇEŞİTLERİ SATIN ALIYORUM … 0536 336 43 43

Jarse Kumaş Alanlar. Tur yapmak için şık bir tek parça dikiyorsanız, vücudunuza mümkün olduğunca yakın bir kumaşa sahip olmanıza yardımcı olur. Sizi aerodinamik tutacak ve yüzerken sarkma veya istenmeyen maruz kalma riskinden uzak tutacaktır. Size en iyi kontrolü sağlamak için güçlü toparlanmaya sahip bir kumaş arayın – yani orijinal şekline geri döner ve bir miktar direnç sunar -. Çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, “kurtarma”, “sert streç” ve “sıkıştırma” gibi kelimeler için kumaş açıklamasına bakın. Ve mayonuza daha fazla kontrol eklemeniz gerekiyorsa, onu power mesh ile astarlamayı düşünün – yakında bunun hakkında daha fazla konuşacağız.

Naylon: Dayanıklılığı nedeniyle naylon en popüler mayo kumaşıdır. Naylondan yapılmış mayolar, çok hafif ve kuru süratlidir bu da onu su kullanımı için ideal hale getirir. Dezavantajı, naylonun kimyasallara ve sevinç uzun süre maruz kumaş alanlar kalmış olduğunda çok dayanıklı bir kumaş olmamasıdır, bu yüzden mayo kumaşınız zaman içinde bozulur.

Parça Kumaş Alanlar.

Mayo kumaş alanlar,parti mayoluk kumaş,parti mayo kumaşı alanlar,ucuz mayo kumaşı,mayo kumaş nerede satılır, stok mayo kumaşı alan,spot mayo kumaşı alanlar,parti mayo kumaş satın alan,polyester kumaş alanlar,mayo kumaş alan,parti mayo kumaş alan yerler,mayoluk kumaş satanlar,parti mayo kumaş,parça mayo kumaşı alan,mayoluk kumaş parçası alanlar

Parti Mayoluk Kumaş Alanlar

– Spandex / Lycra: hemen hemen tüm mayo kumaşları, elastikliği sebebiyle kumaşta spandex (ticari adı Lycra) yüzdesine sahiptir. Sentetik kumaş spandek mayolarınızı vücut şekline uyarlar ve daha ince görünmenizi olarak mayo için kullanıldığında naylon kumaşla karıştırılır.

– Polyester:Naylon parti kumaş kadar güçlü ya da hafif değil, polyester kumaş mayolarda daha azca kullanılır ama yine de kumaşın daha çok klor geçirmez olması, hızlıca solmaması ve renginin daha iyi kalması nedeniyle popülerdir.

– Pamuk: Çok fazla% 100 pamuklu mayoya rastlıyorsunuz çünkü kumaş çok emicidir ve klor tarafınca zarar görür. Bazı mayo kumaşları, bir pamuk karışımına eklenen polyester veya spandeks kumaşların bir karışımından yapılır.

– İç örgü: Bir spandeks veya sağlar. Bununla beraber, ucuz kumaş çok rahat değildir ve vakit içinde klor içinde parçalanır, bu yüzden en yaygın başka bir sentetik astarlı mayo yerine, mayo kumaşlarında genellikle bir yalıtım malzemesi kullanılır.

Mayo ipuçları: 

  1. Yüzme havuzlarında kullanımdan sonrasında bozulmayan mayo kumaşı için, ufak bir elastan yüzdesine sahip, klor geçirmez veya klorine dayanıklı bir kumaş (% 100 polyestere yakın) seçin. Polyester kumaş alan yapılmış mayolar daha çok renk geçirmez ve solmaya eğilimli değildir. Bunun dezavantajı, klor geçirmez mayo kumaşlarının daha azca esnektirler.
  2. Daha esnek mayolar istiyorsanız, daha çok elastan lifine haiz olan (sperma şeklinde) daha yüksek elastan içeriğine sahip bir kumaş seçmelisiniz ve taze ve tuzlu suda kullanım için muhteşem bir parti kot kumaş.

Çoğu zaman, naylon – hafifliği, renkleri tutarken, çabuk kuruyan – spandeksle, son aşama elastiki bir lifle birleştirir. Parti Kumaş Alanlar dünyadaki değirmenlerin mayo kumaşı yapmak için kullandığı liflerin büyük çoğunluğunu sağlayan yedi tesise sahiptir. Yeni lifler her süre çalışır.

Kumaşçılar.

Top kumaş alanlar. Mayo üreticileri için problem, az sayıda alıcının bu kadar ufak bir kumaş parçası için çok para ödeyecek olmasıdır. Malzemeye parti denim kumaş alanlar baskılı renklerin sayısına, kırpmaya, döküm yada etek benzer biçimde detaylara ve elbisenin ithal edilmesi durumunda vergiye bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Bu ülkede satılan parça kumaş alanlar çoğu mayo, Batı Yakası’ndaki üretimin ortalama yüzde 60’ını oluşturan özel şirketler tarafından üretiliyor. Ana ithalat kaynağı, esas olarak indirim zincirleri için daha düşük fiyatlı giysiler sağlayan Uzak Doğu’dur.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!