Parça Mikro Kumaş

Mikro kumaş nasıl bir kumaş,Mikro kumaş naylon mudur,Mikro kumaş sağlıklı mı,Mikro kumaş kaliteli mi,

En İyi Uygulamalar

Parça Kumaş alanlar. Herhangi bir tekstil malzemesini yıkarken olduğu gibi, mikrofiber ürünler için uygun yıkama ve kurutma sıcaklıkları, döngüleri ve kimyasalları belirlerken dikkatli olunması gerekir. Mikrofiber kumaşlar, 160° geçmeyecek şekilde ılık suda makinede yıkanmalıdır. Parça kumaş alan. Mikro elyaflar asla havlu kumaşlarla yıkanmamalıdır çünkü pamuk elyaflarından gelen tüyler kumaşa yapışır ve çıkarılması zordur, mikro elyaf oyuklarını tıkar ve böylece kumaşın etkinliğini azaltır. Alkali solüsyonlar.

mikro kumaş alan mikro kumaş satın alanlar mikro kumaş üreticisi mikro kumaş satan yerler mikro kumaş parçası mikro kumaş parçası satın alanlar

 Mikrofiberin bileşimini aşındıracağından, deterjanın pH seviyesi 11’i geçmemelidir. Testler, ağartıcının optik beyazlık elde etmek için kullanılabileceğini ve ürün tarafından iyi tolere edilebileceğini göstermiştir. Ancak çamaşır suyu %12’nin üzerindeki konsantrasyonlarda veya renkli mikrofiber ürünler için önerilmez. En önemlisi, Tüm yumuşatıcıları ortadan kaldırın, çünkü bunlar bir mum gibi davranacak ve gözenekli oyukları kapatacak ve böylece mikrofiberin toz, su ve gres tutma yeteneğini devre dışı bırakacaktır. Mikro elyafların yüksek asit veya bazlarla birlikte yıkanması, polyester ve poliamidlere zarar verecek ve onları parçalayacak ve böylece mikro elyafları etkisiz hale getirecektir.

PARÇA MİKRO KUMAŞLAR

Mikrofiber havlular genellikle karşılaştırılabilir pamuklu havlulardan daha hafiftir. Bağımsız bir laboratuvar olan Ecolab1 tarafından 35 libre kapasiteli bir Milnor yıkayıcı/sıkıcıda gerçekleştirilen testler, en iyi sonuçlar için Microtex® çubuk paspasların geleneksel pamuklu çubuk paspaslarla karşılaştırıldığında yaklaşık %75 yük faktöründe yüklenmesi gerektiğini göstermiştir. Testler, 35 poundluk bir Milnor yıkayıcı/sıkıştırıcı için standart bir yıkama formülü verdi. Kimyasal kullanımı ve yıkama döngüleri aşağıda Tablo 1’de listelenmiştir.

Özellikleri

Mikrofiber ürünler, onları geleneksel pamuklu ürünlerden daha cazip kılan özelliklere ve niteliklere (örn. daha fazla emicilik, dayanıklılık ve verimlilik) sahiptir. Bu çekici özelliklerin çoğu, kumaşın bölme işleminden kaynaklanan daha büyük yüzey alanından kaynaklanmaktadır. Mikrofiber kumaşlar, inç kare başına 200.000 kadar elyaf içerebilir ve böylece 40 kat daha fazla kumaş yüzeyine sahip olabilir; Teknik olarak, mikro elyaf emici değildir çünkü elyaflar, pamuk elyaflarının yaptığı gibi suyu emmezler. Bunun yerine, suyu yalnızca binlerce elyaftaki kanallara hapsederler.

şifon kumaş üreticisi şifon kumaş üretenler şifon kumaş üreticisi zeytinburnu şifon kumaş üreticisi çerkezköy şifon kumaş üretenler bursa şifon kumaş fabrikası.
ş

MİKRO KUMAŞ FİRMASI

Mikrofiber kapiler etki sayesinde sıvıları emer, sıvının kumaştaki kanallardan yerçekiminin tersi yönünde aktığı bir olgu. Binlerce lif su moleküllerini çevreler ve hapseder, böylece kaçmalarını engeller. Bu, mikro elyaflara ağırlıklarının sekiz katına kadar su tutma yeteneği verir. Ayrıca, mikro lifler suyu emmediğinden çok daha kolay kururlar çünkü su, doymuş lifler tarafından emildikten sonra olağan şekilde kurutulmak yerine tutulduğu boşlukların dışına itilir.

Ek olarak, sentetik lifler kategorik olarak plastiktir ve bu nedenle her bir inçte çok sayıda lifle o kadar sıkı dokunurlar ki, daha fazla dayanıklılığa sahiptirler. Bu, mikro elyaflara ağırlıklarının sekiz katına kadar su tutma yeteneği verir. Ayrıca, mikro lifler suyu emmediğinden çok daha kolay kururlar çünkü su, doymuş lifler tarafından emildikten sonra olağan şekilde kurutulmak yerine tutulduğu boşlukların dışına itilir.

TOPTAN MİKRO KUMAŞ.

Ek olarak, sentetik lifler kategorik olarak plastiktir ve bu nedenle her bir inçte çok sayıda lifle o kadar sıkı dokunurlar ki, daha fazla dayanıklılığa sahiptirler. Bu, mikro elyaflara ağırlıklarının sekiz katına kadar su tutma yeteneği verir. Ayrıca, mikro lifler suyu emmediğinden çok daha kolay kururlar çünkü su, doymuş lifler tarafından emildikten sonra olağan şekilde kurutulmak yerine tutulduğu boşlukların dışına itilir. Ek olarak, sentetik lifler kategorik olarak plastiktir ve bu nedenle her bir inçte çok sayıda lifle o kadar sıkı dokunurlar ki, daha fazla dayanıklılığa sahiptirler.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!