Parça Kot Kumaş

denim pazarı kot pazarı kot kumaş çarşısı kumaş pazar yerler, denim kumaş pazar yeri ham kumaş piyasası

Elastik kot kumaşı. Kumaş alanlar zeytinburnu parça kot alan istanbul parça kumaş parça kot kumaş istanbul parça denim kumaş parça penye kumaş parça kot alımı yapan parça kot alımı yapan yerler parça kot satın alan kişiler kot parçası nereye satılır? ucuz parça kot kumaş ucuz parça denim kumaş. Kumaş Çarşısı. Denim kumaş piyasası.

Kot Kumaş Piyasası. Denim kumaş alan firmalar. Kot kumaş alan firma. Kot kumaş pazarı. Denim kumaş pazarı. Kot kumaş çarşısı. İnternette bulunabilecek en iyi ürünlerle devam ederek bu denim kumaşla tanışıyoruz. Parça kumaş alanlar.

Ucuz kot kumaş kiloluk kot kumaş kot kumaş satın alan firmalar kot kumaş satın alan şirketler denim kumaş satın alan şirketler parti kot alan firmalar parti denim kumaş alan şirketler
Ucuz kot kumaş kiloluk kot kumaş kot kumaş satın alan firmalar kot kumaş satın alan şirketler denim kumaş satın alan şirketler parti kot alan firmalar parti denim kumaş alan şirketler

Aynı zamanda dayanıklı ve yumuşak olan her türlü giysiyi yapmak için mükemmel olan koyu mavi elastik bir kumaştır. Ayrıca şekillere mükemmel uyum sağlar ve birçok yıkamadan sonra veya stresli koşullar altında bile kalitesini korur.

%99 pamuk ve %1 elastandan oluşan kumaş bu kumaşla yapılan tüm ürünlere yumuşaklık verir.

Her müşterinin ihtiyaçları için mükemmel bir fiyat kalitesine sahip mükemmel ürün.

Siyah denim

Kendin yap durumunda mümkün olan tek seçenek, kalite ile eşanlamlı bir markaya güvenmektir. Listemizin başka yerlerinde de gördüğümüz gibi bunlar arasında yer alıyor. İşte bu mağazadan başka bir ürün. Bu durumda 160 santimetre siyah denim kumaştır.

KİLOLUK KOT KUMAŞ

Kumaşın ağırlığı metrede 430 gramdır ve bu durumda kullanılan malzeme pamuk ve keten karışımıdır. Bu nedenle kumaş hafiftir ve aynı zamanda sezon ortası kıyafetleri oluşturmak için mükemmeldir.

METRE İLE SATIŞ: Tüm kumaşları ihtiyacınıza göre kesiyoruz. Miktar 1 = 0,5m, Miktar 2 = 1m vb. Özel ihtiyaçlarınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Bu kumaşın yüksekliği 150cm’dir.

DİKİŞ PROJENİZ: İlkbahar/Yaz Giyim, Ceket, Pantolon ve Çocuk Giyim için uygundur.

ÜST KALİTE: Bu ürün %70 Pamuk ve %30 Polyesterden yapılmıştır.

Kot kumaş alan firmalar. 4.5 ons kot,5 onz kot kumaş,6 onz denim kumaş,7 ons denim kumaş, 8 ons denim kumaş,9 ons denim kumaş,11 ons denim kumaş,10 ons kot kumaş,12 ons kot kumaş,13 ons denim.

Metre ile denim kumaş

İşte kumaşlar markasından metre bazında satılan bir kot kumaş daha. Ürün adedini ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Bu durumda, kot kumaşı daha koyudur, pantolon veya dış giyim gibi giysiler oluşturmak veya herhangi bir mobilya parçasını orijinal bir şekilde astarlamak ve kaplamak için mükemmeldir. Kumaşın ölçüsü 50 cm’den başlar ve nihai maliyet istenen metrekareyi ifade eder.

Metresine göre kot kumaşı

Hafif bir kumaş arayanlar için en uygun çözümdür. Genellikle bu tür hafif kot kumaşı, geçiş pantolonları, elbiseleri veya gömlekleri oluşturmak için kullanılır. Renk aslında %100 pamuktan oluşan açık bir çivit mavisidir.

DENİM PARÇASI SATIN ALANLAR

Ayrıca bu durumda denim kumaş metre bazında satılmakta olup aradaki fark başlangıç ​​fiyatının 160 cm ürün olmasıdır. Siparişinize santimetre eklemek için istediğiniz miktarı belirtmeniz yeterlidir. Ürün doğrudan eve ulaşacak ve kullanıma hazır olacaktır.

Kot pantolon

En iyi on denim kumaş listesinin neredeyse sonuna geldik. En uygun fiyata satılan bu ürün. Metre bazında satılan ve %100 pamuktan üretilmiş siyah denim.

KOT KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Kumaşın kalitesi hemen görülür ve istediğiniz herhangi bir nesnenin oluşturulması için yapılan işlemler sırasında da onaylanır. Siyah bir kot ile ev için orijinal giyim eşyaları veya dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

Bu durumda metre başına ağırlık 480 gramdır. Bu nedenle her mevsim için uygundur.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!